DOTACJE EXPORT GROUP

Kielce

DOTACJE EXPORT GROUP

Opinie o DOTACJE EXPORT GROUP

byly klient

mnie położyli zdobycie dotacji na paszport do eksportu z perspektywy 2007-2013. Pan Piotr Buchalski wiele obiecuje ale niewiele z tego wynika. Odradzam.

Agata

Uwaga na opłaty o których informacje dostajesz w sposób zawiły na maila i dowiadujesz się ..... po czasie ?. Oczywiście to tylko może zbieg okoliczności, ale ja zdumiona schematem działania zrezygnowałem z usług tej firmy i asekuracyjnie poszukalam innej firmy, która ma bardziej klarowne zapisy.

Zostaw opinię o DOTACJE EXPORT GROUP - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOTACJE EXPORT GROUP