Carina Silicones Sp. z o.o.

Siechnice

Carina Silicones Sp. z o.o.

Opinie o Carina Silicones Sp. z o.o.

Hanna

@buk to bardzo dobrze, że o tym wspominasz. Jesteś zatrudniony w Carina Silicones Sp. z o.o.? Może podzielisz się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Mogą być to cenne informacje dla przyszłych pracowników.

mjki

Zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że zawsze jest szansa na odpowiednie premie do tego. Ciekawe tylko czy u nich wypłata jest terminowa, wiecie może? Z góry dziękuję za odpowiedź.

buk
@mjki 17.07.2016 23:03

Wypłaty terminowo wpływają na konto, do 10tego każdego miesiąca.

buk
@mjki 17.07.2016 23:03

Wypłaty terminowo wpływają na konto, do 10tego każdego miesiąca.

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Carina Silicones Sp. z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Carina Silicones Sp. z o.o. - Siechnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carina Silicones Sp. z o.o.