Opinie o GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Grafik. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Marcin Nowy wpis

Witam. Mam pytanie do gościa, który pisze bzdury i podpisuje się pod różnymi nickami, po co piszesz te bzdury? Stawkę którą podajesz jest nie prawdziwa, ani umowy śmieciowe. Po drugie, jak drugi raz nie pojechałeś to znaczy że się nie nadawaleś. Piszesz nie prawdę i nie masz odwagi podać prawdziwego imienia, jesteś śmieszny i żałosny a twoje zachowanie jest na poziomie pięciolatka. Piszesz jak kończy ci się alkohol i masz żal do świata , zastanów się co ty robisz? Idź na odwyk i zmień swoje życie , a potem podejście do pracy . Nie pisz więcej kłamstw ! Życzę powodzenia i opamiętania się z twojej strony.

Michał Nowy wpis

Nie polecam firmy. Brak szacunku dla pracownika. Ciężka praca za 8E/h. Na stancji menelstwo i rządy Marka, który co dziennie w pracy jest skacowany i niemiły. Pozdrawiam.

Gutek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje jeszcze w tym roku pracowników?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji w dziale kontroli? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Eryk

Może kiedyś nie było dobrze.? Teraz to bardzo dobry pracodawca wystarczy dobrze robić swoje!

leon

Panowie !!!!! chcecie slyszec za swoja prace obelgi to prosze podpisujcie umowe i heja do Niemiec pod skrzydla Marka :) bedzie szkola zycia rodem z obozu :) ; na zadnej robocie nie pakuja calej ekipy z godziny na godzine bez zaplaty !!!oj,pakuja!! :( ! :) ! ; ciekawe zjawisko skoro kobiety o firmie budowlanej zostawiaja opinie! :)

@leon

Widzę drogi kolego że coś chyba mijasz się z prawdą! Podaj fakty , gdzie i kiedy pracowałeś, kiedy cała ekipa musiała zjechać? Piszesz kłamstwa i nie masz wciąż odwagi podać prawdziwych swoich danych osobowych. Firma zawsze wypłaca w terminie kasę . Widzę że dalej masz problemy emocjonalne pisząc bzdury bez ujawnienia swojej osoby. Masz odwagę zadzwoń, ale sądzę tchórz zostanie tchórzem.

xxxxx
@Marcin M

Czyżby Pan Marcin chciał dotrzeć do osób dodających niewygodne komentarze?

heniek

Nie pracuj dla tej firmy. Obiecane dogadanie na drugi wyjazd, zaliczka, umowa. Nic z tego. Umowa zlecenie na 1500, napisana bardzo śmiesznie i nie wiem czy zgodnie z polskim prawem. Kara "umowna" na jakąś astro kwotę (w umowie zlecenie). Ekipa potrafiła pić do 1-2 i drzeć ryła i o dziwo wstawali 5-6. Narzędzia jak ze śmietnika. Brak szacunku ze strony brygadzisty. A i trzeba zapieprzać jak beduin więcej niż normalnie. Jeśli ustalisz 8eur na początku nie licz na podwyżkę. Jedyny plus to taki, że szef okazał się uczciwy i wypłacalny. Ogólnie nie polecam.

Mirek

GRUPA WIKED to super pracodawca. Jeśli komuś pracuje się tu źle to niech zaraz szuka innej pracy!!!

Witam. firma ok, kasa nawet ładna, kto chce pracować ciężko to pracuje. wiadomo są plusy i minusy ale polecam.

Aro

Oszukuja ci od poczatku umowa na 1500zl umowa odzielo, kara za nie wywiazanie sie z umowy 10tys euro z (usunięte przez administratora) pospadali , pijaki degeneraci tylko sie nachapac za twoj trud, nie polecam tej firmy same pijaki i dupowlizy , degeneraci a szef sam nie lepszy , omijajcie ta firme chyba ze jestescie jeleniami ktorzy tam pracuja

@Aro

Drogi Panie Aro. Nie ma Pan odwagi podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem poprostu żałosne! Jak ma Pan coś do naszej firmy to proszę o telefon ale Pana tchorzliwa postawa i brak odwagi nie pozwoli panu zadzwonić. Z firmy wylatują tylko te osoby które nie potrafią pracować w swoim fachu albo nadużywają alkoholu. Proszę nie zmieniać co chwilę nicku bo to jest śmieszne i mówi dużo o tobie jakim jesteś pracownikiem. Masz odwagę to przedstaw się lub zadzwoń czekam! Marcin M

Aro

Obiecuja kokosy a oszukaja , nie zwracaja za przejazd , pijaki i degeneraci , nie polecam tak lichwiarskiej firmy

marcin

Witam,WSZYSTKICH CO CHCA ZAROBIC W TEJ FIRMIE! ta firma to " (usunięte przez administratora) quot; ,pod okiem Marka -kto tam "grzeje stolki"?!!!!!!!!ano lizydupy, umowa o dzielo/1500 zloty/,i prosze wczytac siew klauzule zawarte w umowie!......!obiecuja zlote gory - rano wychodzisz do pracy a w srodku dnia dzwoni telefon i slyszysz DZIS JEDZIESZ DO KRAJU !!!!!....(wersja mocno ocenzurowana :) )

@marcin

Witam . Widzę że jest Pan osobą która chciała wyjechać do pracy nie znając fachu budowlanego opowiadając jakim się jest fachowcem a tutaj wtopa. Firma płaci za dobrze wykonaną pracę a nie za pieczenie bułeczek! A co do umów to proszę nie pisać głupot bo nie jest pan na bieżąco.

Janusz

witam pracuje juz dosc długo w tej firmie ale ten Piotrus nie kojarze potrafi pisac tak na firme i na pracowników a nawet nie poda prawdziwego imienia PORAŻKA to chyba z jego umiejetnosciami w pracy

Marcin M

Drogi Panie Piotrus! Szkoda że obsmarowując naszą firmę nie ma pan odwagi podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Piszę pan z błędami i bez żadnej składni a co do warunków pracy w naszej firmie to proszę najpierw uzyskać prawdziwe informacje a nie pisać glupoty! Z wyrazami szacunku Marcin M

Marek N

Kaska na czas , pracuje krótko bo pierwszy miesiąc , jest ok

Rafal

Wiked to firma wypłacalna i dobrze płacą. Fakt ze zdarzają się w pracy annanasy, fraglesy przyjeżdżają do pracy wszystko umiejacy a potem okazuje się że nic nie potrafią. Polecam firmę fajna ekipa

jk

@Adam jak możesz przybliżyc jaka to kasa i na jakim stanowisku? Nie dziwie sie ze firma jest dobra, skoro nie szukają ludzi, to ludzie siedza, grzeja stołki i odchodzic nie chcą. No bo kto by chciał odchodzić z miejsca gdzie jest wszystko dobrze???

Firma solidna i płaci na czas dobra kasę. Polecam

Janusz

Oj "Krzych" nieładnie tak pisac niewiem kto to jest jasiu ale dobrze ci powiedział

Janusz

Niewiem kto to jest jasiu ale dobrze napisał do Krzysia nieładnie tak komus tyłek obrobic co myślałeś ze za siedzenie i walenie w h... bedą płacic i tak długo znosiliśmy to i robiliśmy za ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Gdynia

GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Stryjska 24 lok. 201
    81-506 Gdynia

GRUPA WIKED Usługi Budowlane Sp. z o.o.