Opinie o Hermes w Włoszakowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hermes. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes w Włoszakowice

Nel

Jakość wody to jakieś nieporozumienie... właśnie wracają auta od klienta który stwierdził "dziwny zapach" wody w butelkach...

Gość z daleka
@Nel

Tu się zgadzam jako konsument, w ten sposób wtrafilem na to forum .. Była nie naturalną, bez smaku . Nie smakowała,a ktoś mi ją kupił ,nie kupowałem sam ,bo kiedy sam wybieram wodę wtedy smakuje .

Robson
@Nel

Wiesz jak się wynajmuje magazyn po byłej pieczarkarni bez dezynfekcji gdzie każda paleta śmierdziała grzybami i nawet zwroty przyjeżdżały. Prezes tylko liczy kasę zamiast wybudować halę tymbardziej że dopiero co nabył ziemię naprzeciwko zakładu.

ARO

Jak współpracuje się z Dyrektorem Handlowym w firmie Hermes? W ogóle jest obecnie Dyrektor Handlowy w Hermes?

Jest. Pani Ziemek ;)

@ARO

Zarozumiała i wywyższa się. Tak samo jak kierownik logistyki i pan prezes. Dobrze że syn prezesa jest inny, ale to czas pokaże jaki jest jak przejmie kiedyś firme.

A.
@ARO

Pani Ziemek jest stanowcza i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. Podziwiam.

Kadry

Proszę o nie pisanie negatywów. To jest fajna i miła firma.

Zangas
@Kadry

To jest skandal jak można tak negatywnie wypowiadać się o pracodawcy... Musimy się szanować i dbać o dobro firmy. Nigdy nikogo nie zwolniłem w mojej firmie...

Gerard
@Kadry

Zapraszam panie i panów z kadr na parking sciernisko na 17godzin w słońcu i oczywiście do toi twoja firma żenada

@Zangas

A sprawa zaplecza socjalnego na portierniach? Niby jest toaleta na zakładzie ale jak się akurat wyjdzie a wyjedzie tir albo przyjedzie pan prezes ? Każdy mądry a zmienić nic nie potrafią. Latem portiernie się nagrzewają że nie idzie usiedzieć a gdzie sprzęt ktory tam jest ? On powinien mieć też odpowiednią temp. W biurach klimatyzacja i sobie siedzą a ochronę (usunięte przez administratora)

W tej firmie nie można być pewnym jutra. Prezes w zależności od humoru może cię wywalić na zbity pysk w każdej chwili.

Operator maszyn

Jaka jest wypłata? Na stanowisku Operator maszyn

Czyli nic się nie zmieniło :( szkoda . Bo w sumie praca nienajgorsza

Kontroler jakości

Po wysłaniu CV na dział jakości, dostałem zaproszenie na rozmowę. Rozmawiałem z dwójką kierowników. Trzeci kierownik nie stawił się na spotkaniu. Jednym z obowiązków wymienionych w ogłoszeniu było przeprowadzanie badań fizykochemiczych i mikrobiologicznych. Podczas rozmowy dowiedziałem się, że potrzebne są osoby do sprzątania i styropianizowania. Praca 6 dni w tygodniu, na zmiany. Państwo nie byli w stanie określi podstawowy etat to 160 czy 168h. Nie dowiedziałem się również czy są płacone nadgodziny. O stawce nie było żadnej mowy. Po usłyszeniu mojej obecnej płacy w innej pracy, nie usłyszałem i ile zarabia się w firmie Hermres. Obowiązki nie są określone - "tutaj trzeba samemu wiedzieć co robić". Podejrzewam, że szkoleń też nie ma. Poza tym prowadzący rozmowę sympatyczni i kulturalni. Po prostu oferta pracy okazała się być była tragiczna. Portier z kolei niekulturalny i niesympatyczny.

Co Pan wie o firmie? Proszę nam opowiedzieć coś o sobie.

Czy w firmie Hermes są regularne szkolenia pracownicze?

Nie

KANDYDAT

Tak traktuje wszystkich jak leci biuro i produkcja? Kiedyś słyszałem, ze nie szanuje ludżi co jest przykre :(

Przyzwoitość

Pani Dyrektor Działu Handlowego ewidentnie brakuje kultury. Ignorancja i poczucie wyższości są chyba efektem głębokiego zakompleksienia które musi sobie czymś rekompensować. Lwica handlu arrrr

Wer
@Przyzwoitość

Zwyczajnie bierze przykład z prezesa....

Jz

Czy pracuje dużo osób z Leszna lub okolic? Chodzi o wspólne dojazdy do pracy.. I jak wygląda praca magazynierow? Pozdraeiam

Mateusz

Zaaplikowałem, dostałem pracę i pracuję do dziś. Przede wszystkim szanuje się tutaj pracownika - pracuje się za godziwe pieniądze oraz otrzymuje się szanse na rozwój, co było dla mnie sprawą kluczową. Typowe dla tej branży jest to, że latem jest więcej pracy, zimą mniej. Zdecydowanie jednak polecam.

belka
@Mateusz

Zaaplikować to sobie możesz tabletki za ''godziwe pieniądze"...Nie pisz bo jesteś śmieszny...

Zal pl
@belka

Belka skoro wyplata 2500 na reke na produkcji to dla ciebie nic lepiej idz do mopsu po zasilek a nie troluj . Jak rlbisz nadgosziny to w niektorych miwsiacach mozesz sobie zamienic miwjscami 2 i 5, wiec wez przestan ,bo albo tam nie pracujesz albo ciagle ci w d**ie zle ile by nie dali

Hej
@Zal pl

Pracownicy którzy pracują w biurze mają inne pojęcie o pracy w tym miejscu. Jeśli chodzi o dział produkcji to już inna bajka. Na produkcji w tej firmie jesteś smieciem A najbardziej lubi o tym przypominać sam prezes, dla niego osoba taka nic nie znaczy i może ja zmieszać z błotem. Każdy kto ma choć trochę rozumu ucieka z heremsu jak najszybciej!!!!

heh
@Zal pl

Widać że ty chyba w biurze wazeliniarzu siedzisz i nie masz pojęcia o ciężkiej pracy

Byly pracownik logostyki

Mimo duzej pracy w lato starają się to spinac za co chyle czola przy ogromnej ilości zamowien. Pracowalam krotko glownie w sezonie bo zmienilem miejsce zamieszkania. Zgrana ekipa jest kluczowa. Podziwiam kierownika ktoremu widac ze zalezy, zawsze sluzy pomoca. Duze doświadczenie mimo mlodego wieku.

X
@Byly pracownik logostyki

@bylypracowniklogistyki A jeśli chodzi o zarobki? Jest jakaś podstawa i premie?

@X

Zależności od stanowiska i podziału obowiązków, podstawa na papierze i premia dodatkowo.

Kiero z Bókowca
@X

7000 plus pre,mie i nadgodziny.

Jaa

Jak wyglada wypłata na produkcji ??

Xxx
@Jaa

2500zl netto plus 300 premia po przyuczeniu

Ewelina
@Xxx

Ile trwa okres przyuczania w Hermes? I czy ta premia 300 złotych jest później gwarantowana? Proszę o odpowiedź.

Kriss

Jakie są zarobki na produkcji ??

Operator maszyn
@Kriss

2800 netto po okresie próbnym i nadgodziny

@Kriss

Zarobki godziwe???? nie rozczarujesz się ????

Pati

Czy na produkcje przyjmują tez Kobiety ??

Nie przesadzajcie z takimi uogólnieniami, wszyscy są jednakowo rozliczani według rodzaju pracy. Dla mnie to dobry pracodawca.

ARO

Czy w firmie może poszukują Przedstawicieli Handlowych ds Detalu? Może ktoś coś słyszał?

ora
@ARO

Daj sobie chłopie spokój z tym :-)

@ora

Taka lipa? W ogóle mają swoich PH detal?

Ewelina
@ora

Dlaczego dać sobie spokój? Tak złe warunki pracy są w tej firmie? Czy chodzi tylko o to konkretne stanowisko? Ogólnie przedstawiciel handlowy to raczej ciężka praca, mało kto się do niej nadaje i dużo osób narzeka.

Julia

Ktoś może powiedzieć jak sytuacja wygląda na dziale utrzymania ruchu w tej firmie ?

Xxl

Nie proponuje nikomu tej firmy bo tam fajna pieniądze ale ludzie tam są okropnie a w szczególności(usunięte przez administratora)bo tam sami Ukraińcy robią bo gdyby nie oni to tam by nikt nie robił nie polecam tej firmy i tej pracy ja byłem 9 miesięcy i nie wytrzymałem(usunięte przez administratora)więc szukajcie innej pracy bym radził gdzieś indziej niż tam ja zmieniłem i jestem zadowolony i cieszę się że zrezygnowałem z tej firmy

Odradzam tą firmę. Traktują ludzi jak śmieci.

Właśnie odstalem 22 h na firmie HERMES żeby móc podjechać pod załadunek....podziwiam kierowców którzy po 3 h oczekiwania podziękowali za współpracę i odjechali a było takich kilku. Ja liczyłem że może po kilku godzinach załadują .więcej nie popełnię tego błędu...polecam omijać tą firmę szerokim łukiem

@anonymous

A po 2 jest coś takiego jak godzina załadunku awizacja która w Hermesie jest od iluś lat. Ale często spedytorzy nie mówią wam kierowcą na którą jest awizacja tylko mówią weź jedź może załadują. A kierowcy którzy ileś lat jeżdżą to czemu jak mają taka a nie inną godzinę awizacji to przyjeżdżają na czas. Proszę nie siej zamętu bo szkoda gadać. A za kursy też dobrze płacą. A co do szefostwa to Grek cały czas (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) taki człowiek nic nie zrobisz. Vice prezesa nie ma na firmie od 3/4 msc. Dyrektor generalnej też często nie ma. A co do wypłat. Chcesz pracować i mieć nadgodziny to zarobisz bo znam takich którzy chwalą tą robotę bo idzie zarobić w sezonie nawet 5 tys na ręke jako wózkowy czy na produkcji. Wiadomo w sezonie jest zapierdol bo mają moc przerobową 100 aut na dobę a mają po 200/300. A co do tych 22 godzin to niech Pan (usunięte przez administratora) że odstał tyle. Bo jeżeli 4 sierpień to sobota a pan przyjechał w piątek gdzie rozładunek jest na poniedziałek lub wtorek to logiczne że nie będzie załadunku ani towaru w piątek tylko np w sobotę czy niedziele gdzie też są załadunki w sezonie. Pogadajcie sobie z kierowcami którzy jeżdża tu od kilku lat co sezon. I są zadowoleni.

Nel

Czyli w tej firmie awizacje tracą sen? Jaka jest tego przyczyna? Może za dużo aut awizujecie na jedną godzinę a kierowcow oszukujecie ze będą w tej godzinie załadowani...

@Nel

Nie tracą. Po prostu w sezonie dużo kursów jest wystawianych na giełdę. Spedycje kupują po parę rajek i nawet nie patrzą na godziny lub nie mówią kierowcy wszystkiego.

Zangas

Totalna bzdura

Grodzisk

Właściciel to h..A..m jakiego świat nie widział...

magazynier
@Grodzisk

I ten jego pomysł z nową akumulatorownią. .. śmiech na sali. .. AMATORSTWO.

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes - Włoszakowice

• Jak się pracuje w Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes?

Kandydaci do pracy w Hermes napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes
2.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Wolności 1A
    64-140 Włoszakowice