Bajkowa Wyspa

Piła

Opinie o Bajkowa Wyspa

czapa

zgadzam się w stu procentach z opinią poniżej.. jak dla mnie to niedomówienie z oskarżaniem takich placówek o brak profesjonalizmu w zatrudnieniu :) pozdrawiam

Karolina

Kto tam nie pracował ten nie wie i niech sie nie wypowiada. Kierownictwo bardzo przyjazne, praca bardzo samodzielna (szefa widuje się raz w tygodniu lub rzadziej) Umowa o pracę a nie jakieś zlecenie. A ile zarabiają przedszkolanki? Zapewniam że niewiele więcej jak ja tutaj, lub nawet mniej...

anonimka

dla mnie warunki pracy jakie oferuje ta firma są co najmniej śmieszne. Żeby zostać opiekunem dziecięcym w jakiejkolwiek placówce wystarczy mieć skończoną szkołę średnią, a tutaj nie dość, że wymagają wyższego pedagogicznego to jeszcze za tak śmieszne pieniądze. Żenada

Zostaw opinię o Bajkowa Wyspa - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajkowa Wyspa