Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.

Sława

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.

wyzyskiwany tomek

Szefowa nie szanująca pracowników myśląca tylko o sobie.

waldi

Potwierdzam opinie Krysi. Firma wyzyskuje pracowników, wszystko na lewo.

krysia

Firma wyzyskująca pracowników. Z tego co wiem nie mieli chętnych osób do pracy to pościągali litwinów, białorusinów i ukraińców. Mam tam znajomą z tego co wiem właścicielki bardzo liczące każdy grosz. Firma słynie z oszczedzania na pracownikach.

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o. - Sława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.