Sales Group sp. z o. o.

Opinie o Sales Group sp. z o. o.

Karolina

Firma Sales Group poszukuje do pracy osób na stanowisko: DORADCA KLIENTA, TRENER WEWNĘTRZNY/ SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ, KIEROWNIK ZESPOŁU, SPECJALISTA DS. PREWERYFIKACJI/ADMINISTRACJI, KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ/SPECJALISTA DS. TELESPRZEDAŻY http://www.salesgroup-pl.com/%20doradca-klienta,15.html Ktoś będzie aplikował?

Sales Group

Firma Sales Group Sp. z o.o. Jesteśmy znaną marką na rynku pośrednictwa finansowego, współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi na rynku. Specjalizujemy się również w outsourcingu procesów sprzedaży oraz procesów kadrowo-płacowych.

Zostaw opinię o Sales Group sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Group sp. z o. o.