AMAZON

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

AMAZON
2 6 6 1

Opinie o AMAZON

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w AMAZON o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

gigant

monalisak, podejrzewam, że na wyższe stanowiska można spokojnie aplikować i zarobki nikogo nie zawiodą. Problem pojawia się w przypadku jak mój - czyli praca na magazynie. historie chyba prawie każdy zna.

adam

W amazonie pracuje dyrektor z LG nie jest to dobra wiadomość bo to kłamca i hopsztapler szuka sobie zawsze frajera który by zrobił za nigo robotę gdy praca jest wykonana wyrzuca go z roboty a zasługi przypisuje sobie ten numer robaczewski robił nie raz więc miejcie się na baczności szczególnie radziłbym się nie angażować w pracę bo to grozi zwolnieniem po wykonaniu zadania :)

ALINA

FIRMA GODNA POLECENIA.

Zostaw opinię o AMAZON - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMAZON