Opinie o Spółdzielnia Pionier, (wolontariat) w Prudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Pionier, (wolontariat). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Spółdzielnia Pionier, (wolontariat) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Pionier, (wolontariat) w Prudnik

Zet Nowy wpis

Polecam pracę , pracuje tam 7 lat są możliwości awansu,młody zespół, zarobki całkiem dobre, zależne od ilość stanowisk , polecam!

Helena Nowy wpis
@Zet

Możesz proszę wyjaśnić czemu zarobki są zależne od ilości stanowisk, bo chyba nie bardzo rozumiem?

Zdziwiony Nowy wpis
@Zet

Młody zespół? Nie zauważyłem. Możliwość awansu? Chyba wśród swoich. Zarobki marne. Parafrazując klasyka: to nie jest firma dla młodych ludzi.

Renata Nowy wpis

Widzę po opiniach że narzekaliście na marne zarobki. Coś się zmieniło na plus jeśli chodzi o ich wysokość? Czy stawki aktualnie są konkurencyjne? Macie jakieś premie, dodatki?

Roland

Sama praca jest ok nie jest cięrzko ludzie to zalerzy na kturą zmianę się trafi moja zmiana byłya w pożądku wszyscy się dogadywaliśmy największym problemem są tam zarobki bo za 3 zmiany najniższa krajowa to jest bardzo mało pracodawca wymaga najwyrzszej jakoś, co chwilę szkolenia a później egzaminy ja pracowałem tam prawie trzy lata sam się zwolniłem z strony prezesa i przełożonych brak jakiego kolwiek zagarziwania aby zachęcić pracownika do dalszej wspułpracy . Czyli jesteś tylko pionkiem kturego da się zastąpić

pracownik zwolniony z powodu psychicznych pracowni

Pracowałem w Spółdzielni Pionier 6 miesięcy po sześciu miesiącach zostałem zwolniony z powodu ludzi którzy nie powinni mieć kontaktu z innymi ludźmi a Pan wielmożny Prezes uznał że mnie nie zatrudni dalej bo jestem leniwy poprostu nikomu nie radzę tam iść a maszyny to totalna porażka nie da się tam pracować na prawdę nie warto tam iść Pionier to bankrut

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spółdzielnia Pionier, (wolontariat)? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Prudnik
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Prudnik
ACTION Poland Sp. z o. o.
byly pracownik

Niby placa w terminie, niby jest zaplecze socjalne ale zarobki marniutkie i atmosfera kiepska. Pani prezes zle traktuje pracownikow , zwalnia jednych by zatrudnic znajomkow Niby to zaklad pracy chronionej , jasne. Jezeli chciecie sie czuc niedowartosciowani i niepotrzebni zapraszam. Natomiast dyrektor techniczny to zloty czlowiek, dla niego warto pracowac w tej firmie, tylko co on moze...

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pionier, (wolontariat) - Prudnik

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pionier, (wolontariat)?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pionier, (wolontariat) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pionier, (wolontariat)?

Spółdzielnia Pionier, (wolontariat)