Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

zwinny

Obok Puriny jest bardzo duży plac budowy ,nie wiecie może co tam powstanie ?

jdi
@zwinny

słyszałam, że fabryka galaretek ale nie jestem pewna czy to fakt

Mysza

Ktoś coś wie na temat otwarcia nowej trasy do puriny?

ola

na produkcji pracuje i nie boje sie pracy fizycznej ale nie mam doswiadczenia w panelach dotykowych czy przechodzi sie na to szkolenie dziekuje za informację

Tola

Ola jeżeli nie jesteś przyzwyczajona do fizycznej pracy to jest ciężko dla kobiety ale to kwestia przyzwyczajenia. Nie trzeba mieć żadnych uprawnień. Wystarczy doświadczenie na produkcji i obsługi paneli dotykowych. Do zadań operatora należy utrzymanie maszyny w ciągłym ruchu dowożenie materiału potrzebnego do produkcji. Ogólnie rzecz biorąc dużo się dźwiga i jest się ciągle w ruchu

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Tola

Ja jestem operatorem produkcji a operator techniczny to całkiem inne stanowisko

@Tola

Tolu co robi operator produkcji kobieta , czy jest cięzko na czym sie trzeba znać i jakie mieć uprawnienia

@Tola

Napisz mi proszę tyle ile wiesz, skoro piszesz że jest zupełnie inne to coś wiesz?

@ola

Tolu jeśli możesz to napisz mi tyle ile wiesz o stanowisku operatora technicznego. Piszesz że to całkiem inne stanowisko czyli domyślam się że coś jednak o nim wiesz. Oferta na stronie w zakresie obowiązków zbudowana jest w oparciu o ogólniki... A ja chce wiedzieć jak jest na co dzień, jacy ludzie pracują na tym stanowisku zazwyczaj?

aga

to znaczy że w czerwcu trzeba sie dowiadywać , bo teraz sie nie załapałam na pakowanie czy może jeszcze szybciej z góry dziękuje za informację

Tola

Oficjalnie następne przyjęcia na pakowanie będą w lipcu jak się otworzy kolejna linka. Obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko operatora maszyny

@Tola

@Tola Masz na myśli stanowisko "Operator techniczny" które było wcześniej na stronie? Jak faktycznie wygląda ta praca i jakie są wymagania?

aga

proszę dajcie znać kiedy będą następne przyjęcia na pakowanie saszetek

Dawny pracownik

Słuchaj były pracownik nie każdy jest taki jak piszesz byś dodał ze sa wyjątki a po 2 w Purinie też nie jest najlepiej tam to dopiero pełno susow piszą i się na Ciebie patrzą i Tam przełożeni każą Ci pisać susy

Daniel

Nie każdy pracownik z lg to frajer i nie każdy chodzi i sprzedaje.... dużo jest ich w Purinie co nie pracowali w lg.

Z-daleka

@Maja dziękuję za chociaż częściowe naświetlenie sytuacji w firmie ☺

Z-daleka

Moje cv poszło do firmy ☺ jeżeli w ogóle się odezwią...to ile trzeba czekać? Startuję na operatora. Pytam z ciekawości, bo nie wiem ile mam czekać. Ile czasu trwa rekrutacja bezpośrednio przez Nestlé? Nie wiem czego się spodziewać. Oczywiście to nie jedyna firma do której aplikuję ☺ na liście są jeszcze firmy z Łodzi, Rzeszowa, Poznania i Krakowa. Dlatego pytam o czas rekrutacji i ewentualnej odpowiedzi. Mnie wszystko jedno gdzie...byle warunki były dobre

aga

Maju może wiesz czy beda jeszcze pózniej jakieś przyjęcia do pakowania saszetek może otworzą jeszcze jedna linkę

aga

dziękuje za informację a ja własnie chciałam na pakowanie saszetek sie dostać trochę na operatora maszyn sie boje bo nie wiem na czym to polega

Maja

Aga wszystko to jest produkcja tylko jest podział na zwykłych pracowników produkcji takich jak pakowanie saszetek lub operatorów produkcji zajmujących się maszynami. Jak masz jakiekolwiek doświadczenie na produkcji to możesz iść na operatora (większa kasa) przez najbliższe miesiące nie będzie przyjęć na pakowanie

Maja

Na pakowanie nie ma przyjęć i narazie nie będzie. Przyjęcia są na operatora maszyny (również dla kobiet)

@Maja

jakby były przyjęcia na produkcję to proszę Maju napisz na forum z góry dziękuję

a

serio aga niema przyjec ni9e mozliwe dziwna akcja zadzwon tak kolo1 kwietnia

@a

ok zadzwonie ale Pani w rekrutacji powiedziała że na pakowanie nie ma teraz wolnego stanowiska to sama niewiem jaka jest prawda a chciałabym sie tam dostać na produkcje

aga

dzwoniłam dzisiaj do nestle w sprawie pracy na pakowanie ale narazie nie ma przyjeć jak ktoś bedzie wiedział że przyjmują proszę dajcie znać to bedę dzwonić

ola

ja chciałabym, sie dostac na pakowanie ale czekam i czekam a tu nikt do mnie nie dzwoni może sie jeszcze doczekam

Maja

Pani zapytała co oprócz pakowania saszetek robią jeszcze kobiety więc rozumiem że pyta o inne stanowiska. Ale rozumiem o co chodziło przedmowczyni także spoko

ona
@Maja

no racja nie doczytałam, zwracam honor

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 25 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.