Opinie o Nousujohde Raudoitus Oy w Helsinki

Prezes/właściciel

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nousujohde Raudoitus Oy w Helsinki

Grzegorz Nowy wpis

Firma kiedyś była jedną z lepszych,teraz mają gdzieś ludzi warunki ,za dużo się dorobili , nie polecam , kasa na czas ale reszta do (usunięte przez administratora)

Max Nowy wpis

Obecnie gdzie mają budowy, można się przyjąć teraz?

Damian to tłusta świnka która rzutuje na polaczkach. Firma kiedyś była dobra teraz po czasie gdy gruby się dorobił, to już jest jak w najgorszej firmie w filandii

Mały

Czy chodzi o Wójcika

Damuan Nowy wpis

Niestety prawda . Pracują same (usunięte przez administratora) . Wożący im wódeczkę z Poski . Najgorsza firma jaka mogła mi się trafić . A ludzie są dla nich nikim Nie Polecam

Tanja Karonen

Nousujohde Raudoitus Oy przestrzega fińskiego kodeksu pracy a także zasad układu zbiorowego branży budowlanej. Firma należy Związku Pracodawców branży budowlanej, w której członkostwo jest możliwe tylko pod warunkiem przestrzegania obowiązków prawnych pracodawcy. Rozdzielanie urlopów to sprawa, która zawsze przysparza wiele trudności i niezadowolenia. Nie jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim pracownikom wolnego na czas świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Wielkanocy czy w lipcu. W naszej firmie staramy się równo przydzielać urlopy wszystkim pracownikom, np. w ubiegłym roku część pracowników miała wolne pomiędzy 14 a 27 grudnia, a pozostała część pomiędzy 23 grudnia a 10 stycznia. Decyzję tę podjęliśmy wspólnie z pracownikami podczas wspólnego spotkania w biurze. Urlopy są przyznawane sprawiedliwie i staramy się wysłuchać każdego. Oczywiście błędy zdarzają się i w naszym biurze, ale są naprawiane jak tylko zostaniemy o tym poinformowani przez pracowników. Naszą reputację najlepiej sprawdzić kontaktując się z związkami zawodowymi pracowników budowlanych „Rakennusliitto”, albo kierując pytanie bezpośrednio do naszych pracowników poprzez stronę naszej firmy na Facebooku: https://www.facebook.com/NousujohdeRaudoitus/?ref=bookmarks Także nasi polskojęzyczni pracownicy działu kadr z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania hr@nousujohde.fi Serdeczne pozdrowienia, Tanja Karonen, własciciel/prezes firmy

uczciwy
@Tanja Karonen

stawki 10 euro 11.20 euro 12.44 euro 13.88 firma wyplacalna ale zarobic sie zabardzo nieda poniewaz za kwatere 200 euro otrracaja .dojazdy,podatek, skladka emerytalna.zarobisz 1800 euro

Ziomek Nowy wpis
@Tanja Karonen

Szanowna Pani, informacja o możłiwości kontaktu jest kłamstwem. Od kilku miesięcy kieruję pisma na podany adres email i pozostają bez jakiejkolwiek odpowiedzi. A szkoda bo pracownik świadcząc dla Was pracę uległ wypadkowi w trakcie pracy na budowie. Po leczeniu szpitalnym nie może wrócić do pracy i i pozostawiony jest bez możliwości zarobkowania i udzielacie Państwo informacji o należnym mu odszkodowaniu. Był obowiązkowo ubezpieczony.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nousujohde Raudoitus Oy? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Firma dobrze płatna godzinowa stawka dieta , ale nie szanują pracowników teraz zmienili nazwę Omijać wielkim łukiem Teraz zmienili nazwę

Mały
@Tomek

Czy firma nazywa się Nord Raudoiturs

Witam, jakie są warunki pracy obecnie w firmie, mają nowe ogłoszenia o naborze. Warto spróbować?

Uwaga na Damiana .W (usunięte przez administratora) nie jest słowny, teraz płaci 200 euro za to jak człowiek z polecenia prześladuje pół roku ,danej osobie tak szanują ludzi tak mają. Omijać ta firmę

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Nousujohde Raudoitus Oy?

Grzegorz Z z Legnicy

Pracowałem tam. Tragedia. Traktują człowieka jak szmatę. A ukraincy to następny problem

Damian

Szukają zbrojarzy ,(usunięte przez administratora) Pakować się i jechać kontrakty szwecji i Filandi Swoje auto stary sytem fiński

@Damian

Widzę że znasz firmę od środka, możesz mi coś powiedzieć na temat stawki godzinowej- czy jest ona Twoim zdaniem satysfakcjonująca? Dlaczego piszesz o "byciu niewolnikiem", o czym konkretnie mówisz? Mam nadzieję że napiszesz coś więcej na ten temat!

Jasiek
@Damian

Bajzel jeszcze raz bajzel pracują same (usunięte przez administratora) i pijaki. Reszta siedzi w domu i czeka nikt nie odbiera telefonów .Wszyscy siedzą na walizkach pokoje po 6 osob. Nie polecam tej firmy pod względem traktowania ludzi

@Jasiek

Jak wiesz warunki zakwaterowania podczas wyjazdów do pracy nie zawsze są w standardzie hotelowym. Czy pisząc, że czekasz na telefon z pracy oznacza, że jest jej mało i nie możesz pracować codziennie. Czy zgłaszałeś to do koordynantora i próbowałeś rozwiązać ten problem?

Antek

Może ktoś nie spełniał oczekiwań firmy i dlatego nie doszło do przedłużenia umowy?

Firma niepoważnie traktuje pracowników. Zwalnia po okresie próbnym całe żądze ludzipomimo bardzo dobrych opijj od pdzełożonych i na ich miejsce przyjmuje następnych. Tylko po to żeby nie wiązać się z pracownikiem umową na stałe. W ciągu 3 miesięcy przeprowadzili mnie trzy razy między mieszkaniami i hostelem. Oczywiście przeprowadzka we własnym zakresie. Jedyny plus to że płacą w terminie. Ogólnie nie polecam jeżeli ktoś szuka pracy na dłużej.

Były-pracownik

Po 3 miesiacach pracy, firma (przy pospisaniu pierwszego kontraktu) gwarantuje odnowienie umowy. Jednak po upływie 3 miesiecy z dnia na dzień zwalniają. Trzeba oddać wszystkie ubrania, klucze od mieszkania i (usunięte przez administratora) wielki ich człowiek obchodzi. Czy masz jak wrocić czy nie masz. Sama praca tam nie jest jakaś tragiczna, finansowo też narzekać nie można. Tylko postępowianie z ludzmi tragiczne, bo dla nich jestes nikim. Moje sugestie dla Nousujohde Raudoitus Oy: Trzeba liczyc sie z ludzmi.

Jolanta
@Były-pracownik

Jak rozumiem, ta sytuacja przydarzyła się tylko Tobie? Może pytałeś, z jakich powodów nie przedłużono z Tobą umowy? Wspomniałeś o warunkach zatrudnienia w swoim komentarzu. Podpowiesz nam, na jakie zarobki można liczyć?

ciekawy

Jest tu parę wpisów, ale niezbyt konkretnych. Może mi ktoś przybliżyć sytuację w tej firmie? Jakie tam są zarobki? Czy firma jest wypłacalna, czy też jak w Polsce płacą po paru miesiącach i to nie wszystko? Czy po dojechaniu dostaje się inną stawkę godzinową niż przy rekrutacji? Czy płacą za wszystkie przepracowane godziny? Proszę o jakąś konkretną odpowiedź.

uczciwy
@ciekawy

firma jest slaba szkoda zachodu zmienila nazwe ze wzglad na jej zla opinie na nj rebar

gość

jak tam jest na prawdę? bo po komentarzach słabo co dokładnie wam tam nie pasuje?

kamil

ta firma to jedna wielka pomyłka w skrócie mówiąc, odradzam szkoda waszego czsu na

ktos

masz racje

lipa jak ta oferta

Jeśli ktoś chce więcej informacji na temat tej lipy która jest przez nich uskuteczniana wystarczy pisać i pytać. Jest wiele fajnych firm w Finlandii ale takie jak ta trzeba zwalczać. A dokładnie postępować z nimi tak jak oni ze wszystkimi którzy dla nich pracowali.

Otto
@lipa jak ta oferta

Popieram jedna wielka sciema ,nowa firma pod nazwa rabarbar szkoda , brak slow szkoda zachode. A teraz sie nazywa NJ Rebar w wolnym tlumaczenia -zbieranie rabarbaru

Zostaw merytoryczną opinię o Nousujohde Raudoitus Oy - Helsinki

• Jak się pracuje w Nousujohde Raudoitus Oy?

Zobacz opinie na temat firmy Nousujohde Raudoitus Oy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nousujohde Raudoitus Oy?

Nousujohde Raudoitus Oy