G4S Securicor

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o G4S Securicor

ssylwia

Chyba do tej pory do nas nie dotarli jak tam patrzę w Internet @leszko a szkoda bo dużo osób mogłoby tutaj znaleźć niezłą kasę..może ktoś wie coś więcej o tych planach, czy chcą coś u nas działać czy sobie darowali?

Słowa kojarzące się z G4S Securicor solidna, profesjonalna, wyczerpująca Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku; Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5zl/h Najbardziej podobało mi się w G4S Securicor:godziny pracy Najbardziej nie podobało mi się w G4S Securicor:wolno plynacy czas.

Zostaw opinię o G4S Securicor - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G4S Securicor