Produs S.A.

Wrocław

Opinie o Produs S.A.

Janek_023

Witajcie, Chciałbym się zatrudnić w tej firmie ale zauważyłem od kilkunastu miesięcy jest popyt w tej firmie na instalatorów elektryków, jak to jest w tej firmie? Nikt nie chce przyjść ? Czy tak wszyscy odchodzą ? Aktualnie wyczytałem taką ofertę: "Oferujemy: umowa o pracę na pełen etat; wynagrodzenie dla specjalisty około 3000 zł na rękę możliwość rozwoju zawodowego. kartę multi sport szkolenia ubezpieczenia grupowe" Brzmi fajnie, ale czy to prawda? 3000 na rękę całkiem fajnie, socjal też w porządku, jakie firma prowadzi szkolenia ? Pozdrawiam Janek

Aneta

@Obserwator 2rozumiem, że mieliście obiecane zwiększenie zarobków? Czy może obecnie już nastąpiły w firmie te zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy w Produs S.A.

Obserwator 2

A wysokość zarobków jak w bajce tylko obiecane pozostają w krainie baśni!

ed

Cześć! Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na pracownika biurowego ze znajomością języka niemieckiego? Można liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę i jeszcze odpowiednie benefity socjalne typu opieka medyczna, to znacznie urozmaica pracę teraz.

enka

polecam, miła atmosfera pracy i przede wszystkim stabilność zatrudnienia- umowa o pracę gdzie rzadko w tej branży się zdarza.

Pol23

skontaktuj się z nimi, bo oferty są w miarę świeże - ja byłem na rekrutacji, czekam na zakończenie i wyniki

Zostaw opinię o Produs S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Produs S.A.