Carework

Poznań

Opinie o Carework

Maja
użytkownik zarejestrowany

Znalazłeś/znalazłaś pracę dzięki współpracy z Carework? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co możesz opowiedzieć na temat współpracy z firmą?

mememe
użytkownik zarejestrowany

No opłaca się z nimi wyjechać @Mania ale teraz szukają kogoś na nasze polskie ziemie. Jest oferta na zastępcę kierownika działu kadr i płac w Gliwicach. Praca to głównie zawieranie i rozwiązywanie umów o pracę, zlecenie, naliczanie płac tych umów i sporządzanie deklaracji ZUS i korekt.

annnow

Bardzo dobrze można się dogadać w sprawie wyjazdu, daty wyjazdu, daty zjazdu. Można łatwo dodzwonić się do firmy, porozmawiać o problemach w pracy. Bardzo miłe i życzliwe panie z Poznania (Pani Małgosia). Za mało wolnego przy opiece nad dwoma osobami.

Zostaw opinię o Carework - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carework