BRILLIANTMODULE SP. Z O.O.

Kraków

BRILLIANTMODULE SP. Z O.O.

Opinie o BRILLIANTMODULE SP. Z O.O.

bastek

nie byłbym przekonany że to taki krzak skoro zatrudniają ludzi. Zresztą nikt by do nich nie aplikował gdyby było tak źle, a chętnych chyba raczej nie brakuje jednak

Mila

Odradzam. Ta Firma to Krzak, co chwile nowe spółki a wcześniejsze z długami zostają. Są bezkarni. Za nic nie płacą. Pracując dla nich człowiek sam sobie opinie psuje bo musi za nich oczami świecić, Pani Ewa nigdy nie dostępna mimo że w biurze non stop ...aż żal, że nie umie tłumaczyć się ze swojej niekompetencji.

Zostaw opinię o BRILLIANTMODULE SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRILLIANTMODULE SP. Z O.O.