Opinie o Hotel Arłamów S.A. w Arłamów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotel Arłamów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Arłamów S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Arłamów S.A. w Arłamów

Pre$tiż

Ludzie narzekają że drogo, a gdzie mowa jeszcze o napiwku? :D

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Hotel Arłamów S.A.?

Poliglota

Na koszarniaku króluje ukraiński.

Prestiżowy

Hahaha jaki język?tam większość się po polsku nie umie wysłowić, szczególnie kadra dyrektorska

Zainteresowany Pracą

I pomyśleć że dostawałem oferty pracy w tych hotelu oczywiście puszczam opinie dalej i ostrzegam innych

Opinie

Nie ma czym się przejmować... sąsiad zza wschodniej granicy ,który tam obecnie jest masowo zatrudniamy i tak po polsku nie musi rozumieć i umieć czytać. Ma dwie ręce do roboty się nadaje. Polak rozumu do głowy nabrał i omija to miejsce szerokim łukiem. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Firma Hotel Arłamów S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Barów/Klubu Nocnego - z wyżywieniem. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nie trzeba się natrudzić, żeby znaleźć pracę w tym hotelu. Po kilku latach można faktycznie awansować ale jedynie poprzez znajomości (usunięte przez administratora)Twoja opinia, pomysły przynoszące skutek będą się liczyć, ale nie dostaniesz za to pochwały a jedynie usłyszysz, że ktoś z przełożonych przypisał sobie całą chwałę. (usunięte przez administratora) Ponadto musisz być cały czas do dyspozycji, bo możesz dostać telefon żeby przyjść do pracy w każdej chwili. Nie dostaniesz za to nadgodzin, ale doliczą ci do wolnego, które ciężko dostać. Zwracaj uwagę na to co mówisz, bo poczta pantoflowa działa lepiej jak oficjalna komunikacja telefoniczna czy mailowa. Działy nie wyrabiają ze swoimi obowiązkami lub po prostu cię ignorują. Często przekazują informacje, które są nie dopracowane i z których nic nie wynika. Na pomoc lub prośbę tłumaczenia dostajesz nic, później nie dziw się, że masz u kogoś przechlapane i ktoś jest na ciebie zły. (usunięte przez administratora)Jedynie jest tam ciepła woda do kąpieli. Podpisując umowę musisz pamiętać, że jeżeli jesteś palaczem to albo pracujesz godzinę dłużej, albo ucinają ci godzinę wypłaty. Plotki roznoszą się bardzo szybko. W jednej chwili możesz zostać pracownikiem numer jeden, jeśli chodzi o obgadywanie. Standardem jest to, że ktoś może cię wykorzystać. (usunięte przez administratora) Na koniec chcę powiedzieć, że zaczynając tam pracę wszystko wydawało się piękne(usunięte przez administratora) Moim zdaniem: zastanów się dwa razy zanim podpiszesz tam umowę o pracę. Ja mam po niej depresję. Domyślcie się dlaczego.

Życzliwy

Witam drodzy koledzy drogie kolezanki pracę w hotelu Arlamow można porównać z niebiańskimi wakacjami ponieważ masz kontakt z wykwalifikowaną grupa osób posiadających wieloletnie doswiadczenie mozna poznac wielu sławnych osob nawiązać kontakty ktore w prZyszłosci moga pomoc Ci w drodze do sukcesu . Zarobki sa uczciwe koledzy z Nepalu i Ukrainy pomocni można zawsze liczyc na wsparcie szefa Kuchni który jako z nielicznych juz ponad dwa lata kieruje tym hotelem jeśli masz bagaż doświadczeń gastronomicznych wpadaj do pracy w hotel Arlamow

Szok
@Życzliwy

Ten kto to pisał to chyba na jakimś haju był albo sam Dyrektor chciał sobie dodać PRESTIŻU buahahahah... Generalnie nie polecam...

Zgra

Wchodząc w historię tego hotelu arlamów zatrzymał się w czasach komunizmu pod względem komunizmu. Każde wyższe stanowisko niż kelner jest jak walka szczurów. Zabijajcie się dalej. Szefostwo grupa "piarowców", ktorzy maja ponad 40sci lat. Dajcie młodym szansę udoskonalenia holelu bo jak na tą chwilę świeci pustkami. Zarząd - Funkcje jednej osoby pełni 5osob... Może jest to spodowane zatrudnianie miejscowych (niewykwalifikowanych) ludzi. Czas się zmienić Arlamów! Nie myśl że ktoś będzie jechał z drugiego końca polski na wczasy na wioskę arlamów. Praca dla Ukraińców w gastro - nie polecam! Uciekaj jeśli możesz!

Zacznijmy od tego, że pracowałam jako kelnerka w hotelach 5 i 4 gwiazdkowych, więc mam porównanie. W żadnym hotelu nie spotkałam się z takim brakiem poszanowania pracowników. Hotel Arłamów przyjmuję zasadę, że lepiej zatrudnić ludzi z agencji niż dbać o pracowników stałych. Oprócz obiecywania „złotych gór” na rozmowie o pracę, dyrektorstwo obiecuje podwyżkę, której pracownik ostatecznie nie dostaje bo wkradł się błąd administracyjny, którego oczywiście nikt nie ma czasu rozwiązać mimo kilkukrotnych pytań. Mówią o możliwości awansu na szczeblach pracowniczych… i tak się dzieje, chyba, że wcześniej nie zatrudnią osoby z kompletnym brakiem wiedzy, podstawowych zagadnień gastronomicznych (zastępca kierownika kawiarni, która nie potrafi włożyć kolby do ekspresu) tylko dlatego, że ma znajomości z dyrektorstwem. Myślałam, że takie PRESTIŻOWE miejsce nie może sobie pozwolić na takie kolesiostwo…. A jednak. Sytuacja staje się bardziej absurdalna gdy kilkuletni pracownicy, doświadczeni i widać, że oddani miejscu muszą być podwładnymi takiej osoby (SIC!). Oczekujesz wsparcia najbliższego menadżera(najbliższego, ponieważ na niektórych punktach menagerów, kierowników i supervisor’ów jest więcej niż pracowników na zmanie) w sprawach, w których ewidentnie to pracownik ma rację. Nie licz na to. Menadżer będzie jedynie się przysłuchiwał i nie powie ani słowa, kiedy Siła Wyższa będzie zarzucać Was totalnymi bzdurami. A po wszystkim jeszcze profilaktyczna mowa oraz foch podczas pracy. Miejsce z kosmicznym potencjałem za bardzo nastawionym na PRESTIŻ (ulubione słowo prezesa, każdego dyrektora). Dyrektor, który za każdym razem powtarza, że należy postawić się na miejscu gościa, chyba zapomniał, jak to jest postawić się na miejscu pracownika. Jeśli chcecie sobie oszczędzić problemów, nie podejmujcie pracy w Arłamowie. Szkoda jedynie pracowników, którym na prawdę zależy, a są sprowadzani do parteru, tylko dla tego, że mają własne zdanie. Jak dla mnie zwykły grajdołek ;)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Arłamów S.A.?

Pracujący

Żadnych. Biorą wszystkich aby tylko było kim robić. Nawet kryminalistów wezmą, bo jeden taki pracuje na kuchni.

Janka

Idealnie miejsce do pracy dla masochistów. Jeśli lubisz być rugany na każdym kroku za wszystko, dostawać bęcki za sytuacje które nie miały miejsca ale pani takiej czy innej menager tak się zdawało to wprost idealne miejsce dla ciebie. (usunięte przez administratora)Zatrudniając się tam hotel będzie twoim domem, (usunięte przez administratora) Zapomnij o życiu prywatnym, liczyć się będzie tylko hotel. Za grosze dadzą Ci jeść, to, czego nie wydasz na jedzenie wydasz na leczenie niestrawności. Wyspać się do pracy raczej nie masz szans bo warunki w budynku dla pracowników są jakie są a stażyści z Ukrainy zadbają o to żebys poznał ich język, lekcje trwają czasem nawet cała noc. Nie polecam. Dorobić się tam i tak się nie odrobisz.

Zażenowany

Jesteś jednym z dyrektorów czy kierowników że wprowadzasz w błąd innych ??

Sexy

Szczerze nie polecam pracy w hotelu arlamow, jeśli wydaje Ci się ze to prestiżowe miejsce dające możliwość rozwoju i stabilność finansowa to za chwile postaram się wyprowadzić Coe z błędu żebyś nie marnował czasu tak jak ja to zrobiłam. Z grubsza opisze prace na kuchni. Brakuje ludzi, normalnie na zmianach potrafi być kilkanaście osób ale są tygodnie ze tych osób jest dosłownie kilka, ponieważ pozostali zostają wysyłani na przymusowy urlop (o którym często dowiadują się dopiero gdy przyjdą na swoją zmianę bo nikt nie razy zadzwonić z informacja) z racji tego żeby przypadkiem nie mieli nadgodzin, które są rozliczane w okresie półrocznym oraz podobno płynę 150%. Mało tego ze nie ma ludzi to braki personalne uzupełnia się Nepalczykami, którzy niekoniecznie rozumieją angielski, wszystko trzeba im tłumaczyć a później pokazywać wiec zamiast robić swoją robotę (na która masz zazwyczaj niewiele czasu) zajmujesz się tłumaczeniem na angielskie i pokazywaniem praktycznym jak i co ma robić czterech chłopaków z Nepalu, którzy pracują codziennie po 12 godzin mając zaledwie dwa lub trzy dni wolne w miesiącu. Zarobki w hotelu arlamow to jakiś żart. Umawiasz się na konkretna stawkę po czym okazuje się ze nie dostajesz umówionych pieniędzy, ponieważ panie w kadrach maja swoje kalkulatory zarobków i wrzucając w nie Twoja ilość godzin i mnożąc przez stawkę za każdym razem wychodzi im inna kwota średnio 250zl mniejsza od tego na co się umawiasz. Szefostwo wypiera się początkowych ustaleń godzinowych wiec warto sobie to spisać żeby się nie zdziwić. Stali pracownicy, którzy mieszkają w okolicach arlamowa zarabiają najniższa krajowa. W takim miejscu to aż przykro się robi gdy się o tym usłyszy. Hotel generujący tak olbrzymie zyski oferuje ludziom niecałe 2000zl pensji. Do tego straszą ze za przyniesienie l4 lub za próbę odejścia z pracy zabiorą ludziom 25%(!) wypłaty, gdyż jak usłyszałam (usunięte przez administratora) tak jest w regulaminie i nie da się odejść z pracy bez straty zarobionych pieniędzy. Mydła ludziom oczy prestiżem pracy w świetnie prosperującym hotelu a jak już się w nim znajdziesz to jeżeli nie jesteś z polecenia szefa kuchni lub któregoś z pracowników od szefostwa to nie masz czego tam szukać. Więcej zatrudnionych jest ludzi od zarządzania niż od pracowania i nagle okazuje się ze nie ma kto Ci pomoc przygotować bufetu bo wszyscy są ponad tym. Ulubionym zajęciem szefa kuchni jest siedzenie w telefonie całymi dniami z nogami na biurku. Zero zaangażowania. Nierówne traktowanie ludzi, faworyzowanie swoich znajomych kosztem reszty zespołu. Po złożeniu wypowiedzenia (usunięte przez administratora) powiedział mi ze „jestem mentalnie nie przygotowana do pracy w tak prestiżowym hotelu” i ze „burze spokój pracy”. Ze co proszę??!! Wiec jeśli uważasz to praca w tym hotelu to szczyt Twoich ambicji to weź zimny prysznic i zastanów się dwa razy zanim zmarnujesz swój czas i się niemiło rozczarujesz. Pozdrawiam!

Bambosz

Co ? :O

pracownik0101

Dramat. Nie dość, że nikt nie ma życia prywatnego bo wszystko się kręci wokół tego hotelu to jeszcze przełożony Ci wmawia jak bardzo kochasz to miejsce. Wieczne problemy o wolny dzień, ucinanie wypłat za byle co, nie wywiązywanie się z umowy o prace ze strony hotelu. Generalnie po 2 latach nie polecam. Odchodzę i idę jak najdalej. Co najlepsze również są problemu podczas wypowiedzenia (usunięte przez administratora) zostanie im obcięta pensja jeśli dadzą wypowiedzenie. Omijajcie szerokim łukiem bo nie wszystko jest piękne jak to wygląda na pierwszy rzut oka.

Zniesmaczony

Nie polecam tego miejsca(usunięte przez administratora) brakuje rąk do pracy w(usunięte przez administratora) Bardzo niska podstawa + śmieszna premia + słowo "Prestiż" (usunięte przez administratora) Tu już lepiej nie będzie. (usunięte przez administratora) Jeśli chcesz znaleźć dobra pracę to wszędzie tylko NIE TUTAJ !. Nie wierzysz ? Zatrudnij się na okres próbny to zobaczysz.

Edek

W hotelu zarobki to bardzo niska podstawa + premia którą może meneger w każdej chwili zabrać warunki mieszkaniowe bardzo słabe sami Ukraińcy.

@Edek

Długo już pracujesz w Hotelu Arłamów? Jak więc z perspektywy swojego doświadczenia mógłbyś opisać atmosferę tam panującą? Można liczyć na wzajemną pomoc w sytuacjach kryzysowych, czy raczej każdy jest pozostawiony sam sobie?

Czy ktoś z obecnych na forum posiada aktualne informacje odnośnie nowych ofert pracy w Hotel Arłamów? Na jakie stanowiska potrzebują pracowników? Jakie są warunki zatrudnienia? Odpowiedzi na te pytania pomogą osobom zainteresowanym pracą w branży hotelarskiej.

jaco_jacho o2.pl

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!........................... tam nie ma niczego niczego i już raczej nie będzie , nędzzne wynagrodzenie(usunięte przez administratora) Brak Kelnerów, Kucharzy ,Pomocy w gastronomi i w pozostałych działach ........... nawet ukraińcy uciekają ............. jak mówi jeden z jeszcze pracujących .. w Arłamowie dobrze już było...

Ona

Byłam na rozmowie w sprawie pracy. Jechalam prawie 300 km na tę rozmowę. Pani Kierownik na rozmowę spozniła się pół godziny bo jak powiedziała recepcja "była na obiedzie..." Rozmowa trwała prawie dwie godziny podczas których musiałam rozwiązać test z języka angielskiego. Test trwał ok 40 min. Podczas których Pani Kierownik wyszła i zostawiła mnie samą. Test z odpowiedziami miał przyjść na maila. Czekam miesiąc i nic... W ogole podczas rozmowy Pani Kierownik powiedziała że nie widzi mnie na stanowisku na które aplikuje ale będzie miała dla mnie inną propozycję. Miała zadzwonić do tygodnia. Minął miesiąc i nic. To można od razu powiedzieć nie zadzwonię bo się nie nadajesz a nie zwodzic kogoś. Bardzo nieprofesjonalne podejście.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Arłamów S.A. - Arłamów

• Jak się pracuje w Hotel Arłamów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Arłamów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Arłamów S.A.?

Hotel Arłamów S.A.
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Hotel Arłamów S.A.