Opinie o Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne
Pielęgniarki i położne Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska w Katowice

Dawny pracownik Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam!! Jak poprzednie komentarze. Pani jest opryskliwa, (usunięte przez administratora), arogancka, niesłowna, stosuje (usunięte przez administratora), jest wiecznie niezadowolona, kiepski organizator, okropna szefowa. NIE POLECAM!! Do tego uważam, że ktoś z tak małą wiedzą nie powinien prowadzić szkoły rodzenia i chodzić na patronaże.

Maggie

Pani ta prowadzi szkołę rodzenia i żłobek, jest opryskliwa, chamska, arogancka, stosuje mobbing, jest wiecznie niezadowolona. NIE POLECAM!!

Lili Nowy wpis
@Maggie

Lepiej omijać ta Pania z daleka jeśli zamierzacie się przyjąć do pracy nie dostaniecie pieniędzy ani umowy

Weronika Nowy wpis
@Lili

Czemu piszesz, że nie dają umów niby, skoro padło info, że albo zlecenie albo inna firma? Ty robiłaś bez?

Małgorzata Nowy wpis
@Lili

To jest oszczerstwo, zaraz zgłaszam administratorom i kieruję sprawę do Prokuratury.

Mariusz

Z tego co zauważyłem rok temu pracodawca szukał osoby do sprzątania. Czy to wciąż aktualne? Znam osobę, która jest w bardzo ciężkiej sytuacji zawodowej i pilnie potrzebuje pracy. Tylko zależy jej na umowie o pracę (ma małe dziecko). Czy może liczyć tu na taką umowę?

Właściciel
@Mariusz

Witam , niestety nie zatrudniam na umowę o pracę osób do sprzątania gdyż jest to praca samodzielna, nie ma nadzoru i wyznaczonych godzin, tylko po południu.

Marzena
@Właściciel

czyli na tą pracę podpisujecie umowę jako B2B czy zlecenie?

Właściciel
@Marzena

Umowa zlecenie lub umowa z inną firmą.

Weronika
@Właściciel

Rok temu ktoś pytał o obecność Ukraińców w firmie. Czy teraz jest już ktoś z nich tutaj zatrudniony?

Dawid

Czy jest tam ktoś z Ukrainy ?

Małgorzata
@Dawid

Na tą chwilę nie ma nikogo z tego kraju ale chętnie przyjmę do sprzątania.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zofia

Witam. Jak w obecnej sytuacji wyglądają zajęcia prowadzone przez Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska? Czy dużo jest chętnych osób? Są ograniczenia do ilości osób?

Małgorzata
@Zofia

To jest forum o pracodawcy a nie o zajęciach

Sonia

podobnie jak opinia powyżej, kobieta nie nadaje się do pracy z ludźmi, kiepski organizator, kiepska szefowa przy tym bardzo chaotyczna i niesłowna NIE POLECAM!!

właściciel
@Sonia

Panie sprzątaczki wiecznie nie zadowolone no bo sprzątać trzeba a nie przyglądać się dzieciom. We wszystkich żłobkach podobnie , umów nie czytają a potem szefowa nie dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska - Katowice

• Jak się pracuje w Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szkoła Rodzenia Tercet Małgorzata Bącalska
  • Stanisława Kossutha 3 lok. 7