Opinie o Hermes w Włoszakowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hermes. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes w Włoszakowice

Twój

Dajcie spokój. omijać z daleka; szefostwo to amatorzy, zero profesjonalizmu.

@Honorka

Jak potrzebują na dane stanowisko na już to się ugną. Premia świąteczna to kilka stówek z tego co pamietam.

Zdziwiony wieczną rekrutacją

Tam chyba musi być totalna amatorka w zarządzaniu skoro trwa tam ciągły nabór na różne stanowiska i jeśli rzeczywiście płacą 2800 na rękę z pracę trzyzmianową to nie ma co się dziwić,że kto może to ucieka a nikt nowy nie kwapi się do pracy na takich warunkach.

@Jo

Ale co się nie spodobało np.? Myślę, że fajnie byłoby poczytać konkretny przykład, może macie odmiennie zdania odnośnie tego, co jest błahą sprawą a co nie. Czy na umowie nie ma informacji co do zasad, co tolerują a czego nie?

Lovers

Nie wiem jak tam jest, ale oni mają non stop kupe ogłoszeń od 2018roku

Alutka

A może wiesz co trzeba zrobić żeby załapać się na dłuższą współpracę? Czy jak pracownik rzeczywiście ma wiedzę to zdarza mu się chociaż po czasie przyznać rację? Jakby ktoś składał wypowiedzenie to firma walczy o swoich ludzi czy pozwala im odejść?

Jak się pracuje z ludźmi z Hermes?

Pracownik Nowy wpis

bardzo dobrze, pomagają gdy jest się nowym, zależy też pewnie od działu

Misia Nowy wpis

No to super, tym bardziej, że czytam ofertę pracy na produkcji i doświadczenie jest mile widziane, a więc nie jest wymagane. A wtedy pomoc innych, szczególnie na początku jest nieoceniona.

Czy wiadomo, dlaczego tego programu do magazynu nie ma? Kasy zabrakło, a może zmienili jakąś strategię?? I jak firma inwestuje coś rok w rok, to czy inwestuje tylko w sprzęt czy narzędzia, a czy także w pracowników, czyli oferuje szkolenia kursy itd.?

Były pracownik Nowy wpis

Wg mnie program nigdy tam nie wypali... aby program zadziałał musi być scalony z działem produkcji ... czyli zakup odpowiednich aplikatorów które drukują numery sscc na palety a po stronie magazynu stworzenie strategii odstawiania, pobierania i wydawania towarów... generalnie praca dla minimum 10 osób plus informatycy na okres od 6 do 12 miesięcy w zależności od celu jaki chce osiągnąć firmą... fakt inwestycja nie trafiona to taka gdy kupili skanery a okazało się że one nie nadają się do obsługi kod sscc które ręcznie były przyklejane na palety... to tak samo gdybys kupią nokie 3230 i chcesz zainstalować fb.

Lovers

Nie wiem jak tam jest, ale oni mają non stop kupe ogłoszeń od 2018roku

@Lovers

Bo wg prezesa pracownicy to sami partacze. Nie ma godnego, którego by szanował za wiedzę i doświadczenie. A jak tacy byli to szybko odchodzili, bo kto chce się użerać. Były sytuacje, że coś było wdrażane, jak dany pracownik odchodził, bo jednak stwierdzali, że jednak coś w tym jest co wymyślił/stworzył itp.

To ile mniej więcej stażu pracy mają ludzie np. na produkcji? Bo zastanawiam się nad zgłoszeniem, ale jeśli praca ma potrwać kilka miesięcy to nie wiem, czy to dobry pomysł.

Jak nie masz pracy to nie zaszkodzi iść popracować. Jest grono pracowników, którzy dłużej pracują. Czy komuś pasuje czy nie to już kwestia indywidualna, a zawsze to jakieś doświadczenie.

Alutka

Twój

Dajcie spokój. omijać z daleka; szefostwo to amatorzy, zero profesjonalizmu.

@Twój

Czym Twoim zdaniem ten nie profesjonalizm się przejawia? Dba się tu chociaż o pracowników? Można liczyć na fajne premie albo dodatki?

@Karolina

Daj spokoj za marne grosze robisz minimum 1200€ zatrudniają samych Ukraińców ????

@Wojtek

czyli im się to opłaca skoro się zgłaszają? piszesz, że samych... to gdzie tu Polacy są? i czy praca Ukraińców różni się czymkolwiek od polskich pracowników?

@Wojtek

Chyba pomylił Pan firmy Hermes. To forum dotyczy rozlewni wód w Polsce, gdzie płacą w PLN a nie kurierskiej w Niemczech, gdzie płacą w euro.

@Kamila

Tym się różni ze nie umieją języka ..miałem przypadek ze zostawił paczkę u sąsiada ale nie wiedziałem u jakiego i latałem jak głupi i szukałem..

@Twój

Pracownicy kradna paczki ! Już kilkakrotnie nie dotarła paczka - argument - odmowa przez odbiorcę ! Bzdura totalna ! A paczka już nie do odzyskania !

Natalia

Ty coś wiesz o firmie? Super, może i ja się dowiem czegoś w takim razie. Napisałeś, że zarabia się w polskich złotych. To można wiedzieć, ile wynosi wynagrodzenie? I jaką dają umowę?

@Natalia

Umowa o pracę. Wynagrodzenie na produkcji nie wiem, w biurach to jak kto się dogada na początek. Można sporo wynegocjować. Premii uznaniowych nie ma, są tylko premie z okazji świąt.

Honorka

Jak bardzo firma może się ugiąć jeśli chodzi o negocjacje wynagrodzenia dla biurowych? Ile te premie świąteczne wynoszą, fajne to kwoty?

@Honorka

Kontroler jakości

Po wysłaniu CV na dział jakości, dostałem zaproszenie na rozmowę. Rozmawiałem z dwójką kierowników. Trzeci kierownik nie stawił się na spotkaniu. Jednym z obowiązków wymienionych w ogłoszeniu było przeprowadzanie badań fizykochemiczych i mikrobiologicznych. Podczas rozmowy dowiedziałem się, że potrzebne są osoby do sprzątania i styropianizowania. Praca 6 dni w tygodniu, na zmiany. Państwo nie byli w stanie określi podstawowy etat to 160 czy 168h. Nie dowiedziałem się również czy są płacone nadgodziny. O stawce nie było żadnej mowy. Po usłyszeniu mojej obecnej płacy w innej pracy, nie usłyszałem i ile zarabia się w firmie Hermres. Obowiązki nie są określone - "tutaj trzeba samemu wiedzieć co robić". Podejrzewam, że szkoleń też nie ma. Poza tym prowadzący rozmowę sympatyczni i kulturalni. Po prostu oferta pracy okazała się być była tragiczna. Portier z kolei niekulturalny i niesympatyczny.

Co Pan wie o firmie? Proszę nam opowiedzieć coś o sobie.

Na jakie benefity można liczyć w Hermes?

Pracownik2

głównodowodzący może cię wyrzucić za nic, może popchnąc itp

Lilka
@Pracownik2

Nie no tak chyba jednak popychać to jednak nie można...Mówisz o jednorazowym incydencie czy o prostu źle oceniasz atmosferę? Jeżeli to jeden człowiek wprowadza negatywne sytuację to jako pracownicy próbowaliście coś z tym zrobić?

Pablo

O jakie traktowanie pracowników może chodzić? Tylko błagam o opis tego, co się teraz w firmie dzieje, zamiast szukania historycznych porównań.

Niedoszły pracownik

Przykre. Dają ogłoszenia na (usunięte przez administratora) widać czy aplikacje zostały przeczytane czy nie. Dzwonię do firmy pytań się grzecznie o proces rekrutacji. A pani odpowiada że analizują a bieżąco. Kłamią. Przykre że tak traktują potencjalnych pracowników.

@Niedoszły pracownik

Nie wszyscy kandydaci spełniają oczekiwane wymagania i są zapraszani na rozmowę. Pracodawca nie ma obowiazku dzwonić do każdego kandydata i informować, że nie jest zainteresowany jego kandydaturą.

Erni

Słusznie prawisz. Nie ma takiego obowiązku. Pamiętasz jeszcze, jakie na Twoim stanowisku mieli wymagania i ile czasu firmie zajęło, zanim zaprosili na rozmowę i odezwali się, że chcą Cię zatrudnić?

Kamila

To tutaj jest jakiś problem z alkoholem wśród pracowników? Mąż interesował się stanowiskiem mechanika i weszłam trochę poczytać opinie. Ktoś też niedawno pisał, że potrafią zwolnić ludzi za nic. Często takie zwolnienia się zdarzają? W sumie to jakie umowy mają pracownicy, skoro ot tak można ich zwolnić ?

Zdziwiony wieczną rekrutacją

@Zdziwiony wieczną rekrutacją

Dzień dobry, Rekrutacja ma związek z rozwojem przedsiębiorstwa. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy podany w ogłoszeniu..

jatax
@HERMES SP. Z O.O.

Jeśli przedsiębiorstwo faktycznie się tak prężnie rozwija i proponuje w miarę dobre warunki pracy i płacy to dlaczego nie jest w stanie zrekrutować brakującej załogi w ciągu miesiąca bądż dwóch bo jakoś nie chce mi się wierzyć,żeby brakowało kandydatów w okolicy zainteresowanych zarobieniem dobrych pieniędzy

Lidia
@Zdziwiony wieczną rekrutacją

2800 zł to stawka podawana w ogłoszeniach o pracę? Ile tak realnie można zarobić w tej rozlewni? Macie w ogóle jakiś system premiowy dla pracowników?

Jo
@HERMES SP. Z O.O.

Bzdura. Nikt tam nie chce robić. (usunięte przez administratora) Praca np kontrolerów jakości ponad siły za małe pieniądze. Stary zwalnia ludzi za nic. Bo akurat mu się coś nie spodobało. Nie ma pojęcia jakie obowiązki mają pracownicy i ile wysiłku wkładają w robotę, myśli,że oni nic nie robią. Później dzwonią z kadr do tych zwolnionych żeby jednak wrócili. Maszyny to pospawany do kupy szrot, który się psuje. A że się psuje to wina oczywiście pracowników bo nie umieją go obsługiwać. A takich pracowników trzeba wywalać i kółko się zamyka. Cyrk na kółkach. Do tego kary pieniężne jak produkt wyjdzie wadliwy. A wychodzi wadliwy bo maszyny szajs, a ludzie mają za dużo obowiązków by wszędzie być i wszystko wyłapać.

@Jo

robol

Praca prawie jak w obozie. Zero szacunku do ludzi ,a zwłaszcza do operatorów maszyn. Mechaników jest mało i brak zwłaszcza tych doświadczonych (wykwalifikowanych) operator często musi liczyć na siebie samego. Kierownicy są nieprzyjemni. Rotacja pracowników ogromna nikt mądry długo tu nie zostaje. Prezes (usunięte przez administratora)

Nieznajomy

Zakompleksieni kierownicy wyżywają się na pracownikach, nie maja w ogóle dla nich szacunku i starają się z nich zrobić winnych za każdym razem kiedy coś jest nie tak. Widok ich twarzy odstrasza i zniechęca do pracy.

Bożena
@Nieznajomy

Możesz napisać coś więcej? W jaki sposób traktują tych pracowników? Czy ogólnie atmosfera w firmie pomijając tych kierowników jest ok? Zespół to zgrana ekipa?

Robol
@Nieznajomy

I co by się nie stało zawsze musi być ktoś winny. I najczęściej jest to operator - a że złom złomem podparty to nikt nie widzi. Nie warto tu przychodzić - uciekać jak najdalej

romek

co jakis czas cyklicznie pojawiaja sie ogloszenia -operator wozkow widlowych,magazynier....co jest nie tak?ze co chwila te stanowiska sa nieobsadzone?taka rotacja?czy moze slabe zarobki lub atmosfera ,ze ludzie sie zwalniaja....troche to podejrzane ,tym bardziej gdy sie chce aplikowac...

Ciekawy
@romek

Dokładnie, zastanawia mnie to podobnie. Powodem może być słaba stawka VS wykonanie obowiązków, następnie niedorozwinięty przełożony lub odpowiedzialność za np. straty magazynowe.

ghost
@HERMES SP. Z O.O.

2800 netto to max co można zarobić jako operator wózków widłowych .Za 3 zmiany to jest kpina,stąd pewnie ciagłe poszukiwanie nowych pracowników.

@Ciekawy

Lena
@romek

3 zmiany, w sezonie od poniedziałku do niedzieli i szef ,,obcokrajowiec(usunięte przez administratora) to jest praca dla ludzi lubiących być (usunięte przez administratora). daj sobie spokój , nie polecam

@Lena

Xxx
@Lena

3 zmiany od pon do niedzieli? Może z 3 lata temu. Najlepiej jak sie ktoś wypowiada ,a (usunięte przez administratora) wie.

@ghost

no 2800to slabo....nawet bardzo za 3 zmiany...stąd ich problemy z ludzmi....

@romek

rekrutacja ciagla nie ma nic z rozwojem...niedorozwinieci przelozoni robia swoje ...ludzie uciekaja

Ktos

Lepiej tam nie aplikować. Masakra

Wojciech
@romek

Robiłem na wózkach w Komisjon opon ..i wiecznie szukają bo dla niech liczy się kasa i żeby robota była zrobiona ..po sezonie wypad na bruk ..

Bożena
@Wojciech

Dużo ludzi jest sezonowo? Od kiedy do kiedy trwa taki sezon? Możesz też napisać czy obiecują dłuższą współpracę, czy od razu wiadomo, że będzie zwolnienie? Dobrze byłoby wiedzieć czego się spodziewać

Wojciech

W Niemczech Hermes katastrofa zostawiają paczki po sąsiadach ze nie wiadomo gdzie szukać , bo po aviso nie rozumiesz co iest napisane ..

Hejt park

Z tego co słyszałem że jest to biedny zakład maszyny reperują taśmą klejąca i pracują tam sami desperaci i psychicznie chorzy łącznie z kierownikami

Kameleon
@Hejt park

i nikt z tym nic nie robi...

dawid

firma słaba stad tyle ogłoszeń...bardzo dużo stanowisk nie obsadzonych...kto mądry to ucieka. praca na okrągło jak nocki to 6 nocek, dniówki to 6 dniówek tylko popołudniówki ratują weekend bo w sobotę już nie każą przychodzić....firma wampir...wysysa cały czas z człowieka. zarzadzanie -jedno wielkie cwaniactwo-dorwały się miernoty do stanowisk....i kompleksy leczą .zarobki bardzo słabe

@dawid

Czyli praca nonstop bez przerwy tak ? Cały tydzień?.

@Jacek

No czyli tak czytaj co pisze i zrozum…a nie w głowie Loading????????????

Nieznajoma

Witam czy osoba aplikującą na stanowisko pracownika produkcji przechodzi rozmowę kfalifikacyjna i czy jest możliwość dojazdu do pracy z któryms z pracowników jak to wygląda?

mmm
@Nieznajoma

A z jakiego kierunku

Zadowolona

Warunki w pracy firmie bardzo przyjazne, zostałam przyjęta z otwartymi rękami. Można czerpać dużo inspiracji i wiedzy od przełożonych. Praca dla ludzi ambitnych którzy chcą coś osiągnąć i szanują kulturę pracy.

@Zadowolona

Witam ja również aplikowałem i mam nadzieję, że zacznę już od tego tygodnia pracę, na miejscu i codziennie w domu. Pozdrawiam

Wer
@Zadowolona

A możesz doprecyzować chociaż o jaki dział chodzi?

@Jacek

Hej, napisz mi proszę na jakie stanowisko aplikowałeś i czy już zacząłeś? Jak początki tu wyglądają, faktycznie warto?

Bolek

Firma cały czas poszukuje pracowników. Czym to jest spowodowane ? Dlaczego jest tak duża rotacja, jeżeli chodzi o pracowników ? Czym to jest spowodowane ? Ogłoszenia o pracę w ogóle nie znikają. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

@Bolek

Były kandydat
@HERMES SP. Z O.O.

Ogłoszenia wiszą a na jakąkolwiek odpowiedź czeka się 2 miesiące...

@HERMES SP. Z O.O.

Witam mam pytanie ile dni w tygodniu pracujecie? Czy sa jakieś wolne dni id pracy czy cały tydzień nonstop?

Elka

A Pani Skiba jeszcze sieje w firmie postrach?

@Elka

Raczej zastanawiające jest to czemu niby miałaby? I do tego dlaczego przywołujesz kogoś tutaj po nazwisku? O rodo cokolwiek wiesz?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hermes? Chętnie zatrudniają?

HERMES SP. Z O.O.

Dzień dobry, Tak oczywiście, współpracujemy ze studentami i pełnoletnimi uczniami szkół średnich, zachęcamy do złożenia aplikacji. Wykaz wszystkich stanowisk, na które prowadzimy rekrutacje znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce KARIERA/PRACA :)

Agata
@HERMES SP. Z O.O.

Czyli dorywcza praca wchodzi tutaj w grę? :-)

Wasze napoje są okropne

@Paweł

To chyba dobrze, że nikt nie zmusza do ich kupowania jeśli komuś nie pasuje? ;p

NIE

NIE

@NIE

Masz jakieś nieprzyjemności z tym związane czy tak tylko odpowiadasz przekornie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes - Włoszakowice

• Jak się pracuje w Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes?

Kandydaci do pracy w Hermes napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes
2.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Wolności 1A
    64-140 Włoszakowice