Opinie o MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Jest w miarę ok , nie licząc siwego kapusia, który lubi donosić.

@Lol

To „jak na kobietę” czy jak „90% ludzi”? Może nie każdy musi być genialny jak jakiś 1% osób? Ciekawa jestem, czy tylko ta garstka może liczyć na jakieś premie itp. Czy trochę prostsze to jest?

Mam pytanie odnośnie pracy jako recepcjonista. w sieci wyszukałam takie ogłoszenie dla siebie. Chce dowiedzieć się, jak wyglądają zmiany na tej posadzie. No wiecie, ile jest zmian i jak godzinowo one wyglądają? I czy te zmiany obejmują weekend, czy w te dni sa inne godziny pracy?

Wiesio

Nie kumam z tego wiele. Możesz po prostu napisać, ile płacą stawki godzinowej, a ile za każdą dodatkową godzinę ponad etat? To sobie policzę. I gdybym uznał, że weekend lub popołudnie wolę przeznaczyć dla bliskich, to co oni na to?

AkrobatycznyDaniel Nowy wpis
@Wiesio

Jeżeli nie jesteś na każde na zawołanie, to mogą uciąć cała premie , która i tak nie jest warta zachodu.

Natalia Nowy wpis
@AkrobatycznyDaniel

Napisałeś, że premia nie jest warta zachodu, a ile ona wynosi? Myślałam, że premia jest uzależniona od odpowiednich wyników. ;)

Operator Nowy wpis
@Wiesio

Stawka zależy od doświadczenia i stanowiska nie da sie powiedzieć jednoznacznie za weekendy i nadgodziny +100% wyplata zawsze w terminie czasem nawet wcześniej. Nie ma ciśnienia na robote i to sie chwali, jak coś zepsujesz to (usunięte przez administratora) dostaniesz ale z wyplaty ci nikt nic nie weźmie, myśle że dla tych zalet ludzie tu pracująz w firmie panuje ogólny bajzel logistyczy i luz ale zawsze sie jakoś kręci

Majki

Dzień dobry. Czy w firmie Macro Molds jeden operator pracuje na jednej frezarce czy jak to wygląda? Pozdrawiam.

Jest w miarę ok , nie licząc siwego kapusia, który lubi donosić.

Marzena
@Andrzej

Widziałam, że szukają ślusarza narzędziowego. Orientujesz się czy pracują na tych stanowiskach też kobiety tutaj? Chętnie wysłałabym CV ale nie wiem czy nie stracę czasu na aplikację

Paulina

Czyli odpowiedź twierdząca? Nie chciałabym zostać wyśmiana czy coś, mam nadzieję, że twoja zachęta jest szczera. A nawet jak zatrudnia kobietę, to czy zapłacą tyle, co mężczyźnie?

Kamil
@Paulina

Nie zostaniesz wyśmiana, już jedna kobieta pracuje na CNC i świetnie sobie radzi. Co do zarobków to nie odpowiem na to pytanie po nie wiem.

Franciszek
@Kamil

A jak z zatrudnionymi tu ludźmi, można liczyć na koleżeństwo i pomoc, gdy jest potrzebna? Nie chciałbym zwłaszcza po zatrudnieniu być zdanym na samego siebie, bo każdy zajęty jest swoim. Wdrożenie jest tu zorganizowane?

Lol
@Kamil

Świetnie sobie radzi chyba jak na kobietę bo tak to średnio przeciętnie, zresztą jak 90 procent ludzi. 3-4 osoby ciągną całą obróbkę reszta przychodzi na kawe. Im więcej umiesz tym więcej od Ciebie wymagają, najlepiej udawać głupiego wtedy masz spokój i się nie narobisz ????

@Lol

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko POMOCNIK ŚLUSARZA NARZĘDZIOWEGO DO MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno

Czy Francuska firma coretec group ma udziały w Marco Molds?Podobno coretec group już nie istnieje

Ona

Mogę wypowiedzieć się co do rozmowy kwalifikacyjnej, co do samej pracy nie. Rozmowa bardzo tematyczna, "krótka" na temat ale w tonie bardzo sympatycznym i życzliwym.

Natalia
@Ona

No to fajnie, to ile trwała ta rozmowa że oceniasz ją jako "krótką"?

@Natalia

W moim przypadku rozmowa trwała niecałe 8 minut, kierownik spojrzał na CV, zapytał kiedy mogę zwolnić się z poprzedniej pracy i zabrał na hale. Na hali pokazał moje przyszłe miejsce pracy i wróciliśmy do rozmowy. Zasugerował stawkę, ja się zgodziłem i koniec. Po rozmowie.

Grażyna

No to szybka akcja Ci powiem. ;) A on tak wnikliwie je czytał chociaż czy nie wiadomo?

Kacper

Nie, służbowego opla nie dostaniesz poza godzinami pracy

NIKT

Z całego serca gorąco nie polecam, chyba że ktoś lubi pracować za pół darmo i przynosić pracę do domu. Zarobki takie, że ledwo na (usunięte przez administratora) starcza a wymagania kosmiczne.

Heniu

Firma jest ok, zarobki są nie ok.

zainteresowany kandydat

Jak wygląda na dzień dzisiejszy wysokość zarobków? Na jakie szkolenie można liczyć lub na jakie szkolenia można uzyskać dopłatę? Jak wygląda sytuacja firmy i co za tym idzie zatrudnienie pracowników w teraźniejszym okresie związanym z przestojami różnych branż (okres pandemi i różnych posunięć z zatrzymywaniem produkcji w Azji) ?

blabla

Słuchajcie!!! Firma jak każda inna na rynku, ma swoje plusy i minusy. Jak pracownik jest w porządku to i kierownictwo - logika Najlepiej jest wytykać błędy innym nie widząc swoich. Jeśli człowiekowi zależy na pracy to będzie pracował

Bart

Najgorzej nie ma, są gorsze miejsca,

Czy ktoś jeszcze może ocenić ze atmosfera jest fatalna ? Może nie jest tam aż tak zle ?

Rick
@Michał

Może nie fatalna,lecz jest coraz gorzej .

Bożena

@oprest, a co możesz napisać o kwestii związanej z warunkami pracy w firmie Macro Molds? @Romek, próbowałeś już aplikować do firmy? Możesz się podzielić swoimi wrażeniami z procesu rekrutacji i początku pracy w firmie? Zapraszam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym temacie, chętnie dowiemy się więcej.

Romek

Witam, chciałem zapytać pracujących w tej firmie o warunki zatrudnienia, tzn czy nowy pracownik jest przyjmowany pod firmę bezpośrednio czy za pomocą pośredników, jakie są realne zarobki na start dla frezera/ustawiacza CNC, czy są jakieś dodatki typu premie, bony, wczasy pod gruszą itd. Pozdrawiam

oprest

Pracuje w tej firmie dwa lata. Praca w tym zakładzie jest jak najbardziej godna polecenia, jeżeli się robi swoje i nie podpada to nie ma co narzekać. Jest wystarczająco dużo luzu, ludzie są w porządku, kierownictwo i dyrektor również. Zakład ciągle się rozwija, w tym roku dobudowana została nowa hala, pracy jest coraz więcej co dobrze wróży na przyszłość. Jeżeli chodzi o zarobki to wszystko jest sprawą ustaleń z kierownictwem i stanowiska pracy, co prawda nie ma kokosów ale firma daje możliwość pracowania nadgodzin i weekendów więc jeżeli ktoś chce zarobić to zarobi. Jak najbardziej jest to miejsce gdzie można pracować długie lata bez większego stresu. Polecam

Bożena

@No Czy nadal pracujesz w firmie Macro molds? Jak wygląda proces rekrutacyjny do tej firmy i czy możesz napisać, że jesteś zadowolony z tej pracy? Jak oceniasz atmosferę panującą w tej firmie i czy możesz liczyć na wsparcie innych osób w zespole? @Drugi po Gienku Używanie niecenzuralnych słów jest niezgodne z regulaminem forum. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedzieć i napisać co dokładnie miałeś na myśli? Czy Twój post odnosi się do firmy Macro molds?

Rafał

Pracuję w tej firmie od 2 lat. Bardzo mi się tutaj podoba. Praca jest motywująca i można wiele się nauczyć. Zarobki może nie są powalające ale po jakimś czasie jest szansa by zostać docenionym. W pracy panuje miła atmosfera. Firma nie jest zbyt duża więc jak ktoś bardzo się stara na pewno zostanie zauważony. Dyrektor daje szansę młodym i ambitnym ludziom. Wiele osób w naszej firmie zaczyna od przysłowiowego zera a później zmienia stanowisko i może rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w innym dziale.

No
@Rafał

Zgadzam się w zupelności z przedmówcą:) Pamiętajcie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W każdej firmie jest "coś" co będzie nam przeszkadzać. Ja cieszę się, że pracuję w MMP. O zwolnieniach raczej nic mi nie wiadomo. Nie zarabia się kokosów, ale jak komuś nie podoba się stawka to droga wolna:o) a zawsze tak jak powiedział kolega wyżej - można się postarać i zostanie to docenione:)

karolo

@ja, mam tam isc jutro na rozmowe z dyrektorem na kierowce, ale z tego co widze po twoich dzisiejszych wrazeniach chyba nie warto.

Jacelo

Witam wszystkich zarobki w firmie na stanowisku operator maszyn CNC na rękę 2100PLN. soboty płatne dodatkowo. Ślusarz odpowiedzialny za remonty form zarobki wyższe 2300PLN. (usunięte przez administratora) kierownictwo biega wkoło każdego i patrzą na ręce każdemu. Wszystko jest monitorowane. Nie polecam firmy zwalniają często ludzi .(usunięte przez administratora).Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ