Opinie o Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu w Wrocław

Agnieszka

Ostrzegam! Osoby które mają stałe zatrudnienie, a chcą aplikować o pracę do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej we Wrocławiu na stanowisko młodszego asystenta do działu ZNS-Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego, żeby tego nie robiły. Ja dla powyższego stanowiska zrezygnowałam ze swojej 15 letniej pracy i po okresie próbnym wyladowałam na bruku. Bardzo się starałam, zależało mi, radziłam sobie z dużą ilością spraw, miałam zakończone prawie wszystkie ale to nie miało żadnego znaczenia, kierownik (usunięte przez administratora) nie przedłużył mi umowy. Dlaczego? Bo tak. Bo przejrzał jeszcze raz moje CV i stwierdził że nie pasuję. Tak usłyszałam na tydzień przed końcem umowy. Nie polubił mnie. Jest to osoba bez emocji, bezwzględna, bardzo wycofana i zamknięta, więc nie dostaniesz nawet żadnej szansy jeżeli nie przypadniesz mu od razu do gustu. I nie będzie go obchodziło, że zostaniesz bez środków do życia z dwójką małych dzieci. Zostałam potraktowana bardzo niesprawiedliwie i krzywdząco, dlatego zastanówcie się dwa razy, zanim tam zaaplikujecie. Nikomu nie życzę tego, co ja czuję.

Hej Agnieszka
@Agnieszka

Możesz powiedzieć jak wyglądała rekrutacja i codzienne obowiązki? Czy jest ciezko i czy można negocjować zarobki? Z gory dzięki wielkie

Agnieszka
@Hej Agnieszka

Hej, jezeli chodzi o Dzial ZNS to beda trzymac Cie na dystans i do konca nie dowiesz sie co o Tobie mysla. I ta atmosfera byla dla mnie najtrudniejsza. Obowiazki sa do poradzenia. Ja nie mialam problemow. Zarobki z gory ustalone bardzo dobre jak na panstwowke i to jest kuszace. Powodzenia.

Róża
@Agnieszka

Również ostrzegam i zgadzam się z twoją negatywną opinia.. I Jestem w szoku ,ze ktoś przeżył coś podobnego jak ja. Ja tak samo prawie wszystko co przeczytałam co napisałaś to samo przeszłam..

gość Nowy wpis
@Agnieszka

Podobną sytuację miałam w Piotrkowie Trybunalskim, mając 20 letni staż pracy w służbie zdrowia, wykształcenie również w kierunku medycznym oraz brakowało mi 2 miesiące do obrony studiów podyplomowych na kierunku Nadzór Sanitarno-Epidemiologiczny w Zdrowiu Publicznym - za własne pieniądze, które ukończyłam i tak wyleciałam. Od samego początku mojej pracy Pani Kierownik jak i pozostali współpracownicy Sekcji "E" dawali mi do zrozumienia, źe długo tu nie popracuję (tu jest przemiał). I tak się stało, wyleciałam po 10 miesiącach .Obecnie pracuję w Urzędzie, który ma większy zasięg działalności, mam naprawdę wspaniałą pracę i wspaniałą kadrę kierowniczą, która jest o wiele lepiej wykształcone np. tytułem doktora. Wreszcie wysiłek i moja praca jest doceniana przez pracodawcę.

xyz Nowy wpis
@gość

Dlaczego zwolnili cię po 10 miesiącach? Skoro przeszłaś okres próbny, to uznali, że się nadajesz. Dlaczego tak zwalniają ludzi? Wszyscy tak krótko tam pracują?

Administrator Nowy wpis

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu w Olsztyn szuka pracownika na stanowisko kierownik ochrony. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

projektant Nowy wpis

A o której się tam kończy prace? Chyba bardzo wcześnie, bo próbowałem uzupełnić dokumenty to tel. o 14.00 mógł odebrać tylko kierownik. W końcu udało mi się umówić to przed 14 w wydziale była tylko jedna osoba

admin

Mieliście styczność z firmą Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu kandydat na stanowisko POMOC LABORATORYJNA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu - Wrocław

• Jak się pracuje w Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu
  • ul. Marii Curie-Skłodowskiej 73/77