Opinie o Alexas Marcin Wypchło w Turek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alexas Marcin Wypchło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alexas Marcin Wypchło o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexas Marcin Wypchło w Turek

Młody

Powiem tak tutaj jak się zatrudnisz i będziesz chciał iść gdzie indziej to ta piękna firma będzie tak robić żeby cie nie przyjęli gdzie indziej

hgf
@Młody

jak to jest z tym, przekazuja potem kolejnemu pracodawcy informacje ze cie nie polecaja? niepokojace zachowanie, chcialem sie tam zatrudnic ale obawiam sie czegos takiego, jeszcze nnigdy sie z tym nie spotkalem

Dzień dobry, czy są przyjęcia na spedycje? Nie widzę nigdzie w sieci ofert a chciałabym się rozeznać w potencjalnych warunkach pracy. więcej jednak kierowców jak widać ostatnio się wypowiada. Ilu jest przypisanych do jednego spedytora? Ciekawa jestem czy będą przyjmować

Olina

Mój mąż pracuje w Alexas od trzech lat. Przyjechałem do Polski i tu wynajmujemy mieszkanie. Wynagrodzenie jest bardzo dobre i wszystko w porządku. Przyjedzie kuzyn mojego męża, ale na razie musi zostać, bo został powołany do wojska.

Kiero Nowy wpis
@Olina

To fajnie że praca jest dobra ale i tak coś jest nie tak bo na placu jest więcej aut niż w trasie to daje do myślenia i zaraz ktoś napisze że to jest rozwój firmy hahahs

Wanda Nowy wpis

Witam czy wszyscy kierowcy maja te same stawki? Zauważam opinie od osób, które maja kilkuletnie doświadczenie ale również od tych nowych. Zastanawiam się po prostu czy staż pracy na cokolwiek może tu wpływać? Alternatywnie w jaki inny sposób można sobie podbić nieco zarobki?

meduza Nowy wpis

Problem tkwi głownie w spedycji. Stoisz po 3-4 dni w Niemczech zero przerzutów a potem nie zarabia ani szef ani kierowca niestety. Jeszcze na dodatek jak Nikola Cię nie polubi to wiadomo ze za dwa miesiące musisz się zwolnić a potem zdziwieni że nie ma kierowców. Na duży plus stary warsztat po zmiane kierownika wszystko załatwione szybko i sprawnie.

Firma Alexas Marcin Wypchło poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mariush

Czy dobrze płacą? Dobrze płacą. Czy jest ciężko? Dobrze płacą. A tak powarznie to nie jest ciężka praca. Kiedyś układałem kostke, to była ciężka praca. Jestem zadowolony.

Problem w tej firmie tkwi w Ni

Problem w tej firmie tkwi w Nikoli. Auta stoją po pięć dni w Europie i nie zarabiają. Wielu kierowców odchodzi przez nią. Nikt ładunku nie może wziąć bo ona rządzi. A później auta stoją po pięć dni, we Francji, Niemczech. Nawet przerzutu brak. Marcin olewa to i ma w (usunięte przez administratora) a tu kierowcy nie zarabiają, przez Nikolę....

Дима
@Problem w tej firmie tkwi w Ni

Najlepszego to sa tekzty Nikol. No musimy, jak tam idu. Brak kompetencji do zarządzania takim taborem a szef tak (usunięte przez administratora) osoby nie poznałem w pracy kierowcy. Tym człowiekiem powinien zainteresować sie sąd pracy.

@Дима

Co z tym szefem? Chyba musisz napisać to innymi słowami. I co z tym wszystkim wspólnego ma sąd pracy? Potrzebuje konkretów, sam rozważam pracę w tym miejscu. Szanowane są prawa pracowników?

Данила

Cześć, szef jak szef, jak umiesz jeździć albo chcesz się uczyć to praca całkiem przyjemna. Ja żadnych problemów nie miałem. Co to ma wspólnego z sądem pracy to nie wiem, ja pieniądze dostaję zawsze. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Yurii

Pracuję od 5 lat. Odszełem 3 lata temu, szybko wróciłem. Jeżeli chcesz pracować to mogę polecić.

kierowca

Kierowcy w tej firmie bardzo mało zarabiają i sa wykorzystywani. Niektórzy kierowcy po znajomości i kontakcie w biurze oraz kontaktach telefonicznych ze spedycja mają lepsze wyjazdy oraz powroty. Rozładunki mebli często w centrum dużych miast,ogólnie polecam trzymać się od tej firmy daleko

Kierowca.były

Ale ściema. Teraz auta stoją to zaczynają w spedycji pracować, a nie kawę pić...???? Anka i Magda nie wiedzą co robić, więc wstawiają pozytywne opinie!!! Jak dniówki nie dadzą, uciekajcie z tej firmy, i omijajcie dalekim łukiem.... Dziad trans.

Marek44

Sporo kierowców tam wraca, więc chyba nie tak zle

Kiero1985

Praca w exporcie poukładana, trzeba się liczyć że towar kierowca musi rozładować, często tapicerka, tygodniówki albo dwutygodniowki. Jeżdżę tygodniówki to czasem piątek rano w domu a czasem sobota do południa. Do kontaktu ze spedytorami nie mogę się przyczepić

Ogłoszenie na Księgowa do Alexas Marcin Wypchło pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Kierowcy nie zarabiają…? Taka frazą ktoś zarzucił jakiś czas temu, ale na ile ona jest sprawdzona? Możecie wprost określić jakie teraz są stawki, które oferuje się kierowcom? Przeglądam firmy transportowe za pracą dla kogoś mi bliskiego. Tutaj jak długo taka sytuacja miałaby trwać?

Myślicie, że całkiem poważnie jest tak jak ktoś wspomniał teraz niedawno? Mogą mnie nie polecić jako byłego pracownika? kiedyś przez urząd spedytora szukali do siebie, chce się tylko dowiedzieć czy w przyszłym roku byłaby opcja na prace, a jeśli już tak, to jak tu płacą w biurze?

Młody

hgf
@Młody

Dalej tak jest jak ktoś napisał w ostatnim komentarzu? Mam na myśli to, że jak się tu przyjmę to już nigdzie indziej nie będzie chciał iść? Czekam na info odnośnie warunków za kołkiem na dzień dzisiejszy, a najlepiej jakbyście podali co będzie z nimi od nowego roku, o ile cokolwiek się zmienia? wtedy pewnie dopiero bym dołączył. Ile teraz proces rekrutacji trwa? Po jakim czasie się odezwa?

aaa

opiszesz szerzej te wspomniane rozbieżności? ciekawi mnie co zostało docelowo powiedziane, jakich warunków można było docelowo się spodziewać? z czego wynika inny stan rzeczy, gdy ktoś poruszy dany temat jak zostaje on wyjaśniony?

Ruda

Czy narodowość w firmie jest aż tak istotna? Pytam w oparciu o komentarz, w którym jeden pan zastanawiał się nad mentorem w kontekście szkoleń wdrażających. Współpracownicy obecnie jak dogadują się między sobą? Atmosfera została kiedyś określona jako gęsta ale nie wiem czy to z perspektywy relacji między innymi pracownikami również?

Drive

Mam pytanko bo będę się starał do pracy na kierowce a w ogłoszeniach jest napisane szkolenie wprowadzające i kto to szkoli polak czy UK

Wilk.

Zamiast Alexas firma powinna nazywać się OBCIĄŻYĆ. Tabor ( duże zestawy) złom. Małe zestawy nowe ale awaryjne. Większość kierowców to Azja ( geograficznie i mentalnie) Szef- nieprzystępny. Kasa jak w całej okolicy i w miarę na czas. Atmosfera gęsta.

Dorota
@Wilk.

Jest szansa na szerszy opis pojazdów, skoro zostało w ten sposób ocenione? I o co przede wszystkim chodzi z tą całą mentalnością? W jaki sposób kierowcy mogą mieć wpływ na swoje wzajemne warunki zatrudnienia, że jest to podkreślane?

Zostaw merytoryczną opinię o Alexas Marcin Wypchło - Turek

• Jak się pracuje w Alexas Marcin Wypchło?

Zobacz opinie na temat firmy Alexas Marcin Wypchło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexas Marcin Wypchło?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alexas Marcin Wypchło
  • Os. Wyzwolenia 10 lok. 89