Centrum Promocji Informatyki

Opinie o Centrum Promocji Informatyki

M

Pracowałam w CPI kilka lat. Byłam bardzo zadowolona. Narzędzia do pracy jak należy a biuro dobrze wyposażone. Świetna, rodzinna wręcz atmosfera a firma bardzo przyjazna mamom. Bez niezdrowej rywalizacji i wyścigu szczurów. Wypłata zawsze na czas - podstawa plus prowizja. Pozdrawiam :)

rozza

Firma bardzo przyjazna dla pracownika, nie wiem o co chodzi w poprzedniej opinii o brudnych ścianach i starym sprzęcie. Biuro jest wyposażone w dobry sprzęt, niczego nie brakuje, wszystko działa bez zażutu. Wnętrze biura jasne - beżowe, ładne ściany i duże okna przez co pomieszczenia są jasne i przytulne. Co do samej pracy - przyjemna i bez stresu. Nikt nie stoi Ci nad głową, nie każe wysyłać codziennie obszernych raportów, nie ma wyścigu szczórów itp. Wiadomo, wszystko trzeba robić na czas, to nie jest firma dla leniuchów. Praca w miłej, przyjaznej atmosferze. Każdy sobie pomaga. Pensja podstawowa na plus, do tego premie.

paoalao

też prawda, no i jest to w sumie niezależne od szefa, ale jak wygląda u Was średnia wypłata, chyba koło 2 tys?

atmosfera

Dobrą "atmosferą" wśród pracowników nie opłacisz rachunków.

CPI

Firma jest totalnym zaprzeczeniem dynamicznej firmy szkoleniowej. Właściciele siedzą w ładnie urządzonych pokojach, pracownicy w zasyfiałych pokoikach z brudnymi ścianami, jak niewolnicy. Praca na umowę o dzieło bez perspektyw na umowę o pracę. Stary sprzęt komputerowy. Ale Pan Prezes jeździ terenowym Mercedesem. Ogromny przemiał pracowników. Płacą grosze. Brak dbałości o dobro pracownika, brak perspektyw na realny rozwój kariery, po pewnym czasie człowiek staje w miejscu, nic go nie trzyma w miejscu pracy. Dodatkowo, brak poszanowania do drugiego człowieka, nieuzasadnione zwolnienia z dnia na dzień. Atmosfera stresowa, szefostwo krzywo patrzy, kiedy na chwilę wstajesz od biurka. Podporządkuj się, nie wyrażaj własnego zdania, zapieprzaj przez 8 godzin non stop, nie miej ambicji na rozwój. Szkoda waszego czasu i zaangażowania w pracę dla tej firmy. Nikt i tak nie doceni waszych starań.

Zostaw opinię o Centrum Promocji Informatyki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Promocji Informatyki