Opinie o Mateusz Biedka Matgab w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mateusz Biedka Matgab, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mateusz Biedka Matgab o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Biedka Matgab w Rzeszów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nikola Nowy wpis
Kandydat

Czy trzeba być dyspozycyjnym cały lipiec - wrzesień? Chodzi o zaplanowane już jakieś tygodniowe wyjazdy lub czy można przyjść tylko na jeden miesiąc?

anka.z Nowy wpis
@Nikola

Na jeden miesiąc nie przyjmują. Co do urlopu trzeba pytać, bo nie wiem.

Bartosz
Kandydat

Czy pracować może osoba pełnoletnia która nie skończyła jescze technikum?

paweł Nowy wpis
@Bartosz

Trzeba mieć ukończone kwalifikacje zawodowe, czyli trzeba zdać egzaminy.

Małgorzata

ktoś napisał, że ta praca to praca sezonowa. możecie powiedzieć od kiedy do kiedy trwa w tej firmie sezon? dzięki z góry

@Małgorzata

połowa lipca, sierpień, wrzesień

Magdalena
@iza

Ile tak średnio można tutaj aktualnie zarobić w miesiąc?

Aktualny
@Magdalena

Zależy od wielu czynników, chęci do pracy(jak szybko się załapie), pogody, trochę szczęścia, ale raczej od 5k się zaczynało. Jak ktoś kolejny swój rok to oczywiście sporo więcej.

Magdalena Nowy wpis
@Aktualny

Ej to ładnie. A piszesz, że sporo więcej - to jaka kwota max by wychodziła?

Emilka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

A koordynatorzy pomagają czy typowy akord i radź sobie sam? Ile realnie działek może sfotografować początkujący (wiem, że to zależy od terenu, wielkości działki, pogody etc.)? Chodzi mi czy realnie da się zarobić tyle co firma oferuje.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Mateusz Biedka Matgab? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku praca dla studentów:rolnictwa, leśnictwa,biologii? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Rzeszów
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(144 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E
Rzeszów
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(200 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
A
Kandydat

Czy to praca tylko dla młodych?

wiktor
@A

tak, w większości pracują młode osoby po technikum ,a przed studiami lub będące na magisterce, a do tej pory ukończyły inżyniera

Tomek

Czy firma normalnie funkcjonuje bo patrząc jaka cisza jest na forum i to pracowniczym zaczynam wątpić.

@Tomek

tak funkcjonuje, akurat w zakresie kontroli metodą FOTO sezonowo stąd ta "cisza"

Barbara

Matgab szuka Inspektora Terenowego do pracy w firmie: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/inspektor-terenowy-atrakcyjne-wynagrodzenie,lento.pl1aa20df71109c44766bec919755af0a0,krakow. Praca jest wyłącznie na okres wakacji. W trakcie trwania projektu firma zapewnia nocleg. Ktoś może coś powiedzieć o tym, jakie warunki noclegowe oferują?

@Barbara

w zależności jakie noclegi są w danej gminie, którą kontrolujemy raz jest to agroturystyka raz schronisko młodzieżowe dawniej zadarzały się sale gimnastyczne gdy jeszcze infrastruktura turystyczna była kulawa, ale to było prawie 10 lat temu

Akira
Kandydat

Witam. Może ktoś dać znać czy ta oferta inspektora terenowego to pewna, legitna praca?

@Akira

Tak - całkowicie legalna - jest upoważnienie nadane przez ARiMR, ale przyjmują tylko "odpowiednio" wykształconych. Praca ciekawa, jak na polskie warunki bardzo dobrze płatna - ale trzeba się nachodzić, upał , komary, kleszcze. Czasem się trafia na rolników miłych a czasem nie. Trzeba to lubić. Raczej z tego co pracowałem ludzie wracają co roku chyba że sobie ktoś ogarnie stałą pracę bo ta wiadomo sezonowa. Ogólnie polecam.

Akira
@Pracujący

Dziękuję za odpowiedź, zapytam jeszcze o aspekt chodzenia, czy można pracować w parach czy jednak pracodawca wymaga pojedynczej pracy?

Dominika
@Pracujący

Hej, a wiesz, jakie w tej pracy przysługują przerwy? Skoro tyle chodzenia, do tego 'upał, komary, kleszcze' w terenie, to czy firma zapewnia jakieś wyżywienie, czy miejsca do odpoczynku w terenie?

@Dominika

Proszę poszukać sobie lepiej pracy w klimatyzowanym biurze, Po pytaniu raczej sądzę że nigdy chyba Pani w terenie nie była. Jak Szef miałby zapewnić w terenie miejsce do odpoczynku? Jeździć kamperem za nami, abyśmy mogli sobie przygotować ciepły obiadek a później strzelić sobie jeszcze drzemkę?

Gabriela
@Pracujący

jak to przez caly dzien nie ma gwarantowanej przerwy, ze mozna zejsc z terenu i cos zjesc, odswiezyc sie?

@Gabriela

Każdy sam sobie robi przerwy kiedy chce. Jest akord, jedna osoba będzie robiła sobie przerwy przez pół dnia z każdym zaproszeniem rolnika na obiad, kawę herbatę, a inna z kanapką w dłoni będzie robiła kolejne zdjęcia. Szef nad nikim nie stoi i nie jeździ po terenie sprawdzając czy czasem ktoś nie siedzi pod drzewem. Jest to odpowiednia praca dla osób które zobaczą że można zarobić sporo, ale trzeba chcieć.

@Pracujący

Czy mogę prosić o informację jak jest z systemem płacowym? Wynagrodzenie jest wypłacane w trybie tygodniowym, dwutygodniowym, miesięcznym, czy po zakończeniu sezonu?

Pracujący.
@Magda

Miesięcznym, ale nie na problemu z zaliczkami.

@Pracujący.

Rozumiem, że umowa jest podpisywana przed wyruszeniem w teren i legitymację od agencji również otrzymuje się wcześniej? Przez cztery lata pracowałam na innym województwie ale w firmie jest problem z uzyskaniem dokumentów na czas, a bywa to kłopotliwe gdy trafi się na niemiłego rolnika więc myślę o zmianie terenu działania.

Magdalena
@Pracujący

I tutaj nikt nie ma problemu jak ktoś praktycznie nic nie robi tylko się obija? Bo tak wiem akord akordem na własne się działa ale tak to ująłeś z tym obiadkiem i kawką, że się teraz zastanawiam

@Magdalena

Jeżeli jedna osoba się obija, to potem i tak ktoś inny szybciej pracujący zrobi to za nią, a ta osoba poprostu mniej zarobi. Najważniejsze jest poprawne wykonywanie kontroli zgodnie z wytycznymi. Jeżeli robisz mało bo nie masz ochoty ale prawidłowo, to nikt Cię nie zmusi do szybszej/dłuższej pracy. Problem pojawia się jedynie gdy kończy się termin, a jest jeszcze określona liczba działek do skontrolowania - wtedy pozostałe osoby muszą nadganiać za osobę robiącą mniej. Płacone jest tylko za w pełni skontrolowaną działkę. Logiczne jest że jak zrobisz za mało to jest to praca poprostu nie opłacalna.

@Akira

chodzenie we dwójkę się nie opłaca, bo trzeba zarobkiem dzielić się na pół. Po za tym chodzenie we dwójkę mocno zwalnia i mimo wszystko rozprasza, lepiej liczyć na siebie. A jeśli masz kogoś znajomego, może mieć po prostu wieś obok twojej i po pracy i tak spotykacie się w bazie noclegowej.

@Magda

płacone jest za działki skontrolowane w lipcu początkiem sierpnia, a za te skontrolowane w sierpniu początkiem września itp.

Co wiecie odnośnie firmy Mateusz Biedka Matgab w miejscowości Rzeszów, bo nadal nie widzimy wieści od pracujących?

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Biedka Matgab - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mateusz Biedka Matgab?

Zobacz opinie na temat firmy Mateusz Biedka Matgab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Mateusz Biedka Matgab
5/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Monte Cassino 14 lok. 62B
    35-305 Rzeszów
  • NIP: 6861583650 REGON: 180781176

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mateusz Biedka Matgab