Opinie o A&D Klim-Bud. Andrzej Sałanowski w Dzbądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie A&D Klim-Bud. Andrzej Sałanowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie A&D Klim-Bud. Andrzej Sałanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&D Klim-Bud. Andrzej Sałanowski w Dzbądz

Jola

Też jestem bardzo niezadowolona. Źle doradzają, źle robią, nic nie poprawiają. Inni specjaliści, którzy po nich poprawiali stwierdzili, że takiego czegoś by nie odebrali.

Honorata Nowy wpis
@Jola

A u Pani to nad czym konkretnie pracowali? Poprawki wyniosły sporo względem wcześniejszej ceny za usługę?

Jola Nowy wpis
@Honorata

@Honorata trzeba było wszystko zrobić na nowo, bo się oczy odwracały i sie nie nadawało, więc ponownie ponieść podobny koszt. Złożylam reklamację, ale mnie olali, bo taki mają szacunek do kllienta. Lepiej poszukaj kogoś innego. Dobrze ci radzę. Szkoda czasu, zdrowia i pieniedzy.

Robert Nowy wpis

Nie znają się kompletnie na tym co robią. Podają się za fachowców, którymi nie są. Gdyby 4 litery miały ręce to by zrobiły dużo lepiej niż oni.

Iza Nowy wpis
@Robert

A co zrobili nie tak, że tak uważasz?

Henio

Równiaż potwierdzam opinie poprzedników. Bardzo kiepska firma o równie niskim poziomie kultury osobistej, co jakości wykonywanej pracy.

Emilia
@Henio

OK kiepska, ale powiesz co cię najbardziej zawiodło i co było najgorsze? Kto ma ten niski poziom kultury osobistej, no bo raczej tyczy się to ludzi a nie samej instytucji?

Aga

Potwierdzam opinie poprzedników. Kiepska firma. Nie polecam.

Aplikowałeś do firmy A&D Klim-Bud. Andrzej Sałanowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
AB

Bardzo kiepska firma. Nie polecam. Szkoda czasu, pienoędzy i zdrowia.

Honorata
@AB

A co Ty tak pesymistycznie... :( Wyjaśnisz czemu tak twierdzisz?

Łucja

Czy pracownicy są tak niezadowoleni z pracy w tej firmie, tak jak klienci z usług? Niech się wypowie jakiś pracownik, jak jest i dlaczego, bo na razie to cisza w tej kwestii a chłopak pracy szuka...

PK

(usunięte przez administratora) jakich mało. Źle robią i jeszcze obrażaja klienta zamiast poprawić. Lepiej nie mieć z nimi w ogóle do czynienia.

Iza
@PK

A co konkretnie zostało źle zrobione?

ZB

Kiepska firma. Trzeba dużo po nich poprawiać. Powiedzieć o nich, że to specjaliści to bardzo duża przesada. Nie polecam.

AB

(usunięte przez administratora) o poziomie kultury sięgającym bruku. Nie dość, że robią źle i byle jak, to po złożeniu reklamacji nie dość, że nie poprawią to jeszcze potrafią obrzucić inwektywami, których nawet nie będę cytować. W życiu nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do klienta.

MD

Jestem bardzo niezadowolony z kiepskich usług tej firmy. Nie polecam.

Niezadowolony

UWAGA!!! (usunięte przez administratora) Unikajcie jeśli nie chcecie stracić czasu, pieniędzy i zdrowia!!!

SyTy

Bardzo niesolidna firma. Montowali mi klimatyzator i mimo wielu wad montażu nie poprawili nic. Zero szacunku do klienta. Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o A&D Klim-Bud. Andrzej Sałanowski - Dzbądz

A&D Klim-Bud. Andrzej Sałanowski