Paulainvest
2 14 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Paulainvest? Można dołączyć rodzinę?

TakNie

Jak wygląda praca w paulainvest? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

ppal Nowy wpis
@Administrator

Ta firma to czysta kpina, o ile jeszcze w ogóle istnieje. Piszę to z pozycji klienta firmy. Nie wywiązuje się z realizacji przyjętego zlecenia, w firmie tarcia pomiędzy właścicielami (rodzina).

dunek Nowy wpis
@ppal

musi byc niezly kasek do podzialu skoro sa tarcia

Zbigniew Nowy wpis

@anonymous, Twoja wypowiedź na forum dotyczący pracy w Paulainvest narusza zasady regulaminu GoWork. Jeśli udzielasz się na temat tej firmy proszę, rób tow sposób rzetelny nie obrażając jednocześnie innych użytkowników. @Laura, czy interesujesz się podjęciem pracy w Paulainvest? Jakie stanowisko interesuje Ciebie konkretnie?

gość 2

panie jerzy!! jak będzie tak dalej postępować to skączysz jak twój szwagier ,na ogórkach w niemczech albo i gożej. więcej szacunku do ludzi i wywiązywania sie z obietnic.

Tak7Nie

pracowniok I
@gość 2

Może jakiś przykład.

Janusz z Torunia
@pracowniok I

Panie Jurku ,, zmień pan postępowanie ,, wobec ludzi ,,, bo w tym roku ciężka sytuacja w Niemczech ,,, i jest straszny nieurodzaj ogórków,,,

anonymous
@gość 2

Baranie jestem nie na ogórkach tylko na sałacie zapraszam na party pozdrawiam Król Holandii Wojciech W

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Laura

Czy już teraz jest tak dobrze w firmie, że przestaliście pisać?

Obserwator

Witam! Teraz w firmie Paulainvest będą same luksusy, Kołtuna już nie ma, jest jakiś Kwiatkowski (podobno specjalista od wszystkiego).

Tak14Nie

czy ta firma ma w ogóle jeszcze gdzieś w sieci swoją działającą witrynę? znalazłam niby coś ale to nie działa i file not found błąd - ktoś wie coś więcej w tym temacie?

Mateusz

Bohaterzy zza klawiatury to do WAS! Jeśli jesteś taki fachowiec to nie ma możliwości żebyś nie dostał wynagrodzenia za wykonaną prace. Ale jeśli jesteś ściemniacz i umiesz aby gadać, że czego to Ty w życiu nie robiłeś a jak przychodzi co do czego okazuje się że jesteś zwykłą łajzą i partaczem, no to sory bardzo... Na czarno? Chyba jakaś kpina, raczej to działa w drugą stronę. ( nie bo świadczenia, nie bo komornik). Hurtownie nie współpracują? Śmiech!!! w Castoramie mamy zakupić VTS czy VRF? 500mk sufitu w OBI??!! Kogoś tu nieźle fantazja poniosła. Zawiść, zazdrość? W czym masz problem??!! Idź do Urzędu miasta/gminy i zaczynaj przygodę. Przecież to takie banalne?! Zlecania same spłyną, mistrzowie fachu przyjdą do pracy i po chwili CLS i X6 stoi pod domem. W czym jest problem??!! Żal mi was ludzie.

Tak6Nie

gość

witam,ostatnio szukalem pracy,,i faktycznie firma ma bardzo zła opinie ,, wśród indywidualnych osób, jak i hurtowni,, nie pracowałem tu , więc nie będę rozwijał swojej wypowiedzi ,, ale wszyscy odradzali mi tą firmę

kuba
@gość

Wszyscy w firmie wiedzą kto pisze te negatywne opinie o firmie. Mysle ze wiesz o tym że twoje IP zgodnie z regulaminem portalu moze byc udostępnione zainteresowanym. Piszesz ze nie pracowałęs ale masz duzo do powiedzenia.Daruj sobie i zajmij się sobą. W Hurtowniach o których piszesz mam kolegów jakoś nikt nie podziela twojego zdania.

szukam pracy
@gość

a ja kolego szukam pracy i napisze Ci tak pytałem pracowników firmy jak sie pracuje mówią pozytywnie(Grzesiek Tomek ) o firmie. Firma nie pracuje na rynku lubelskim tylko delegacje więc skąd u Ciebie opinie osób indywidualnych, pytałem w hurtowniach onninem sig inwestor nikt mi nie powiedział złego słowa na tą firmę.

rrrr

powiem tak, żadnej współpracy z inną firmą nie zauważyłem ,,, więc kolego Radek coś tu nie gra ,,, z mojej perspektywy wygląda to tak,, umowę jak dostaniesz !! trzeba wyprosić na kolanach,, brak szacunku do ludzi ze strony szefa to norma,,pieniądze, ważne żeby szef miał,o pracowniku się zapomina,,to nie praca tylko kołchoz ,,, szczerze odradzam,,, jak jesteś fachowcem,i masz pojęcie omijaj tą firmę

Tak2Nie

kuba
@rrrr

przez takich jak ty fachowców ja muszę zapieprzać. Przewineło sie ostatnio was trochę ale nie zauwazyłem fachowca. W firmie nawet ukraincy maja uwowe o prace. powiadomie szefa o tym co się tutaj dzieje.Próbujecie kilku albo jeden zdyskredytować firme w której pracuję 10 lat i dzieki niej zyje ja i moja rodzina.Powtarzam pracuję w tej firmie ja i kilka osób jeszcze ponad 10 lat i jakos nie mogę się zgodzić ztym co tu ktoś pisze negatynego o firmie.

Radek
@rrrr

kolego rrrr Twoja perspektywa jest zbyt płytka, Czy wiesz kto wykonuje dla firmy dso czy cctv czy instalacje p.poz. Czy w ogóole wiesz coś na ten temat. W ogóle wiesz że firma robi to od lat pod zlecając. Sanitariaty na puławskiej tez same się zrobiły. Anonimowy pokrzywdzony, a moze jesteś konkurencją i chesz zdyskredytowac firmę. Wszak tu mozna pisać co slina na jezyk przyniesie. Jak juz napisałem poprzednio, jak Ci nie dopłacono jesli byłęś pracownikiem bo napewno zaliczki pobrałeś to musiało być coś na rzeczy.

RO
@kuba

Hm. Może, żeby rozjaśnić sprawę zacytuję część maila ze stycznia od kołtuna: "[...]dostanie swoje pieniądze do końca stycznia [...] Zobowiązanie [...] z naleznymi odsetkami również zostanie spłacone do końca stycznia". Sprawdzam stan konta regularnie i - chociaż już mamy sierpień - wpłaty nie ma. Nie polecam tej firmy nikomu

Tak5Nie

Radek

Skoro nie wypłacili to musiało byc coś na rzeczy. wspólpracuję z tą firmą od lat i nie było zadnych problemów z kasą. Tez mam firmę i u mnie takie same wpisy. Polskich bylych pracowników cięzko dzisiaj zadowilic.

gość

Komuś Jerzy podpadłeś.Tak na marginesie tylko RO sie podpisał i nie do konca pisze prawdę. Kazdym razie czekam na rozwój czy to z prokuturą pipem czy US.

RO

Potwierdzam, że paulainvest to oszukańcza firma. Zatrudniają "na czarno" i nie płacą. Nie wypłacili wynagrodzenia od pół roku, chociaż co tydzień - jeśli już udało się dodzwonić - uzyskiwałem zapewnienie, że dostanę pieniądze za parę dni. Nie polecam!!!

były pracownik

nie wypłacił pieniędzy za prace wykonaną !! nikomu nie wypłacił kogo znam i zamierzamy zgłosić to do prokuratury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle! wykorzystuje pracownikow i nie płaci obiecuje gruszki na wierzbie a później nie odbiera telefonów nie odpisuje. jak się umowi na spotkanie to nie przyjezdza więc mówi to samo przez sie. odradzam z całego serca prace tam.

Tak4Nie

Nie wypłacają wynagrodzenia, wieczne obietnice i przekładanie terminów. Właściciel to zwykły cham i prostak

gosc

Ciezko mowic ze w tej firmie jest praca,to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wynagrodzenie-jak wyprosisz to masz i to z laska wyplacane. To co Pan prezes mowi(jesli wogole mozna nazwac go prezesem) trzeba dzielic na dwa,obiecanki cacanki. Wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie, zero szacunku dla pracownikow. Najlepiej szerokim lukiem od tej firmy.

Zostaw opinię o Paulainvest - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie