Arpro

Wrocław

Opinie o Arpro

Ewelina

Jak w tym momencie prezentuję się firma Arpro we Wrocławiu? Czy zmieniły się warunki zatrudnienia w stosunku do poprzednich lat, a może wiecie jak wyglądają obecnie sprawy warunków zatrudnienia i nowych miejsc pracy? Chętnie dowiemy się nowych wiadomości dotyczących tej firmy, zachęcam do dodawania nowych komentarzy w tym wątku.

wnikliwy

Dostałem przez agencje Arpro prace w Libercu wszystko ładnie ale odzywa się Pan z Czech że mam przyjechać ok i dostałem namiar okazało się ze praca jest dla agencji Edymax hehe i nie jadę na fabryce będę pracować znowu pod inną agencją trzy umowy ?? banda kłamców uważajcie

Krzysztof B.

Może ktoś napisać jak jest z tą pracą w Czechach, dokładnie w Libercu?

hjk

Pracował ktoś przez nich? Jak tam u nich jest?

Gruby

jedzie ktoś do okien do Sudlohn piszcie tutaj

Zostaw opinię o Arpro - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpro