Hermes

Włoszakowice

Hermes
2 21

Opinie o Hermes

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Damian

Witam wszystkich, ludzie nie dajcie się nabrać tym oszustom z hermesa to są (usunięte przez administratora) i kłamcy zwłaszcza kierownik ds transportu i logistyki pan krzysztof (usunięte przez administratora) numer jeden burak na którego nie jeden by napluł

Ludzie! Świetna praca! Od rana pcha się fuszerę, oby do fajrantu. Rzucasz paczkami przez cały magazyn, nie zwracasz uwagi na nic. Najzabawniejsze jest rzucanie telewizorami, szkło aż prosi się o kopnięcie. Rumuni denerwują, ale po za tym świetna robota!

Urszula

@Jacek Nie jestem pracownikiem firmy Hermes, tylko moderatorem forum GoWork.pl. Moim zadaniem jest aktywne uczestniczenie w dyskusji z użytkownikami, aby inni mogli znaleźć tutaj konkretne informacje na temat firmy Hermes. Niestety, ale Twój wpis nic nie wnosi do wątku. Dlatego chciałabym Cię prosić o napisanie własnej opinii. Gwarantuję Ci, że będzie to bardziej merytoryczne, aniżeli wprowadzanie niepotrzebnego chaosu w tym wątku. Pozdrawiam.

Urszula

@Nel Już jakiś czas minął od Twoich pytań, w związku z czym chciałabym spytać o to, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować do firmy Hermes? Jeżeli tak, to opisz swoją dotychczasową współpracę z firmą. @anonymous Dziękuję za opinię. Czy mógłbyś jeszcze odnieść się do samej atmosfery, która w firmie panuje? Będę wdzięczna. @hit Drogi Użytkowniku, słowa, które kierujesz w stronę firmy Hermes są bardzo poważne, dlatego liczę, że odpowiedz na moje pytania. W jaki sposób to się stało? Druga kwestia. Co konkretnie zostało Ci obiecane, a co wyszło w rzeczywistości? Ostatnie już pytanie - wystawiasz tę opinię jako pracownik firmy, czy też klient? Będę Ci serdecznie wdzięczna za odpowiedzi oraz większą ilość informacji. Przede wszystkim sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Jacek

Zacznijcie rozmawiać z ludźmi a nie tylko wymagać....

hit

Firma Hermes to przykład typowego oszusta w branży transportowe! Nie polecam z nimi współpracować chyba, że ktoś chce mieć z nimi sprawę w sądzie o własne pieniądze !!! Załadunki trwają do 23 H !!! Rozładunki także do 23 H !!! Auta są przeładowane !!! Magazynierzy z tej firmy nie potrafią załadować towar, który lata na aucie, a kto zapłaci za zwroty? Przewoźnik !! Ponieważ komisyjnie stwierdzają, że oni są niewinni. Kpina. ROBIĄ Z AUTA MAGAZYN I JESZCZE NIE CHCĄ ZAPŁACIĆ ZA TO !!! Podpisaliśmy z nimi umowę obiecali złote góry, a skończyło się to sprawą w sądzie, bo szanowni pracownicy Hermesa potrafią obciążyć za to, że auto stało u nich kilkanaście godzin i przez to nie dojechało na czas !!! Jeśli ktoś chce zamrozić pieniądze to idealna firma do tego.

anonymous

przepracowałem tam miesiąc czasu, więc mogę się jako tako wypowiedzieć....byłem zatrudniony jako operator wózka widłowego, n początek wynagrodzenie wynosiło 1800 zł netto...plus dodatkowo płatne soboty i niedziele ( niby nie obowiązkowe ) ale jak ktoś odmawiał przyjścia - był od razu traktowany gorzej, praca na trzy zmiany - ogólnie linia produkcyjna szła dość szybko, a wózkiem z ta paletą z butelkami trzeba było zasuwać po magazynie, starzy wózkowi zapier****li jak poje***ani a młody nowy musiał przed nimi uciekać, ogólnie nerwówka i ciągle zapiernicz na najwyższych obrotach....do tego bardzo dużo ukraińców.......ja odszedłem bo jak dostałem 1800 zł minus koszty dojazdu 300 zł to dzięki

Do Właściciela tego burdelu

Eee Grek może byś zrobił porządek w tej swojej firmie, a nie tylko od h... zleceń nabierzesz. Grek co ty masz, firmę czy kołchoz?

Nel

Witam , interesują mnie zarobki na produkcji jaka jest oferta bez nadgodzin ... Premie jakies ? i wogole czy jakies Upomnienia sa za cos drobnego i zabieraja pieniazki ? Ludzie z Polski tam pracuja czy przewaga z Uk pracują tam ? Z umowami jak wyglada przedłuzaja bez problemu ? czy raczej ludzie sami rezygnuja ? Mozecie dodac tez cos od siebie jakies ciekawostki ;p Polepszyło sie ? bo opinie słyszałam wiekszosc negatywnych .

Urszula

Od jakiegoś czasu nie piszecie nic na temat pracy w Hermes. Czy to znak, że jesteście zadowoleni? Dajcie znać, jak przedstawia się obecna sytuacja w Hermes. Może macie informacje na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji? Każdy konkret może się przydać potencjalnym kandydatom.

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Hermes? Podzielcie się tymi informacjami.

Xxx

Ogłoszenie na lecę. 2500-2800 netto + nadgodz

Tomasz
@Xxx 02.03.2018 00:11

A te wynagrodzenie to na jakieś konkretne stanowisko ?

Tomek

Może po prostu podacie podstawę jaka jest za miesiąc pracy i ma tu na myśli 168h pracy ? Od siebie dodam ze jeśli poniżej 2000zl netto(na rękę) to rzeczywiście sobie lepiej darować.

Renata

Każda opinia jest prawdziwa tylko zależy od osoby. Jeśli to były pracownik zawsze będzie pisał negatywnie!!

zainteresowana

Nie wierzę w te wszystkie negatywne opinie. Chciałabym poznać trochę innych opinii ludzi , którzy tam pracują dłużej niż jeden dzień . To właśnie ich opinia o firmie może być bardziej pomocna dla zainteresowanych pracą w tym zakładzie .

belka
@zainteresowana 16.01.2018 15:15

Więc musisz tam się przyjąć do pracy!!!

Janek

Wszystko jest idealnie. Słyszałem jak ludzie mówili, że tak właśnie jest. Czepiasz się Smiech. I za bardzo bierzesz do siebie krytyczne uwagi Pana Prezesa. Człowiek w ten sposób motywuje zespół do bardziej wydajnej pracy. Trzeba zaakceptować model i kulturę organizacji albo realizować ambicje zawodowe w innej strukturze.

luki
@Janek 29.08.2017 17:45

Janek to typowy cukier

Smiech

Nie polecam. Praca jak w obozie. Pracowałem blisko 1.5 roku i co miesiąc obiecywali że będzie lepiej, że będą podwyżki. Jedyne podwyżki to wyższa stawka za nadgodziny bo w weekendy nie miał kto robić i pkt jeśli ktoś chciał pracować co 8h bądź po 12h. Kierowniczka wyleciała mi z tekstem że nikogo nie obchodzi że jest Boże ciało i ustawowy dzień wolny bo muszę iść do pracy. Pretensje, że ktoś nie chce pracować w niedzielę. Grosze na wypłatę WGL nie adekwatne do wymagań. Nikt nie ma wpływu na zachowanie prezesa który wyzywa pracowników kiedy tylko coś mu nie odpowiada nie przebierając w słowach. Tylko ludzie są tam plusem i to nie wszyscy.

koniarz

Nigdzie pieniedzy nie daja za darmo . Jak ktos przyzwyczajony do pracy jak za Gierka to trudno . Przynajmniej płacą regularnie bez 2 miesiecy poslizgu

Góral

Pracowałem tam 1 dzień . KL Włoszakowice. Szeroko omijać to miejsce

szczery

Niestety, ale potwierdzam negatywne opinie o tej firmie. Miałem nieprzyjemność pracować w niej (na całe szczęście po bardzo krótkim czasie złożyłem wypowiedzenie). Wyzysk ludzi, bardzo nieprzyjemne traktowanie. Ale najgorsze było to, że na koniec, po złożeniu przeze mnie wypowiedzenie nie otrzymałem ani grosza wynagrodzenia za przepracowany czas! Co więcej, nie zwrócono mi za badania konieczne w firmie (książeczka sanitarno-epidemiologiczna, badania słuchu - audiogram itp). W umowie jest zapis, że za badania zwracają po przepracowaniu pełnego miesiąca. Wypłaty nie otrzymałem gdyż "koszty przeprowadzonych szkoleń były wyższe niż moje zarobki". Dlatego potrącenie. Najlepszy jednak był dopisek na końcu listu poleconego który otrzymałem. Bylo to coś w stylu: "koszty przeprowadzonych szkoleń jedynie nieznacznie przewyższyły Pańskie wynagrodzenie za przepracowany okres, dlatego, z uwagi na niewielką kwotę rezygnujemy z roszczeń w stosunku do Pańskiej osoby"...

hulk

brak szacunku i totalna ignorancja ze strony pracodawcy , szczerze odradzam jakiej kolwiekl wspolpracy z ta firma , niekompetentni i nieodpowiedzialni pracownicy na stanowiskach kierowniczych ktorzy pomylili miejsce pracy z kabaretem ktory sobie robia z ludzi ,lejac wode nie do butelek tylko ludziom do glowy nie posiadaja odpowiedniej wiedzy ktora pozwala na prawidlowe funkcjonowanie tej firmy!, i zero słowa przepraszzam .. zycze wam takiej samej wspolpracy z odbiorcami jak ze mna postapiliscie

STRYJ

TAK OD ZARAZ

inny

a jaka płaca

slonce

Witam.Nie zgadzam sie z tymi postami. Jak mozna umiescic taki wpis po kilku godzinach pobytu w danej firmie. Tego wogole nie mozna nazwac praca. Zle o tej firmie mowia tylko Ci ktorzy sa kiepskimi pracownikami i tylko slizgaja sie i bez skrupolow pobieraja wynagrodzenie. W innej firmie juz dawno by wylecieli.Sa ludxie ktorzy w tej firmie pracuja juz po 8- 10 lat i wcale nie zamierzaja odchodzic. A ci co nie sa pracy nauczeni zawsze powiedza ze jest zle. Im wszedzie bedzie zle. Wiec droga pani ktora spedzila kilka godzin nie wypowiadaj sie o zadnej firmie po kilku godzinach pobytu i nie przekazujesz inf. obiektywnie. Firma fajna, PLACA NA CZAS I WSZYSTKO PUNKTUALNIE EYPLACONE. Pracuje tam i bede pracowac bo ludzie i firma jest fajna. A o przekladaniu napewno mowili. Acha i jeszcze jedno. Na przerwy chodzimy cala grupa bo taka jest specyfikacja lin rozlewniczych. Po prostu proces dyktuje pojscie na przerwy grupa a nie pojedynczo kiedy kto chce. A nie ze kierownik nie pozwala. Po prostu klamie pani bo nic pani o nas nie wie. Zachecam wszystkich do przyjscia do nas.

Morda
@slonce 03.01.2016 17:47

I pisze to osoba ktorą ròwna szef z ziemia i z gnojem... Ha ha smieszne !

ktoś

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Ta firma kpi z ludzi. Zero szacunku dla człowieka i tej ciężkiej pracy jaka trzeba tam odwalić przez 8 a nawet 12 godzin. Wszyscy traktowani gorzej od tych maszyn. Lepiej iść na pole. Tam chociaż nikt nie stoi nad kimś i patrzy na ręce. A już na pewno nie najwyższe krzesło.

MIŁA

Fima tj jeden wielki kołkoz, obóz pracy na calego. Bylam tam i sie przekonalam, ze na rozmowie oraz na szkoleniach ludzia mysla oczy. Inna stawka jest w umowie inna mowilona na rozm.kwalif. chodzi o wyplate. Pracowalam jeden dzien bo dluzej nie dalo by sie tam pracowac. Poziom kierownika rynsztok. On decyduje kiedy ty pojdziesz na przerwe, jesli masz np. o 18:00 to nie idziesz bo on stwierdzi ze musie c to i tam to zrobic , a wtedy jest godzina 19:20, gdy nie pojdziesz sam to wlcale nie zjesz sniadnia nie napijesz sie kawy. Na spotkaniu pytalam sie czy bede dzwigala ciezkie rzeczy, p. Sywlia Kaczmarek z Kadr bron boze , dlatego podjelam prace w tej firmie, mialam kontroliowac nalewanie napojow tzw Nalewaczka. A nie przepakowywac zgrzewki wody mineralnej z palet na palety 6x 1.5 l. Dowiedzialam sie ze po jednym dniu trzeba zabrac rzeczy do wyprania i pozniej je zwrocic to juz sa kpiny. Jednakze rzeczy ktore otrzymalam byly brudne, zwrocilam uwage kierownikowi, on mi na to ze do 22:00 to wytrwam, jakos przezyje. Jutro mam odbierac ksiazeczke sanepidu, jestem ciekawa co znow wymysli ta grubaska Sywia K. Ludzie nie idzcie tam jest mega oboz i ludzi traktuja jak gowno, bylam swiadkiem, sami pracownicy mowia i opowiadaja ile osob tam sie zwalnia.

Zostaw opinię o Hermes - Włoszakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermes