Opinie o Iglomen w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iglomen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Iglomen o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iglomen w Kraków

Iglomen

Czy ktoś wie jak jest z pracą w Leszczynach jako magazynier zarobki atmosfera?

A.
@Iglomen

Surowe kary za pomyłki nieludzkie ilosci towaru praca na nocki notoryczne nadgodziny kiepsko placone atmosfera w roku na rok gorsza szczerze odradzam

VSREV
@A.

KARY SĄ ? TO CHYBA JAKAŚ NOWOŚĆ, BO NA OGÓŁ WSZYSTKO LECI NA KIEROWCÓW

Jacek

Czy wiadomo już coś na temat pakietu socjalnego w firmie Iglomen

vff

To samo ci 3 miesiące temu

@Jacek

Taak już jest na kątach pracowników....

Robert

Tak są juz wypłacone

Piotrek.

Tak. Dostałem socjalne

@Jacek

No i pytam się gdzie są mądrale którzy tak na mnie tutaj pisali?

Były
@Leszczyny

Jeden dodatek - wczasy pod gruszą. Wow .

@Były

@Były Warto chyba docenić i taki dodatek w postaci wczasów pod gruszą, gdyż nie każdy ma możliwość ich dostania. Fajnie, jakbyś nam zdradził, co co konkretnie jesteś odpowiedzialny w firmie Iglomen. Wiemy już trochę na temat dodatków. A jak to jest z umowami - pracujecie tam w oparciu o stabilny jej rodzaj, czy niekoniecznie?

leszcz

no szał

@leszcz

@leszcz Zapewne Twoja wypowiedź jest reakcją na wpis użytkownika @Były. Ale, tak jak już wspominałam, trzeba docenić ten dodatek, bo nie każdy pracodawca oferuje i to. A byłeś zainteresowany aplikowaniem do Iglomen, czy masz jakąś inną motywację?

lesz
@Danuta

każda praca ma swoje zalety i wady, dla jednego super dla drugiego porażka

@lesz

Trzeba Ci przyznać całkowitą rację, ale jednak mógłbyś nieco rozwinąć swoją poprzednią wypowiedź. Jak wnioskuję - jesteś pracownikiem firmy Iglomen. Powiedz nam w związku z tym, czy ze strony tego pracodawcy możecie liczyć na jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe?

czed
@Danuta

w firmie jest kilka stanowisk, każde z nich jest traktowane inaczej dlatego ciężko opisać "jak to jest w firmie" - jest na umowie "premia uznaniowa , są wczasy pod grusza i ubezpiecznie pracownicze

@czed

Cieszę się, że chociaż Ty zechciałeś odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem w firmie Iglomen. A co powiedziałabyś jeszcze na temat atmosfery między jej pracownikami - jest na tyle korzystna, że nie przeszkadza w pracy?

inny
@Danuta

niestety - ludzie dorośli a zachowanie masakra, nikt nikomu nie pomaga, obgadywanie za plecami, jest kilka osób na które można liczyć ale ogólnie masakra

@inny

A zatem to wielka szkoda, że - powołując się na Twój powyższy post - w Iglomen panuje średnia atmosfera. Ale może warunki zatrudnienia, jakie oferuje ten pracodawca, byłby w stanie zrekompensować tę niedogodność. Co powiesz o wysokości wynagrodzenia - jest już atrakcyjne?

@inny

Inny twierdzisz że nikt nikomu nie pomaga? W jakim oddziale pracujesz?

Wlad
@Leszczyny

Jeśli jesteś pracownikiem - zakładam że kierowca lub magazynier to wiesz jakie są relacje na linii magazyn-kierowcy. A nawet kierowca-kierowca. Potworzyły się grupki i każdy trzyma tylko że swojakami. I nie mówię tylko o "przyjaźniach" ale i o zeyklej pomocy przy załadunku czy rozładunku . Na magazyn wogole nie można liczyć. A praktycznie każde ich działanie można odbierać jako złośliwość. A już fakt że przywieziesz towar na firmę to nie zdarzyło się by magazynierzy nie uciekali byś przypadkiem czegoś od nich nie chciał. A towarze który ginie z aut to już nie wspomnę.

@Wlad

Wlad tak jestem pracownikiem i akurat z twoją wypowiedzią zgodze się w stu procentach.

@Wlad

Wyraźnie widać, że nasz bardzo dużo szczegółów, dotyczących tego, jak wygląda sytuacja w Iglomen. Pewnie już pracujesz tam jakiś czas. Może w związku z tym powiesz, czy nowi pracownicy tej firmy zarabiają na mniej więcej podobnym poziomie, co Ci nieco bardziej doświadczeni?

Pio
@Jacek

Jeden dodatek pt. "wczasy pod gruszą" to nie jest pakiet socjalny. Zwyczajne mydlenie oczu, nic się nie zmieniło w kwestii zarobków i podejścia do pracowników. DNO!

Jak wygląda robota czy warto iść?

niki

zależy jakie stanowisko

@niki

Chodzi mi o pracę na magazynie Leszczyny ????

@Nowy

Masz spore chęci, jeśli chodzi do aplikowanie do firmy Iglomen. Na pewno użytkownik @niki w niedługim czasie udzieli Ci więcej informacji na temat tego pracodawcy. Nie zapomnij Nas później poinformować o swojej decyzji. A może wiesz, na jakie stanowiska tam jeszcze rekrutują?

@Danuta

Danuta ja cię mogę poinformować, jakie informacje cię interesują?

gsr
@Nowy

specyficzni ludzie - albo im podejdziesz albo nie

@Kierowca

W takim razie to świetnie! Interesowałyby Nas zatem wszystkie aspekty ściśle związane z tym, jak wygląda praca w firmie Iglomen. Czy pracodawca ten dba o podnoszenie Waszych kwalifikacji zawodowych? Mam tu na myśli organizowanie cyklicznych szkoleń. Macie je zapewnione?

Bielsko

Pracuję (pracowałem) w IGLOMEN Bielsko od początku. Zacznę od plusów: w zdecydowanej większości pracują tu fajni ludzie, i ci "po iglotexie" i reszta też super, łącznie z lokistykiem i z kier magazynu. Idzie się z nimi dogadać. Wypłata zawsze na czas. I to chyba tyle pozytywów. Szef oddziału to chyba najbardziej fałszywy gość jakiego znam. Auta to poprostu tragedia, stare,zdezelowane i kompletnie nie nadające się do wożenia gastronomi. Większość z nich już dawno powinna być na złomie. Jak chodzi o wynagrodzenie to nie ma szału. Żeby w miarę zarobić trzeba orać od poniedziałku do soboty cały miesiąc. A tak naprawdę i tak nigdy nie wiesz jaką dostaniesz wypłatę bo mają tam jakiś chory system liczenia wynagrodzenia. Ogólnie nie jest źle ale mnóstwo rzeczy do poprawy.

@Bielsko

Dziękuję Ci serdecznie za tę niewątpliwie merytoryczną opinię o firmie Iglomen. Ważne, że mimo wszystko potrafisz bez problemu dostrzec atuty pracy w tym miejscu. A czy nowym pracownikom organizują jakieś szkolenia wdrażające do wykonywania tam pracy?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Magazynier w firmie Iglomen? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
Wap92

Powiem tak... pracowałem w firmie iglomen... ( nie było źle) to prawda co piszecie poniżej ze sa 2 listy z godzinami,pip i sanepid nigdy nie podrodze maja.. ( choć czasem warto by było zajrzeć )auta zawsze przeładowane nawet były juz przypadki że sie połamały ramy... towar jest przeworzony w samochodach nie do tego stworzonych.. auta są tragiczne,jedynie wapienica ma ciut lepszą flote choć i tak tam samochody nie są przygotowane na wywóz gastronomi.. tak jak piszecie poniżej kierownictwo to tylko pionki co są przesówane przez wyżej siedzacych... Pan rządzący z wapienicy to jakieś nieporozuminie utworzył sobie firme w firmie przyjął swoich "pionków" z iglotexa by sami pomagali przesówać sie jak on chce( szefostwu mydli oczy że wszystko jest ok a tak naprawde jest wrecz przeciwnie... nie potrafi utrzymać ludzi przy sobie uciekają od niego jeden za drugim brak szacunku do człowieka.) państwo w państwie.. cala elita tam to iglotex kier. Magazynu dziewczyny z biura logistyk 3/4 przedstawicieli... kierowców. Leszczyny też tragedia smród i śmieci wokół magazynów niech sie cieszą że klienci nie widzą tego w jakich warunkach od nich towar jest przetrzymywany i w czym wyworzony,tragediaaaa, Pan kierownik magazynu oddziału leszczyny to chyba sie z jakimś esesmanem na łby pozamieniał.Tak że jak ktos chce pracowac pod rządami esesmanów milicjantów i iglotexa...zapraszam... jedynie co mogę wyrazic od siebie nigdy nie było problemu z wypłatami zawsze na czas nawet przed czasem... .nadgodziny są wypłacane ( zdaza sie czasem ze trzeba pracować po 15 h ale zawsze wszystko firma wyplaca)premie też sie zdażają... podobno nawet jest teraz social wypłacany.urlopy są,czasem trzeba sie prosic na kolanach ale są...paczki na święta.sam Pan prezes Ireneusz.J. bardzo dobry człowiek stara sie by pracownik w jego firmie był zadowolony ale jest 2 strona tego medalu on myśli że jest wszystko ok a jego podwładni za jego plecami rujnują jego obietnice. Nie wie wszystkiego jak jest naprawde.przełorzeni informuja go i usłyszy od nich tak naprawde to co chce usłyszec.a czasem to ma daleko do prawdy i dobra firmy.faktycznie chłopacy na mrozie nie mają lekko zwłaszcza w sezonie o kierowcach to już nie wspomnę na 5 do pracy i koniec jak wszystko wywieziesz jak jest dobrze ułorzona trasa to jest fajnur bo "logistycy" to też by szło tu chwilę przucupnąć, ich logistykowanie zostawia wiele do życzenia.na mapie od pkt do pkt to centymetr drodzy logistycy ale na drodze to już ciut dalej. podsumowujac ogolnie jest ok. Minusy: - ranne wstawanie - tragiczna flota - pseudo kierownicy - firma w firmie - pracownik brak zdania .od posuwanua jest ktos inny ( iglotex) Plusy. - wypłata na czas - socjal - paczki na święta - wypłacane nadgodziny - premia - kontakt z ludźmi. Ogólnie w ocenie dał bym 6/10

Piotrek.
@Wap92

Zgadzam sie wap92. Jeśli chodzi o wypłaty faktycznie zawsze na czas. Firma coraz bardziej sie rozwija poprzes różnego rodzaju dodatki. Jesli chodzi o prywatną firme jest ok. Dał bym nawet 7/10.

@Piotrek.

Ja wcale nie twierdze że było źle wręcz przeciwnie.tak jak wspominałem powyżej ogólnie ok. Są małe szczegóły do poprawy ale było czy jest nadal ok.nie zapominajmy do czego jest ten serwis stworzony. By poinformować przyszlego pracownika o wadach i zaletach firmy. Tak jak wspomniałem wczoraj ogolnie atmosfera w firmie jest bardzo fajna poza małymi wyjątkami. Prezes jest bardzo sprawiedliwy nie wrzuca wszystkich do jednego worka. Do pracy chodzi się raczej z przyjemnością nikt nad tobą nie stoi głowy ci nie suszy. Ja wspominam czas spędzony figlowanie bardzo dobrze Nie zmieniłem pracy ze względu na firmę po prostu byłem zmuszony. Także do potencjalnych pracowników jak najbardziej firmę polecam.

@Wap92

Jeszcze chciałem się odnieść do wczorajszej wypowiedzi faktycznie troszkę za mocno poniosły mnie emocje nie powinienem na forum przedstawiać firmy w tak złym świetle za co z góry zarząd prezesów serdecznie przepraszam. Nie pracowałem w firmie zbyt długo by móc na ten temat się wypowiadać powtarzając się ogólnie zachęcam pracowników do związania się z firmą Iglomen

BB
@Wap92

A kim ty jestes skoro masz mniej mleka za nosem niz pracy we firmie iglomen by tak oceniac ogarnij sie człowieku na dobre bo szkodzisz innym i wizerunowki firmie

@BB

Faktycznie za bardzo mnie poniosło.Nie na miejscu moje uniesienie.

rud
@Wap92

masz prawo mieć własną opinię

rud
@Piotrek.

jakie dodatki ?

Cryo
@Wap92

Hmmm bardzo dużo wiesz na temat iglotexu, wiec podejrzewam ze pracowales właśnie w Bielskim oddziale. Nie trudno tez zauważyć jak wiele wiesz odnośnie magazynu, kierowców, samochodów ... cóż jesteś takim samym „ pionkiem „ jak my wszyscy tylko zwerbowany z innej firmy „ D”.. przykro mi ze masz złe doświadczenia z IGLOMENEM ale jak to ładnie mówią - wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma :-) powodzenia życzę !

ef
@Cryo

ale o co chodzi w tym komentarzu ?

@ Leszczyny Super ze szefostwo się udziala na tutejszym forum, bo skoro wiesz więcej niż my to nie jesteś szeregowym pracownikiem. Czy to jakiś wstyd żebyś napisał ile nam płacicie ? Chyba że wstydzisz się tego ze rożni pracownicy za tą samą pracę mają różne zarobki. Napisz też jak wygląda kwestia nadgodzin, ile płacicie, ile jest list godzinowych XD myślę że to ważne dla potencjalnych pracowników XD

Leszczyny

Więc powiedz jakie są zarobki? I gdzie skłamałem mówiąc od 2000 netto w górę? Nie muszę i nie będę udowadniać nikomu że jestem zwykłym pracownikiem.

@Leszczyny

Szefie bez spiny, nigdzie nie skłamałeś po prostu nie napisałeś że na tym samym stanowisku zarobki są zupełnie różne :D Z niecierpliwością czekamy też na ten pakiet socjalny bo minął już miesiąc czasu i nadal jedynym miejscem gdzie można się o tym dowiedzieć jest to forum XD W sumie fajny sposób na rozmowę z przełozonymi, ciekawe czy inne firmy też tak mają

Jacek

@Leszczyny A co powiesz na temat pakietu socjalnego w firmie Iglomen? Takowy istnieje, czy nie? Jeśli mógłbyś powiedzieć jeszcze o tym, to będę Ci wdzięczny. Nikt o tym jeszcze nie napisał.

@Jacek

Pakiet socjalny jest w fazie uruchamiania więc nie wypowiem się, jak ja się przyjmowałem nie było socjalu i przystałem na takie warunki.

@Leszczyny

Pakiety socjalny w trakcie uruchamiania .... A skąd Ty Leszczyny skoro twierdzisz że jesteś tylko kierowcą masz takie informacje. Albo cos kręcisz albo kłamiesz, rozmawiałem z innymi kierowcami i nic na ten temat nie wiedzą. Przyznaj się kłamczuszku

@Adam

Widocznie nie pytałeś wszystkich. Jeśli coś ma być a jeszcze tego nie ma to nie wszyscy o tym będą wiedzieć prawda?

Leszczyny

Lech Ja nikomu nic nie oferuje bo sam tam jestem pracownikiem a swoje zarobki uważam za adekwatne do pracy. Mówisz że ludzie odchodzą a ja znam paru którzy się zwolnili i przyszli z powrotem, więc jest tak źle? Mówię jeśli się tego pilnuje bo zdaza się że niekiedy parę nadgodzin nie jest wpisanych. Przez tyle lat wypłaty mamy zawsze w terminie nigdy nikt nie dostał po, nigdy nie też nie było sytuacji że ktoś robi nadgodziny a dostaję goła wypłatę więc nie pisz głupot. I jeszcze odnośnie przekraczania czasu pracy to zapytaj się pracownika czy ktoś go zmusza robić ponad normę bo ja nie spotkałem przypadku zmuszania do nadgodzin a wręcz są tacy którzy specjalnie robią więcej żeby więcej zarobić. Ja wychodzę z założenia że jeśli ci źle to zmień pracę i skończ narzekać bo może przez takich jak ty się psuję atmosfera.

@Leszczyny

Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin? To spróbuj będąc kierowca wyjść z pracy przepisowo jak towar z dnia jest niewywieziony ... Prawo pracy jest po to żeby je przestrzegać a nie pisać że pracownicy sami chcą nadgodziny. Jasne kazdy chce robić 240h w miesiącu ... Chwalisz się że masz wypłatę w terminie? Naprawdę wielki sukces że pracodawca wywiązał się z umowy i zapłacił na czas za pracę. Jest rok 2018 i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi nie zapłacił na czas. Jako kierowca znajdę pracę w ciągu 2 dni. Odeszła cała masa ludzi którzy nie wrócili, dobrych pracowników. Odeszli bo mieli dosyć pracy ponad normę i bałaganu!

jasin
@Lech

A jakie wynoszą zarobki na stanowisku kierowcy(jakbyś mógł udzielić takie info)? Chcę parę info się dowiedzieć bo standardowo przy ogłoszeniach nie jest podana kwota (dowiesz się na rozmowie , standard... mam jeździć i się wypytywać w każdej firmie bo ciężko tak udzielić informacji ... ) Oraz ile średnio masz punktów dziennie do zahaczenia? Głównie jakieś bary/restauracje itp?

@Lech

Widzę że jakiś służbista z ciebie. Jak już napisałem wcześniej nie chcesz to nie pracuj (o ile u nas pracujesz). Robię tu parę lat i wiem jak to wygląda. I widziałem też przypadki wychodzenia z pracy przepisowo ( nikomu nic za to nikt nie zrobił). I tak cieszę się że mam wypłatę na czas bo wiem że i są takie zakłady gdzie nie mają. To jest zakład jak każdy inny, tak jak piszesz ludzie się zwalniają ale dużo dobrych kierowców się zwolniło i przyszło z powrotem.

jasin
@Leszczyny

a jakie wynoszą zarobki na stanowisku kierowcy?

@jasin

Jeśli chcesz pracować przyjdź albo zadzwoń do firmy, na pewno w biurze ci powiedzą. Ja ze swojej stawki jestem jak narazie zadowolony

hsgjask
@Leszczyny

Czyli standardowo... Przyjdź zapytaj itd... bo tak trudno napisać chociaż ile na początku :) do 100 firm trzeba jeździć żeby się zapytać i dowiedzieć że 2000brutto ... standard , zawsze pracodawcą ciężko napisać jakie wynagrodzenie... tylko jeździj i się pytaj :)

@hsgjask

Jest minimum ponad 2000 ale nie brutto tylko netto. Zależy od doświadczenia i kwalifikacji

@Kierowca

2000 netto na ręke, to jest śmiech na sali, w konkurencji zarabiam około 500 zł więcej. Do tego prawo pracy jest przestrzegane i kierowcy wychodzą przepisowo z pracy za każdym razem !!!! Nikt też nie musi się dopominać o nadgodziny. Chcesz to dale tyraj w tych Leszczynach za psi pieniądz. Ale innym oczu nie zamydlisz.,

@Lech

Jak tak się chwalisz to zdradź tajemnicę wszystkim gdzie pracujesz? Jaka to firma konkurencyjna tyle płaci? Słucham

Jacek

@Leszczyny, terminowe wynagrodzenia jest akurat obowiązkiem każdego pracodawcy. Napisałeś, że osoby, które niegdyś się zwolniły z Iglomen wróciły do tej firmy. Świadczy to raczej o tym, że jest ona dobrym miejscem pracy. Czy mógłbyś napisać za co Ty najbardziej doceniasz zatrudnienie w firmie?

@Jacek

Doceniam firmę za atmosfere (między pracownikami jest (usunięte przez administratora) za wynagrodzenie które nie jest najniższą krajową (nawet na międzynarodówce szefowie dają najniższą krajową a resztę do ręki) oraz za to że mogę robić to co lubię czyli jeździć samochodem.

Handlowiec

(usunięte przez administratora) Widze że pozostaje WAM tylko obrazanie innych. Pracuje w zasadzie od początku więc wiem jakie były warunki 2 lata temu a jakie są teraz. Fakty są takie ze przynoszę firmie coraz wiecej zysku a zarabiam mniej !!! Mam wydrukować potwierdzenie przelewów żeby to udwodnic ? To że kierowcy i magazyn nie wyrabiają a nikt nie kwapi się żeb zatrudnić nowe osoby to też kłamstwo ?

@Handlowiec

Proszę wydrukuj tę potwierdzenia, nie wieże że robisz większy obrót a zarabiasz mniej.

Lech

@ Jacek Sprawa prosta pracy jest coraz więcej - towar i zamówienia a ilość osób ktore to obsługują nie ulega zmianie. Stąd zmuszanie ludzi do pracy ponad ich możliwości. Klienci też narzekają że nie dostają towaru w terminie, obrywa się kierowcy.

Jacek

@Lech, napisałeś, że komfort pracy w Iglomen spadł. Również atmosfera w Twojej ocenie nie sprzyja wykonywaniu obowiązków. Co Twoim zdaniem może mieć bezpośredni wpływ na taki stan rzeczy? Czy zaszły jakieś zmiany w tej firmie, które do tego się przyczyniły? Bardzo Cię proszę o wypowiedź, będzie ważna dla innych użytkowników.

Lech

@ Leszczyny To co piszesz to są jakieś jaja : " lecz zawsze jest za wszystkie godziny zapłacone (oczywiście jeśli się tego pilnuje)" od kiedy to pracownik ma pilnować nadgodzin i tego że są uczciwie wypłacane !! napisz wprost, jak się nie doprosisz to dostaniesz gołą podstawę. Napisz też jak sie ma ilośc nadgodzin do prawa pracy. Ludzie mają takie przekroczenia czasu pracy że aż strach, czekać aż ktoryś kierowca spowoduje wypadek bo zaśnie za kierownicą. I chwalisz się że umowa nie na najniższą krajową - to jakiś powód do dumy ?? Człowieku jest 2018 rok a ty traktujesz ludzi jakby umowa o pracę i wypłata w terminie na konto była czymś dziwnym, to dobrze obrazuje ile oferujecie swoim pracownikom !!!!! Jest jeszcze coś takiego jak komfort pracy i atmosfera. Atmosfera była na początku, a komfort tak spadł że ludzie odchodzą !!! Weźcie się ogarnijcie!!!

Leszczyny

Jak się komuś nie chce pracować to zawsze będzie źle i się będzie narzekać. Branża lodów więc wiadomo że w sezonie i przy większych temperaturach jest dużo pracy, lecz zawsze jest za wszystkie godziny zapłacone (oczywiście jeśli się tego pilnuje). Wypłata zawsze w terminie, często nawet i przed. I co najważniejsze umowa nie za najniższą krajową, każdy pracownik ma większą stawkę.

Handlowiec

Potwierdzam to co pisali wcześniej, w firmie zmieniło się na gorsze. Jak handlowiec który przynosi grube dziesiątki tysięcy złotych zysku jestem traktowany gorzej niż magazynier. A planowane zmiany w wypłatach jak wejdą w życie to chyba rzucę tę robotę. Nie róbcie z nas FRAJEROW!

Frajer
@Handlowiec

Ja tu pracuje jakie zmiany w wynagrodzeniu, bo nic niewiem coś mnie ominęło z ciebie to frajera nie trzeba robić dobrze sobie z tym sam radzisz. Lepiej rzuć tę robotę jak się niechce robić to się niezarabia.

MakaronZSerem
@Handlowiec

W takim razie zapraszam na magazyn

Jacek

@Handlowiec Co dokładniej masz na myśli mówiąc o zmianach w wypłatach? Taka informacja na pewno będzie dla każdego rozważającego pracę w firmie Iglomen bardzo ważna. @Pracownik Co takiego Twoim zdaniem zmieniło się na gorsze w firmie Iglomen? Informacje, które zamieszczamy na forum, muszą być prawdziwe, więc jeśli możesz - rozwiń proszę temat, aby każdy zainteresowany pracą, mógł się z Twoim komentarzem zapoznać.

Jak zaczynałem to było super, ale widać prezesom woda sodowa do głowy uderzyła, zaczynają się cięcia kosztów i redukcje, coraz większa odpowiedzialność tylko kasa ta sama albo gorsza. Równia pochyła jak to się mówi. Moze sie jeszcze opamiętacie .... bo robicie to samo co zrobił Iglotex. Ludzie uciekli z Iglotexu bo sie nie dało wytrzymać. Ale jak tak dalej pójdzie to zaczniemy uciekać od Was!!! Rozmawiam co sie dzieje w innych firmach to wszyscy mówią że jest lepiej. Ciekawe czemu u nas tak nie jest ??

Amigo

Nie polecam...biuro tragedia...magazyn też..wieczne ale gdy się ma (usunięte przez administratora) w biurze...kierowcy tylko muszą gonić...a babska tragiczne...mądre te co odeszły...kto by takie pomiatania sobą wytrzymał..reszta siedzi bo lubią taką jazdę..bądź mają mało ambicji w sobie i lubia być czyimś workiem treningowym. Pozdrawiam chłopaków którzy tam zostali-jeszcze..

Maniek

Jeden wielki wałek A Wapienica to już mistrzostw świata Ciekawe czy szefowie wezmą się za tych ...

ignacy

oddział Wapienica to samo drodzy koledzy - tragedia. Jak i w biurze tak całość. Kierownicy to pionki, których się nawet nie słucha sam właściciel :) ale przed pracownikami lans co oni to nie są i to straszenie pracownika...parodia. Biuro też zostawia wiele do życzenia, rotacja jak w Lotto, każdy przerobi i idzie bo kto wytrzyma ciągłe upokarzanie, dziwie się,że pozwalają sobie na to pracownicy... zachowanie pewnych osób zostawia wiele nadziei, że kiedy może to będzie normalna firma, ale wątpię.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglomen - Kraków

• Jak się pracuje w Iglomen?

Zobacz opinie na temat firmy Iglomen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglomen?

Iglomen