HAT Polska Sp. z o.o.

Brzeziny

HAT Polska Sp. z o.o.

Opinie o HAT Polska Sp. z o.o.

Alek

Cześć. Co to była za praca, którą wykonywałeś?

arni

Nie dajcie się zwieść ogłoszeniu tej firmy. Firma krzak zarejestrowana w Polsce. Firma matka to Hermans Algemene Technieken mieszcząca się Grote Baan 4 3560 Lummen. Zostaniecie przekonani o super warunkach pracy, wynagrodzeniu. Przy nieznajomości języka niderlandzkiego zostaniecie zrobieni w konia. W praktyce to wygląda tak: Przyjeżdżacie na miejsce otrzymujecie umowę do podpisania, której kopii nie otrzymacie. W umowie podpisujecie upoważnienia do załatwienia wszystkich formalności przez firmę. Tak naprawdę nie będziecie pracownikami w/w firmy tylko zostanie wam założona działalność, gdzie będziecie musieli sami opłacać składki, ubezpieczenie, itp. Najlepsze w tym jest to, że nie otrzymacie żądnych kopii dokumentów, a wszystkie upoważnienia posiada firma, która może zrobić wszystko i w ten sposób zakładane są na te osoby firmy krzaki w Polsce również. Pracodawca Mr. Herman, osoba pamiętająca II Wojnę Światową traktujący Polaków jak tanią siłę robocz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] karny. Praca w tyg. ok. 50 - 60 tyg. czasem lepiej. Jeśli chcesz być poniżany, traktowany jak śmieć masz jeszcze mało w Polsce korzystaj śmiało.Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem. Pisz : arni_2005@wp.pl

Zostaw opinię o HAT Polska Sp. z o.o. - Brzeziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAT Polska Sp. z o.o.