Opinie o Spedimex Sp. z o.o w Stryków Sosnowiec 15A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spedimex Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spedimex Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedimex Sp. z o.o w Stryków Sosnowiec 15A

ciekawy

Elo...jak wygląda robota na magazynie w Spedimexie w sosnowcu koło Strykowa , warto wysyłać cv ??? wózkowi dobrze zarabiają ??? Pozdro

Wkurzony -.-

Dajcie numer do kierownictwa w Bielanach, ktos musi tam zrobić porządek w końcu.. -.-

Czy w obrębie jednego działu w Spedimex Sp. z o.o są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Jakotako

Tak są na magazynier awanse na liderów.

Kami

Nigdy nigdy do tej firmy. (usunięte przez administratora)mnie na maca

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spedimex Sp. z o.o? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Bob

Słuchajcie. Ta firma to porażka. Zajumali mi całą premię. Nie dostałem ani grosza. Zajumali mi 20 % wypłaty bo niby krysys(usunięte przez administratora) Nie idź do tej pseudo firemnki bo i tak Zabiorą wszystko

Zenek

No dobra wygraliscie. Firma z dykty. 2 tygodnie postoju i masowe zwolnienia. Niestety zabrali 20 % z wypłaty i dodatkowo wszystkim nowym zabrali obiecane dodatki przy zatrudnieniu. Unikajcie tej firmy jak ognia. Prezes Nie zabrał sobie tylko ludziom. Jego konie muszą coś jeść. Jego autka muszą jeździć. Firma z dykty

nowy

podepnę się bo zastanawiam się nad zmiana pracy

Grzegorz
@nowy

Polecam się zatrudnić w naszej firmie, tym bardziej, że teraz jest nagroda za polecenie pracownika. Najlepiej sprawdzić samemu , zadzwonić, zapytać, umówić się na spotkanie. Jesteśmy otwarci .

Roman
@Grzegorz

Ile dostales nagrody ? Bo chyba zabralu cala premie i 20% podstawy ... ojoj :)

Były

Mobing. Beznadziejna. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Były

Firma sama w sobie jest specyficzna 0 zasad każdy ma tu każdego w (usunięte przez administratora) patrzy tylko jak utrzymać stołek pod (usunięte przez administratora) Gorszej firmy w tym rejonie NIE MA

Witam , Mam pytanie jak wygląda praca brygadzisty? Jaka atmosfera?Jakie zarobki?

Teresa
@Nowy

Widzę, że jesteś zainteresowany taką posadą w Spedimexie. Masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Jeśli tak, to napisz proszę, jakie warunki zaoferowane przez tego pracodawcę byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące. Wysyłałeś już swoje CV do pracy w Spedimex?

Chętny
@Teresa

Ale co można liczyć?

Jak się pracuje z ludźmi z Spedimex Sp. z o.o?

Ona

Jeśli chodzi o Łódź... osoby tam rządzące to jest tragedia... ale inni pracownicy (niż brygadzisci, kierownictwo i liderzy) dość fajni

Barbara
@Ona

@Ona Możesz uargumentować swoją wypowiedź dlaczego sądzisz, że słabo się pracuje z osobami rządzącymi w Spedimex?

przewoznik

Nie płacą w terminie. Czekam na płatność 45 dni + 13 dni. W księgowości kłamią co do terminów płatności. Nie są uczciwi.

Mikołaj
@przewoznik

Dowiadywałeś się, skąd wzięło się tak duże opóźnienie? Na pewno nie jest to dla Ciebie korzystne, patrząc z punktu widzenia przewoźnika. Ciekawi mnie, czy jest konkretny powód takiego opóźnienia.

Poprawa
@przewoznik

45 + 13? To i tak się poprawiło ;-)

Poprawa
@Mikołaj

A jak myślisz jaki mógłby być powód? Zawsze są dwa te same 1. Firma ma za mało kasy,żeby uregulować wszystkie płatności na czas. 2. Właściciel / Zarząd wydaje na co innego, więc nie ma kasy na płynne regulowanie rachunków za bieżące operacje.

Mikołaj
@Poprawa

Czy problemy z terminowymi płatnościami pojawiły się ostatnio, czy trwa to od dłuższego czasu? Chętnie dowiem się więcej.

Mietek

Kozacza typy w wieku przedemerytalnym i mlodzi z okolicznych pol po silowniach. Generalnie dramat.

Tomasz
@Mietek

Powiem Ci szczerze, że ciężko mi zrozumieć na chwilę obecną to, co napisałeś w tym wątku. Mógłbyś swoją opinię na temat pracy w firmie Spedimex napisać w sposób bardziej zrozumiały? Chciałbym poznać plusy i minusy pracy w tej firmie, dlatego mam nadzieję, że w kolejnym wpisie poruszysz najważniejsze kwestie związane z oceną danego miejsca pracy.

@Tomasz

Co w tym niezrozumialego? Nie pisze o samej pracy bo praca jak kazda inna, nie ma w niej nic specjalnego. Napisalem o klimacie jaki tam byl pare lat temu czyli cwaniakujacych przedemerytach i mlodych ktorzy swiata nie widzieli poza silownia z przerosnietym ego. Śmieszna propaganda sukcesu bo jezdzisz na wozku widlowym za min krajowa to standard. Tak bylo pare lat temu jak jest teraz to nie wiem.

Marzena
@Mietek

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że na obecnym wątku skupiamy się na opisie aktualnych warunków pracy w Spedimex, a nie zaś na pisaniu w sposób nieprzychylny o pracownikach tej firmy. Sam wspomniałeś, że nie masz na jej temat aktualnych informacji. Przecież od tego czasu mogło się tam wszystko zmienić. Może masz jakichś znajomych, którzy są nadal zatrudnieni w tym przedsiębiorstwie i mogliby tu zabrać głos?

@Marzena

Oczywiscie wpis bezsensowny. Ogromny wplyw na prace ma klimat w jakim pracujemy. Moze byc ciezka praca ale w dobrej armosferze jest do wytrzymania. Lekka praca w nieciekawym towarzystwie bedzie tylko kwestia czasu zeby szukac innej. Jezeli ktos zabiera glos w sprawach pracy i nie rozumie takich prostych rzeczy nie powinien sie wypowiadac.

Marzena
@Mietek

Jasne - atmosfera ma duży wpływ na naszą pracę. Jeśli jest dobra to bez wątpienia lepiej wykonujemy swoje obowiązki. Ale trzeba też pamiętać, że na całkowity obraz danego pracodawcy składa się o wiele więcej czynników. W Spedimex - jak już była mowa - pracowałeś kilka lat, a więc sytuacja mogła ulec zmianie. Może wiesz, czy w chwili obecnej poszukują nowych pracowników?

Teresa

@Henryk pracujesz w Spedimex? Możesz opisać jak z Twojej perspektywy wygląda praca u tego przedsiębiorcy? Możesz liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pakiet dodatków socjalnych oraz szkolenia? Jak oceniasz atmosferę wśród pracowników? Przychodzić z chęcią do pracy? Te informacje będą pomocą dla innych zainteresowanych podjęciem pracy, zwłaszcza, że firma obecnie prowadzi rekrutację na: https://www.gowork.pl/praca/spedimex-sp.-z-o.o;pr

Henryk

Może trzeba spojrzeć na siebie w lustrze zanim ocenimy innych!!!

ex

Na rozmowie kasa inna niż ta na umowie, brygadziści normalni, młodzi to bez urazy "wieś i słoma ". Ogólnie nie polecam chyba że na chwile i przeczekanie.

Grzesiek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadako piszecie?

Koordynator

Nie płacą w terminie

frihd

W Strykowie ciagle szukaja wozkowych ale malo kto tam wytrzymuje dluzej zalezy zreszta na jaki projekt trafisz

Mario

Jest ok, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie dla leniwych maruderow.

Zostaw merytoryczną opinię o Spedimex Sp. z o.o - Stryków

• Jak się pracuje w Spedimex Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Spedimex Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spedimex Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spedimex Sp. z o.o