Bacutil

Gielniów

Opinie o Bacutil

Kandydat

Czy w związku z przejęciem przez Royal Agrifirm Group firmy Bacutil są jakiś zmiany dla pracowników? Po co to połączenie?

Maja

@ruk oczywiście osobista weryfikacja jest najpewniejszym źródłem informacji, jednak opinie forumowiczów często pomagają zlokalizować aspekty, o które warto zapytać podczas procesu rekrutacyjnego. To często pomaga w weryfikowaniu niektórych planów zawodowych. Jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie?

ruk

stanowczo za bardzo jako naród polegamy na tym, co na forum przeczytamy. Zajrzenie na www Bacutil jest dobrym rozwiązaniem :)

urt

hej wszystkim moze podpowiecie jak u nich wogole przebiega rekrutacja o co pytaja na rozmowie zatrudniaja studentów czy na umowe o prace mozna liczyc z ich strony..jakie proponuja wynagrodzenie i jakie zaproponowac jak zapytaja Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie?

Syndic

Teraz już nic, zakład zamknięty od dłuższego czasu, z powodu nieprzestrzegania przepisów dotyczących odpadów szczególnie niebezpiecznych.

W tej wsi to zawsze śmierdziało, śmierdzi i śmierdzieć będzie to poprostu bomba ekologiczna. Ciekawe co na to władze powiatowe i wojewódzkie.

Ludzie tu przywożą i zostawiają niehcciane psy.

radny

A władze gminy co na to, wiedzą o tym.

sklepowy

A ochrona środowiska się tym nie interesuje. Pewnie udaje że nic nie wie .Nonstop jeżdżą te smierdzące samochody i smrodzą a policja nic z tym też nie robi.A ludzie myślą że to kanalizacja śmierdzi.

matka

Ścieki wywożą na okoliczne pola , ugory i lasy.

Bardzo tam śmierdzi, przerabiają tam jakieś odpady z rzeźni. A wszystko to robione jest nielegalnie!

Jasiek

Twoja opinia jest bardzo ważna, wyraź ją.

Zostaw opinię o Bacutil - Gielniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bacutil