Opinie o Netto- Stargard Szcz w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto- Stargard Szcz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto- Stargard Szcz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto- Stargard Szcz w Stargard Szczeciński

Obecny pracownik

Cześć Co wam da pisanie tutaj na KO i na innych kierowników? Jeśli tacy jesteście odważni idźcie z tym do biura. W firmie netto jest mobbing i zawsze był. Pracownicy nie są doceniani. W tym momencie ko zatrudnił wielu ludzi z zewnątrz którzy nie potrafią pracować ze spotami. Mają ciągle na rano weekendy wolne. Nowrecz cudownie kiedy pracuje się 4 lata i slyszy że się nie dostanie podwyżki a ktoś z zewnątrz przychodzi i.za free dostaje wyższa pensje. Polityka firmy. Mam nadzieję że obecny ko odejdzie jak najszybciej. Zobaczymy jak wspaniałe kierownictwo poradzi sobie w miesiącu grudniu. Bo starych pracowników się nie docenia. Do.czego to doszło że ko stawia pizze żeby przyjść i posprzątać bałagan na szczecińskiej?? ŻENADA

Obecna prac.
@Obecny pracownik

Witam to co piszesz to prawda lepiej wszyscy o tym wiedzą pracownicy, klienci a najgorsze to ze nie docenia sie pracowników kier.M...... Chcial tworzyć zespół to niech spróbuje go zrobić ze swoimi przydupasami szkoda mi pracownikow którzy byli z nami i odeszli pod presją kier.M.....szkoda mi jednej młodej dziewczyny bo byla dobrym pracownikiem byla na każde wezwanie mogła by wrócić do naszego zespolu na szczecinskiej

@Obecny pracownik

Widzę, że co niektórzy na zwolnieniach lekarskich mają dużo czasu, by oczerniać innych. Drogie Panie zmiany proszę zacząć od siebie. Poza tym, przecież przymusu pracy w tych czasach nie ma. Mamy wolny rynek i każdy kto nie lubi swojego szefa ma możliwość zmiany pracodawcy. Nie rozumiem więc po co ten cały hejt.

Zszokowana

Jedna z dziewczyn wylądowała w szpitalu z wysokim ciśnieniem po tym jak się dowiedziała o oszczerstwach które sieje na jej temat okręgowy. Uważasz że ma czas siedzieć w internet ach i jeszcze pisać na niego?? A co Ty robisz na tym forum piszesz głupoty zeby się okregowemu podlizac nie znając sytuacji!!!!!!!

Obecny prac.
@Zszokowana

@ZsZszokowana ma czas i az multimum. Zostawiła zespół.

@Obecny prac.

Nie wierzę w to co widzę że to jest jak gniazdo żmij po prostu nikt tu na nikim suchej nitki nie zostawia dużo sił i wytrwałości dla pracowników którzy tam zostali

Julita były pracownik.
@Zszokowana

Ale opinie o tych sklepach wystawiacie we własne gniazda sracie.Paskuctwo zwolnij sie anie narzekasz .

@Julita były pracownik.

Ja akurat pracuję tuż obok u podzierżawcy miałam kiedyś okazję przejść do netto ale się nie zdecydowałam i dziękuję Bogu za to :-) a z boku dużo widać i słychać

pilemona

gupki w netto

pilemona

Ktos

Gdyby był taki dobry i uczciwy to nadal by tam pracował. Ale o nieobecnych się nie rozmawia

Julita były pracownik.

Skoro twarda kampania to ktoś do tego doprowadził.

Brałeś udział w rekrutacji do Netto- Stargard Szcz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Lola

Ale jeździcie po tych sklepach.Źle swiadczy to o was takie gadanie, MOBING, dobre .Powody jakieś musiały być że niektóre osoby zostały zwolnione.Naj wyraźnie nie nadają się do takiej pracy.

Człowiek

Ludzie ogarnijcie się i patrzcie na siebie i oceniajcie siebie. Oczywiście nikt z piszących tutaj nie ma sobie nic do zarzucenia. Sami (usunięte przez administratora).....pracownicy. To jak wyglądają sklepy w Stargardzie to nie wina kierownika M...tylko do tego przykładami się Wy bo tak o wszystko dbacie tak podchodzicie do pracy i swojego pracodawcy i to tylko o was świadczy. Tak jak napisane było mamy wolny rynek pracy i skoro jest tak źle w Netto to poco tam pracujecie po tyle lat. Może czas zmienić miejsce pracy. Co do stawiania pizzy przez kierownika bo ktoś przyszedł pomoc na Szczecinskiej to raczej fajny gest bo wcześniej tego nie było a też takie akcje miały miejsce. Powodzenia w nowych miejscach pracy A może niech te odważne osoby które tak się wypowiadają podpiszą się imionami i nazwiskami bo anonimowo to wszyscy są mądrzy.

dawid

motaniec obudz sie bo sklepy wv stargafrdzie cie wykoncza

leon

w netto nr 103 i 203 to tragedia ludzie tam pracujacy sa traktowani jak smiecie to wina kier okregu naciska na kieriwnikuw a ci na pracownikuw pracuje na zmianie 2 pracownikuw skandal

normalna

Po co te nerwy? Przecież to ze tu piszecie nic nie da. Motaniec, ufa kierownikom w przekonaniu ze wiedza co robia i robia to z glawa. Jesli kierownik regionalny naciska na okregowego to okregowy na kierownika sklepu a ten na zastepcow, zas ci naciskaja na pracownikow. Ale nie dlatego ze sa podli, tylko dlatego ze im sie obrywa. To sprzesawca zostaje czysty i doataje premie. Oni moga o tym pomarzyc. Ale faktycznie niektore kierowniczki maja zle poukladane w glowach i zamiast wspierac sie nawzajem wola wywerac presje, plotkować i tym samym wprowadzac zla atmosfere. Na tej stronie mozna wyrazic swoja opinie i nikt tego nie zabroni. Wlasnie dlatwgo nie ma ludzi do pracy. Bo w momencie zatrudnienia traca wlasne zdanie, prywatne zycie i wiele wiecej. Nie mowiac o rosnacych z miesiaca na miesiac nadgodzinach

@Normalny

Drogie Koleżanki i Koledzy ze Stargardu! Jeśli macie choć trochę odwagi i szacunku do siebie, zaprzestańcie szkalowania swojego przełożonego na publicznym forum. To NAPRAWDĘ nie jest dobre rozwiązanie - świadczy za to bardzo źle o Was. Oskarżanie kogoś o mobbing trzeba udowodnić. Fakt, że ktoś jest wymagający, nie oznacza jeszcze, że stosuje mobbing. Jeśli macie zastrzeżenia do swojego KO, zgłoście je do Działu HR. Siedzenie na Gowork w niczym Wam nie pomoże, chyba że chodzi Wam tylko o odegranie się i zemstę.

Netto na szczecińskiej to DRAMAT kierownik zatrudniony na stanowisku to KUMPEL Kierownika Okręgu i może robić co chcę bo zawsze będzie kryty.Wszyscy są beznadziejni tylko nie kierownik.Syf kiła i mogiła gościu zupełnie leje na to co sie dziej na sklepie ma w totalnej (usunięte przez administratora) czy ktoś robi po 8 czy 12 godzin przez 5 czy 7 dni ważne że on ma weekendy wolne i urlop.Ja sie pytam to jest Kierownik który daje przykład pracownikom.Kierownik Okręgu zaś za przepracowane kilka lat w firmie dziękuje ci słowami" jak się nie podoba to zatrudnimy kogoś z zewnątrz" Oto właśnie przykład kierownika z ZEWNĄTRZ-Leser nie kierownik WSTYD...pytanie tylko jak długo MOTANIEC będzie udawał że nic nie widzi Wszyscy pracownicy z doświadczenie się zwolnią i wtedy sobie zatrudnią takich z "zewnątrz" dopiero wtedy docenia kogo mieli...chociąż i w to wątpie

Nieznajomy

Witam szczeze powiem nie polecam pracy w netto na ulicy słonecznej 2na szczecińskiej kierownicy traktują pracowników jak śmieci bo są wyżej pracownicy robią co mogą a oni co chwilę mówią że źle i źle że tylko oni zasuwaja kierownik okręgu staje za nimi bo oni kryją (usunięte przez administratora) pracownikami należało by utrzeć nosa i kierownikom i kierownikowi okręgu jemu najbardziej pracownicy nie są winni kierownicy nie robią cen chodzą sobie palić co pięć minut zmuszają do nadgodzin nie dają wolnegobl kiedy ktoś naprawdę potrzebuje klijeci którzy przychodzą mają pretetesje do kasjerów a tak naprawdę to wina kierowników ze ceny nie są zgodne naprawdę bardzo odradzam pracowałam tam prawie 8lat wiem co mówię to czas stracony jest tak że jak się coś dzieje i potrzebujesz dzień wolny to ci odmówią , jeżeli chodzi o grafik pracy to jest poprostu tragedia nie umieją zrobić grafiku dlatego pracownika zabierają wolne. Mają zepsute kurczaki nie sprawdzają nic kiedys jak poszłam sprawodzc daty było dużo rzeczy które było rok po terminie oni prxeceniaja j sprzedają to ludzia to (usunięte przez administratora) powinien ich kierownik ukarac beszelnosc nawet na przerwę nie puszczają szkoda słów pracownice nowo przyjete nie mają żadnych praw według nich Masakra naprawdę nie warto tam przychodzić kierownictwo poprostu Wielka patologia a pracownicy cierpią przez to bo zaskakują ludzie za blendy kierowników może by ktoś wkoncu coś z tym zrobił

tolek

w netto wstargardzie ul wyszynskiego jest balagan zlodziejstwo nagminne zaden kierownik tego nie uzdrowi przez zwolnienie kierownika tez nic sie nie poprawi

uprzejmy
@tolek

zacznijmy od tego kto wprowadza takie zmiany w sklepach. tez mialem pracowac w netto ale po tym jak sie nasmialemem nawet nie poszedlem na szkolenie. i nie zaluje. przynajmniej nikt nie wyzyskuje

klient

to co sie tam dzieje to koszmar! zwlaszcza na ul.szczecinskiej!! co za kierownictwo tam pracuje! ceny sie nie zgadzają! wiecznie jedna kasa, zero szacunku do klientów ze ktoa tam przychodzi. Kasjerzy to tragedia, zwlaszcza ruda pani na kasie ktora jest wulgarna i zamyka kase zawsze jak jest duza kolejka bo ma "prace na sklepie" a potem pali za magazynem!!!a ludzie czekaja!!!to samo na wyszynskiego masakra wiecej tam nie pojde nie polecam!!

wojtek\lorek

praca w netto to wyzysk ludzi jecna pracuje zacztery osoby nie ma tak w innych sieciach co na to jakas komisja ochrony pracownikuw tragedia chca przyjmowac ukraincow

Opiniaczka

Kierownictwo w Stargardzie w sieci sklepow Netto pozostawia wiele do zyczenia. Wykorzystuja ludzi lamia prawa pracy. Traktuja sprzedawcow jak smieci. Netto przy ul. Szczecinskiej i przy ul. Piłsudskiego to najgorsze co moze byc. Wielkrotnie slyszalam odzywki do pracownikow krzyki na nich nawet w obecnosci klientów. To żenujące.

Maks

anonim co masz dokładnie na myśli pisząc że ciężko w starogardzie? Bardzo proszę o pomoc bo idę na rozmowę do Netto- Stargard Szcz a to co napisałeś to mówi trochę mało o tej firmie. Jaką kasę miesięcznie się tam zarabia? Dziękuję za to co odpowiecie

misiaczekija

pracowalam netto na pisłudzkiego obiecali ze mi i kolezace podpisza umowe niby redukcja a przez to pracy nie mam

klientka

to co się dzieje w netto to tragedia . kierowniczka Iwona z netto z ul. wyszyńskiego to jest po prostu bezczelna. widziałam na własne oczy i słyszałam jak traktuje swoich pracowników . żenada . dziwię się tym pracownikom że jeszcze tam pracują . robi z pracowników robotów a każdy przeciesz jest człowiem. moim zdaniem powinni ją usunąć z funkcji kierownika .

klientka

Zostaw merytoryczną opinię o Netto- Stargard Szcz - Stargard Szczeciński