Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.

Śrem

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 45 ocen.

Opinie o Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.

benio

fajną mają stronę, nawet pokusili się o e-bok @Mo :) a to jednak znak, że firma nie funkcjonuje źle. Szkoda, że takie sytuacje w ogóle mają miejsce, bo jednak negatywne, często mylne komentarze mogą zrazić ludzi.

Moderator

Wpisy z forum zostały chwilowo usunięte ze względu na niezgodność części z nich z regulaminem. Zostaną one przywrócone w najbliższym czasie po zweryfikowaniu. Pojawiły się komentarze, których komputery posiadały to samo IP przy różnych nickach. Dodany został również komentarz poważnie oczerniający jednego z pracowników. Po uprzednim zweryfikowaniu IP komputera sprawa może zostać przekazana organom ścigania.

Zostaw opinię o Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.