Majewska.pl

Gdynia

Opinie o Majewska.pl

Stella

Firma ma bardzo dobra opinię . Czy ta cisza na forum jest tego potwierdzeniem?

Angie

Z ręką na sercu mogę przyznać, że nigdzie do tej pory nie pracowało mi się lepiej. Otwarci i zawsze pomocni szefowie. Niesamowici współpracownicy. Motywujące zarobki i doskonały sprzęt. Ale najważniejszy jest szacunek do pracownika, słuchanie jego potrzeb i opinii. Mi osobiście zależało na rozwoju i ta firma pozwoliła mi rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie i po prostu cieszyć się wykonywana praca. A to było najważniejsze - aby rano chciało się wstawać do pracy :) Jeśli ktoś jest leniuchem albo nie odnajduje się w "wolnym zawodzie" to faktycznie może narzekać :) bo na pewno nie będzie się tu nudził.

Marta

Powiedzmy sobie jasno, branża nieruchomości nie jest dla wszystkich. Tu trzeba być otwartym na innych, być dobrym słuchaczem i mieć charyzmę. Przy tych cechach i z tą firmą, która daje szkolenie w pełnym zakresie - wiedzy o nieruchomościach i wewnętrznym systemie, firmy która dysponuje wysokiej jakości sprzętem i dobrą strategią można osiągnąć bardzo dużo. Jeśli jesteś doświadczonym pośrednikiem przy "narzędziach" tej firmy nie musisz się martwić czy zrealizujesz transakcję. Jeśli masz kłopot, czegoś nie wiesz zawsze możesz zwrócić się do Szefowej lub Szefa. Generalnie trzeba chcieć pracować - jak wszędzie. Tu można uczestniczyć aktywnie w procesach i rozwoju firmy. Tu firmę tworzy zespół. Terminowość wynagrodzeń. Panuje zasada: umowa to umowa i ma działać ona w obie strony, nie ma "pływania." Tu wszyscy pracują.

Dorota

Wybierając pracodawcę kierowałam się dobrą opinią klientów i pozytywnym podejściem do pracowników. Mając duży staż w tym biurze mogę z całą pewnością polecić biuro nieruchomości Majewska.pl Jestem częścią zespołu, który wspólnie buduje firmę. Mądry pracodawca słucha pomysłów pracowników. Dla leni nie ma tu miejsca, stąd rekrutacje. Można wiele się nauczyć i sporo zarobić, ale to praca tylko dla ambitnych!!!

Doris

Dziękuję, że jest takie biuro które troszczy się nie tylko o klientów, ale i pracowników. Najwyższa jakość szkoleń, profesjonalne podejście do sprzedaży i obsługi klientów, możliwość rozwoju oraz najlepszy sprzęt a także innowacyjne techniki ( panel klienta i wirtualny spacer)- to tylko podstawowe wartości, które wyróżniają to biuro na rynku nieruchomości. Licencja pośrednika zobowiązuje!

Eryk

Jestem aktualnym pracownikiem biura Majewska i śmiało mogę powiedzieć, że lubię swoją pracę i jestem z niej zadowolony. Wynagrodzenie zawsze wpływa w terminie, wszyscy pracownicy są dla siebie pozytywni, kulturalni oraz pomocni. Potrzebne mi do pracy narzędzia są zapewnione a na moje wszelakie zapytania czy prośby kierowane do właścicieli otrzymuję szybkie i rzetelne odpowiedzi. Zdecydowanie polecam :)

Michał

Pracuję dla biura Majewska.pl od dłuższego czasu i bez żadnych wątpliwości pracę tutaj mogę polecić każdemu. Atmosfera pomiędzy współpracownikami jest luźna, płaca bez zarzutu, a właściciele biura są profesjonalistami w każdym calu. Rotacja przez ostatnie parę miesięcy była (nie aż tak duża, jak o tym piszą powyżej), ale to było związane z dużymi zmianami w firmie, które moim zdaniem idą w bardzo dobrym kierunku. Polecam!

Anonim

Na wstępie proponuję dopytać o warunki współpracy - podstawę, sposób opłacania składek zdrowotnych, warunki i terminy płatności oraz środki na transport. Myślę że wtedy mydlenie oczu wielkimi zarobkami straci całą magię. Podstawą są ludzie, którzy SĄ a raczej BYWAJĄ tu na prawdę nieźli. Bywają- bo rotacja w firmie jest OGROMNA! ok. 10 osób w skali kilku ostatnich miesięcy (tj. 95%). I to w każdym dziale. Tak więc osoby które pisały pozytywne komentarze powyżej w tej firmie już w większości nie pracują. Za to z powodzeniem radzą sobie u konkurencji:) (usunięte przez administratora) Reasumując - biuro ładne, narzędzia nowoczesne ale kompletny brak dbania o dobro pracownika.Zanim podejmiecie współpracę sprawdźcie umowę!

miki

a co się takiego dzieje że taka żenada?

waldi

a nie możesz coś więcej napisać @Daria ?? nie tylko o umowie, ale jak wygląda sprawa z czasem pracy, czy to taki "tradycyjny etat" czy można nowocześniej czyli nienormowany czas pracy??

Aleksandra

Jestem agentem nieruchomości, pracuje w tej firmie od 6 miesięcy i szczerze polecam tego pracodawcę. Szefowa jest bardzo miłą i ciepłą osobą, która stawia na rozwój firmy i poszczególnych pracowników. Wysyła na interesujące nas szkolenia oraz organizuje szkolenia wewnątrz firmy. Największą wartością jest zgrany zespół oraz pozytywna- koleżeńska atmosfera w biurze, która mocno motywuje do pracy. Praca w biurze nieruchomości jest dla ludzi otwartych, którzy chcą i lubią pracować, a przy tym świetnie zarobić. W tej firmie jest to możliwe.

Daria

Zgłoś swoją kandydaturę na biuro@majewska.pl. Wszystko jest do ustalenia na rozmowie.

Dariusz

Swoją współpracę z firmą zacząłem rok temu. To co na wstępie bardzo mnie zaskoczyło to obowiązek odbycia szkolenia wprowadzającego do pracy. Jako pośrednik z doświadczeniem początkowo wydawało mi się to zbędne, jednak jak się okazało szkolenie było prowadzone wielotorowo, osobiście przez właścicielkę firmy, która kładła duży nacisk na wytłumaczenie wszystkich (również znanych) zagadnień, dodatkowo skrupulatnie tłumaczyła zasady panujące w firmie i korzyści jakie można osiągnąć. Po kliku tygodniach pracy w firmie czułem się pełnoprawnym członkiem zespołu. Zespołu który w tej firmie jest wyjątkowo zgrany i chętny do współpracy. Atmosfera między pracownikami jest najlepiej to ujmując zdrowa i tak po ludzku normalna, a tak często tego brak w firmach :) Pośrednicy, pracownicy biura, jak również właścicielka firmy dokładają wszelkich starań aby oferty były dopracowane i atrakcyjne dla klientów, których satysfakcja w naszej firmie jest na pierwszym miejscu. Czego najlepszym dowodem są zadowoleni klienci wracający do nas. Oczywiście praca pośrednika jest często żmudna i frustrująca, jednak wkładając w nią zapał, cierpliwości i zaangażowanie daje ogromną satysfakcję i dobre zarobki. Dodatkowo w firmie udostępniane są wszelkie narzędzia do wykonywania pracy na najwyższym możliwym poziomie, laptop, telefon, dostęp do niezbędnych programów i wsparcia merytorycznego, nie zapominając o współpracy koleżeńskiej.

Daria

hej, normalnie, wysłałam CV, potem wstępna rozmowa przez telefon, a potem już w biurze, test umiejętności, ale to po szkoleniu, okres próbny i jesteś :)

Artur

Witam,pracuję w tej firmie od niedawna,ale uważam że właścicielka firmy Pani (usunięte przez administratora) jest osobą bardzo pomocną,zawsze służy radą i stara się wpoić swojemu zespołowi zasady działania,które powinny charakteryzować dobrych agentów nieruchomości.Atmosfera w biurze jest bardzo dobra,zespół zgrany. Reasumując,przychodzę do pracy z wielką przyjemnością. także

Daria

Pracuję w tej firmie od roku i poświadczam że pensje są wypłacane bez problemu i bez opóźnień. Atmosfera w biurze jest przyjazna, sprzyjająca pracy i w ogóle nie stresuje. Zespół jest świetny i bardzo zgrany, wiem bo sama też go budowałam. Osoby które narzekają i marudzą to te osoby którym się nie chce pracować.

Łukasz

Jestem agentem nieruchomości w firmie MAJEWSKA.PL, mam 8-letnie doświadczenie w tej branży i poznałem działania i politykę wielu biur nieruchomości w Warszawie i obecnie w Trójmieście. Podjąłem współpracę z Panią Iloną Majewską i jestem bardzo zadowolony, mogę powiedzieć pozytywnie zaskoczony, że są jeszcze takie osoby które wkładają całe serce w to co robią, dbałość o najmniejsze detale, innowacyjność w tworzeniu nowych trendów w sprzedaży nieruchomości w promocję ofert i pokazywaniu technik sprzedaży. Największym dowodem jest zdziwienie i zadowolenie klientów którzy stracili wiarę w uczciwość, pracowitość, rzetelność firm w obrocie nieruchomościami. Praca pośrednika jest bardzo trudna, ciężka a czasem dołująca, każdy kto popracował w tej branży doskonale wie o czym tutaj piszę - ci wszyscy co potrafią tylko krytykować i narzekać powinni poszukać ciepłej posady na etacie. Praca pośrednika ds. nieruchomości jest swoistym wyzwaniem dla osób, które nie boją się sprostać trudom współczesnego świata biznesu, dużych pieniędzy i codziennej adrenaliny :) MAJEWSKA.PL już niedługo podbije rynek nieruchomości, mogę się założyć.

Zostaw opinię o Majewska.pl - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majewska.pl