Hunter Wild Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Hunter Wild Sp. z o.o.

innk

antek, pewnie - w końcu każdy chciałby się tutaj zatrudnić na stałe. Weź tylko pod uwagę fakt, że nie ma aktualnych ofert pracy do nich więc na etat nie ma co liczyć w tym momencie. Orientował się ktoś jak sytuacja kadrowa?

krecik

ja tam byłem zadowolony z mozliwośći nauki jakiej tam sie nauczyłem jako praktykant

andreas

Prezes pajac rzeczywiście rozpirzył wszystko co dało się rozpirzyć. O premii w tej firmie można zapomnieć. Praca tam to porażka.A szkoda bo kiedyś była to firma która stała jak Huta Katowice a dziedzina ta jest naprawdę bardzo dochodowa. Jest to typowy wzór dla Polski. Rozwalić wszystko. Obecny Prezes a właściwie pełniący jego obowiązki jest w tym akurat doskonały.

dana59

praca w hunerze jest slabo oplacalna, wykorzystuja ludzi za grosze, oferty w urzedzie pracy sa wyzsze niz w rzeczewistosci, zwalniaja dobrych pracownikow, nie szanuja ludzi!

gall

prezes firmy ma poważny problem zabrał wszystko co mógł a co niekturzy zatrudnieni na stałe nie chcą się zwolnić wysyła ludziom nagany a oni wciąż siedzą w zakładzie poradcie biednemu prezesowi jak ich zwolnić i ukarać

Zgadza się, firma istnieje już 13 lat, ale tak źle jak teraz to jeszcze nie było. Prezes [usunięte przez admina] zrobił z Huntera perłkę w koronie, ale tylko dla siebie.

hunter

Słowa kojarzące się z Hunter Wild Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):chwiejność Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .mierną Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . różni Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok. 1600 netto Najbardziej podobało mi się w Hunter Wild Sp. z o.o.: praca przez internet Najbardziej nie podobało mi się w Hunter Wild Sp. z o.o.: ręczne sterowanie, niedotrzymywanie umów

Zostaw opinię o Hunter Wild Sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunter Wild Sp. z o.o.