Opinie o NetPOS Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NetPOS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NetPOS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NetPOS Sp. z o.o. w Łódź

Kasia Nowy wpis

To mała firma? Ile osób aktualnie pracuje ?

Klient, niestety Nowy wpis

Never again - bajk, bajki, bajki Gruszki na wierzbie - nie mają pojęcia co robią.

Ocena Nowy wpis

w każdej pracy są plusy i minusy, ale tutaj dobrze sie pracuje.

Były Nowy wpis
@Ocena

Jak się nazywasz - chętnie z Tobą porozmawiam. Ja nie mam takich dobrych doświadczeń

Fachowcy, którzy znają sie na swojej pracy

Czy po rozmowie w NetPOS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność

Targi EuroGasto z udziałem NetPOS

Wielkimi krokami zbliża się największa w Polsce impreza wystawiennicza dla branży HoReCa – 21 Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro i Targi WorldHotel. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2017 w Centrum MT Polska w Warszawie.

NetPOS – kompleksowe wsparcie dla biznesu

NetPOS to firma, która zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań dla przedsiębiorstw działających w branży HoReCa i Retail. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania najlepszych rozwiązań IT dla biznesu. Naszą ofertę kierujemy do firm o różnym zakresie działalności, poczynając od tych najmniejszych, aż po całe sieci. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą podczas zbliżających się targów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym branżowym wydarzeniu. Na naszym stoisku zaprezentujemy najlepsze dostępne na rynku sprzęty i oprogramowanie dla branży HoReCa. Uczestnicy targów będą mogli sprawdzić między innymi oprogramowanie gastronomiczne i hotelowe, terminale POS, drukarki fiskalne, KDSy, telewizję hotelową oraz rozwiązania Digital Signage.

W kilku słowach o targach

Targi EuroGastro co roku przyciągają setki wystawców i tysiące odwiedzających, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz obserwacjami z branży. Odwiedzający mają możliwość spotkania miedzy innymi specjalistów z branży nowych technologii, w tym oprogramowania dla hoteli i gastronomii, które zaprezentuje NetPOS.

Na targach znajdziecie kompleksowe rozwiązania dla branży HoReCa, a wśród wystawców będziecie mogli spotkać  przedstawicieli wielu sektorów między innymi wyposażenia lokali gastronomicznych, dostawców systemów komputerowych, przedsiębiorców dostarczających żywność i napoje czy firmy zajmujące się wyposażeniem sal restauracyjnych i barów.

Do zobaczenia na targach EuroGastro i WorldHotel.

Aktualność

NetPOS na warsztatach Travel 2.0

W dniach 23 i 24 lutego braliśmy udział w warsztatach Travel 2.0, które odbywały się w Szklarskiej Porębie w hotelu Kryształ Conference&Spa oraz na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. Już niebawem kolejne edycje wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy.

W kilku słowach o warsztatach Travel 2.0

Travel 2.0 to seria wydarzeń branżowych organizowanych przez portal eHoliday.pl, podczas których przedstawiciele branży turystycznej i hotelowej wymieniają się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą. Ostatnia edycja warsztatów miała miejsce w Szklarskiej Porębie i we Wrocławiu. Travel 2.0 to doskonała okazja, aby porozmawiać ze specjalistami z branży hotelowej na temat aktualnych trendów i zmian z zakresu e-marketingu. Jednym z prelegentów warsztatów Travel 2.0 był Aleksander Gawęda, związany z firmą NetPOS, który opowiadał o integracji systemów rezerwacyjnych z PMS.

Aleksander Gawęda na co dzień zajmuje się wdrażaniem systemu NetPOS Hotel do zarządzania obiektami noclegowymi. Przez lata pracy w branży hotelowej zdobył cenne doświadczenie, które wykorzystuje podczas kontaktu z klientami. Warsztaty Travel 2.0 były dla niego okazją do podzielenia się swoją wiedzą oraz szansą na poznanie nowych trendów oraz zmian które dominują obecnie w branży hotelowej.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas lutowych warsztatów Travel 2.0 poruszona została tematyka integracji portali rezerwacyjnych z PMS (systemami do zarządzania hotelem), która automatyzuje i usprawnia pracę w hotelach. Drugim z tematów, który został poruszony podczas warsztatów było wykorzystywanie Google do promocji obiektu noclegowego.

Uczestnicy warsztatów poznali  zalety systemów zaprojektowanych z myślą o branży hotelowej. Dowiedzieli się między innymi, jakie korzyści płyną z połączenia portali rezerwacyjnych z systemami PMS oraz jak poprawiają one komfort pracy personelu. Jedną z zalet tego rozwiązania jest aktualizacja rezerwacji na wszystkich portalach oraz na stronie obiektu. Dzięki temu możliwa jest stała kontrola nad obłożeniem hotelu i eliminowane jest ryzyko tzw. overbookingu. Podczas warsztatów zostały omówione wszystkie najważniejsze informacje związane z integracją systemów rezerwacji online z hotelowym PMS.

Zapraszamy do udziału w kolejnych odsłonach warsztatów Travel 2.0, w których również bierzemy udział. Do zobaczenia!

znajomek

Chłopaki, znam was i życzę powodzenia, natomiast radzę zamknąć forum nie ma sensu się się spalać. Tak robią najwięksi, nie nają forum, inacze vędą tu na was wylewać kubły pomyj.

opinia

zdecydowanie polecam netpos. u nas wdrożyli system bez zarzutu

Gośc

Orientuje się ktoś może czy nie szukaja handlowców?

ktoś ważny

fajna firma, fajnie ludzie. polecam.

fvgb

@alek takie firmy sa teraz potrzebne bo ejdnak ta branza sie rozwija i jest coraz popularna uwazam..

ona

Czy w tym roku planujcie powiększyć swój zespół?

Ona

Szkoda pracuje też w branży horeca i oprócz produktu firma rosnie

ocena

haha i to niby napisała osoba zainteresowana :) :)

ona z

Czy są do was jakieś przyjęcia.

Obserwator

Widzę, że jak nikt nie wspiera dobrym słowem to firma bierze sprawy w swoje ręce. Kto z zewnątrz wie jakimi finansami dysponuje firma :) Przyszły pracownik ? Do Pana Rafała - jakiej konkurencji by się chciało o 4 pisać komentarze. Chyba, że Pana osoba wzbudza aż taką fascynację. Swoją drogą odpowiedź Pana Rafała pokroju tych komentarzy do których sam się odnosi. Osobiście słyszałem o średnim poziomie Państwa usług. Tematy przerzucane na podwykonawcę z uwagi na brak kompetencji i znajomości produktu. To pokazuje jaki poziom ma kadra oraz obnaża same braki kadrowe.

npfacebook

Zachęcamy do polubienia Naszej strony na FB :) facebook.com/netposfanpage/

robson

@tadeusz rok, dwa a nie dziesięć z tego co się mówi. Ponadto kto się interesuje branżą zna tego typka. Popytałem i byłem na spotkaniu. W kwestii narzędzi to będą jak się firma rozwinie. Czyli obiecanki. Na tą chwilę korzystaj ze swoich. Wyżyć ciężko za takie warunki. Dziwi mnie jedno - zobaczcie na każdy negatywny komentarz od ręki pojawia się zaprzeczenie. Za każdym razem niby innej osoby a w firmie są trzy na krzyż. Ponadto kto w ciemno broni firmę albo jaki pracownik śledzi jej losy tutaj.

Mieczysława

@Janek - LSI robi dokładnie to samo, zatrudnia handlowców konkurencji. Wczoraj sprzedawali konkurencyjne oprogramowanie dziś LSI. Taka kolej rzeczy że ludzie migrują pomiędzy firmami. Dorośnij

hahaha

Kto zna i ma styczność potrafi oddzielić ziarno od plew. Byłemu Pracodawcy i jego wiernym hejterom pozostaje tylko ten anonimowy bełkot. Netpos róbcie swoje:) Szacun dla Was za partnerstwo, relacje i skuteczność. P.S. ciekawe jak szybko pajawi się kolejny hejt?

Zostaw merytoryczną opinię o NetPOS Sp. z o.o. - Łódź

NetPOS Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 37 ocen.

NetPOS Sp. z o.o.