Bajkowa Wyspa

Opinie o Bajkowa Wyspa

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Bajkowa Wyspa. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

czapa

zgadzam się w stu procentach z opinią poniżej.. jak dla mnie to niedomówienie z oskarżaniem takich placówek o brak profesjonalizmu w zatrudnieniu :) pozdrawiam

Karolina

Kto tam nie pracował ten nie wie i niech sie nie wypowiada. Kierownictwo bardzo przyjazne, praca bardzo samodzielna (szefa widuje się raz w tygodniu lub rzadziej) Umowa o pracę a nie jakieś zlecenie. A ile zarabiają przedszkolanki? Zapewniam że niewiele więcej jak ja tutaj, lub nawet mniej...

Szukasz pracy?

anonimka

dla mnie warunki pracy jakie oferuje ta firma są co najmniej śmieszne. Żeby zostać opiekunem dziecięcym w jakiejkolwiek placówce wystarczy mieć skończoną szkołę średnią, a tutaj nie dość, że wymagają wyższego pedagogicznego to jeszcze za tak śmieszne pieniądze. Żenada

Zostaw opinię o Bajkowa Wyspa - Piła

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajkowa Wyspa