DREWBET Żerański i Wspólnicy sp.j.

Różan

Opinie o DREWBET Żerański i Wspólnicy sp.j.

gość

trudno mowić dobrze o swoim pracodawcy jak sie u niego pracuje kilknascie lat ,a on cie traktuje jak zlo konieczne, bo nie mozna wyjechac z w poszukiwaniu nowej pracy. Starzy pracownicy sa niepotrzebni bo wiedzą za dużo,pamietają szefa jak jezdzil maluchem a teraz jest wielkim biznesmenem, niewazne ze zostali i wtedy gdy firma miala klopoty,gdy wszyscy wyjezdzali za granice, dziekuje nikt nie uslyszal. Przychodza tera znowi,mlodzi i od razu maja wiecej niż ci co pracuja dlugo. Polski kapitalista gorszy od obcego.

Zostaw opinię o DREWBET Żerański i Wspólnicy sp.j. - Różan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREWBET Żerański i Wspólnicy sp.j.