Opinie o ModulesGarden w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ModulesGarden. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ModulesGarden na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ModulesGarden w Rzeszów

Coś tu opinii długo nie było a myślałem, że już przeczytam tam wstępnie co się dzieje i testerów oprogramowania, bo dosłownie od miesiąca już ofertę maja dodaną. Jeśli 5 200 zł to jest kwota maksymalna wynikająca z widełek to na ile uważacie ja za adekwatną do bieżącego zakresu zadań? Nie chce spaść z deszczu pod rynnę

Czym w ModulesGarden zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czym zachęcają pracowników? Niczym ;] chyba że dla niektórych zachęta to obowiązkowy powrót do biura o którym pracownicy dowiadują się z dnia na dzień z maila od szefostwa. Bez żadnych wcześniejszych konsultacji z pracownikami, bez zainteresowania stanem zdrowia pracowników, bez zainteresowania wyszczepieniem, bez wcześniejszej oceny ryzyka zachorowania. Powrót do biura to taki pstryczek w nos dla firmy, która nie pozostawia pracownikowi wyboru jak pozostałe firmy z branży IT tylko ściąga wszystkich do biura (czytaj wszyscy w jednym pomieszczeniu - openspace, biurko obok biurka więc żadne odległości nie będą zachowane, w kuchni brak okien) a tyle się mówi o nadchodzącej kolejnej fali. Obecnie swiat nie jest już taki sam jak z 2 lata temu a pracodawca uważa, że sytuacja już jest wyklarowana i powrót do biura jest bezpieczny. Bardzo nieodpowiedzialne podejście. Jakie dodatki zapewnia firma?Standardowe - woda, herbata, czesto psujący się ekspres do kawy. Na tle innych firm, które zapewniają pracownikom np. dofinansowania do obiadów, owoce, soki itp. firma wypada blado. Jedyną zachętą dla kandydatów może być tylko to że poszukiwani są ludzie bez doświadczenia ale za najniższą stawkę.

Pracownik 2

Nie no jakieś tam zachęty niby są, ale o tym za chwilę bo zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie :} Owszem była taka ogólna wiadomość, że biuro jest już otwarte i zapraszają nas za dwa tygodnie (nie z dnia na dzien) i że już tam menadżerowie ustalą detale i przekażą więcej info już w swoich zespołąch. Akurat mój menadżer konsultował ze mną sprawę indywidualnie, pytał gdzie obecnie mieszkam i brali pod uwagę czy tam ktoś pracował przed pandemią normalnie na biurze, czy był zatrudniany zdalnie już w trakcie pandemii. Termin ewentualnego powrotu też był do dogrania na spokojnie i sam widzę ze ludzie się schodzą stopniowo jak mają jeszcze własne sprawy do załatwienia przed powrotem. Nie przesadzałbym tutaj z tym brakiem oceny ryzyka. Trzeba nam wszystkim trochę normalności. Jak ktoś potrzebuje to stoi w biurze automat do bezdotykowej dezynfekcji rąk i nawet maseczki za darmo do zajumania :} Na biurze część osób siedzi obok siebie, część jest rozstrzelonych. Miejsca jest dużo i jak ktoś się cyka to spokojnie znajdzie się odludne miejsce, gdzie kilka metrów od niego nie będzie siedział nikt bo biuro dość spore a czesc osob robi i tak zdalnie, wiec na razie nie jest zajete nawet w połowie i wyglada na to ze juz nie bedzie. Ja nie narzekam osobiście. Wszystko jest do dogadania. No i cześć osób pracuje zdalnie, albo kilka z tego co widzę pojawia się w biurze raz na jakiś czas wiec też nie widze tego co tu kolega z pracy opisuje, ze niby ściągają wszystkich na hura i ze wszystko wyglada tak jak 2 lata temu, bo nie wyglada. Co do benefitów, no to faktycznie jest woda butelkowa, herbata, kawa bez limitu z ekspresów, ale przynajmniej kupują porządną kawę ziarnistą i do wyboru chyba z 20 rodzajów markowych herbat zawsze jest i oczopląsu idzie dostać :D Do tego zawsze jest czysto, przychodzi taka starsza babka i sprząta na bieżąco, nawet biurka każdemu przetrze jak (usunięte przez administratora) zostawi. No i są te słynne darmowe imprezki integracyjne % jak np. ognisko w zeszłą sobotę i dopłata do multisporta, ale nie wiem jak to teraz działa przez tą pandemię. No i dają jeszcze premie świąteczne po parę stówek na święta dwa razy w roku co się naprawdę chwali. Nie mogę napisać ze bunkrów nie ma, ale też jest (usunięte przez administratora) bo jest po prostu okej. Kiedyś robiłem w firmie, gdzie nawet cukru brakowało co chwilę, a kawa to był automat na kasę, albo taka podła rozpuszczalna. Owszem fajnie by było mieć np. darmową opiekę medyczną czy obiady, ale jak to mówia, nie można mieć wszystkiego. Na plus na pewno jest to że fajnie szkolą świeżaków, sam dobrze wspomniam swoje szkolenie. Nie ma stresu. Stawke podobno każdy dostaje indywidualnie wedle doświadczenia i swojej roboty. Na poczatku dostałem taką sobie, ale na pewno nie była to najnizsza i z biegiem czasu już prawie podwoiłem wypłate i podobno to nie koniec :) Na pewno punktują lojalnych pracowników i daja podwyzki częściej jak większość firm z którymi ja i moi znajomi mieliśmy styczność. Na plus jest atmosfera w zespole, sporo osób młodych i wszechobecny luzik. I nie ma przynajmniej tego korpo stresu.

@Pracownik 2

Tak pracujemy w tej samej firmie jednak mamy innych managerów. Mnie osobiście nikt nie zapytał czy chcę wrócić, czy zmieniłem miejsce zamieszkania, a przez 2 lata wiele się mogło zmienić tak jak w moim przypadku i nikogo jednak to nie obchodzi. Dostałem tylko wiadomość, że od 10 sierpnia mam wrócić do biura. Żadnych dodatkowych pytań i ustaleń nie było. A osoby które wróciły nawet nie mają szans na pracę hybrydową, więc to nie jest do końca tak jak piszesz, że sporadycznie ktoś wpadnie do biura, bo są osoby które tak jak piszę nie mają wyboru jak również nie mają nic do powiedzenia tylko chodzą pod przymusem. Są zespoły, które mają lajtowych managerów i szanuje, bo na pewno nie mają powodów do narzekań ale niektórzy managerowie na siłę próbują wprowadzać swoje zasady na wskroś pracownikom. Sam do tej pory nie miałem większych powodów do narzekań, bo osobiście na socjalu specjalnie mi nie zależy, ale nie mogę przeboleć jaki podział stworzył się w firmie poprzez przymusowy powrót przez co już spada wydajność i chęć do pracy i brak możliwości pracy hybrydowej, kiedy jak się przekonałem 3/4 firmy nadal pracuje zdalnie.

Pracownik 2

Trochę słabo to wygląda z tego co piszesz. A przełożony w ogole wie, że masz problem z powrotem do biura? Rozmawiałeś z nim o tym i próbowałeś się dogadać? Manago mi mówił, że podobno są w przygotowaniu modele pracy hybrydowej dla osób które od zawsze preacowały z biura, wiec pewnie trzeba poczekac i z nimi rozmawiac. A na biurze pracuje już jakaś połowa pracowników, a nie 3/4 więc nie jest aż tak źle.

@Pracownik 2

O hybrydzie były jakieś wzmianki ale to raczej wzmianki od pracowników że są tym zainteresowani ale jednak szefostwo wzięło na przetrzymanie i raczej temat ucichł. Podobno są opracowywane jakieś modele pracy hybrydowej ale kogo by nie zapytać to nikt nic nie wie na ten temat i ja już osobiście wątpię ze coś się zmieni w tej kwesti, a taki przymusowy powrót odbija się też na nastrojach niektórych pracowników nie mówiąc już o samej pracy. W biurze naliczam max 15 osób na dzień co nie daje nawet połowy pracowników.

Ari-Pekka Nikkola Nowy wpis

Naprawdę masz wątpliwość domu? Dodam, że jej imię zaczyna się na J :D

Tester

Firma dobra na rozpoczęcie pracy w branży, dobra atmosfera, z profitów jest multisport, napoje, bonus świąteczny i w miarę regularne imprezy integracyjne. Prawdziwie elastyczny czas pracy, byleby zrobić 8h dziennie, ale co do minuty. Manager testerów bardzo dobrze szkoli do pracy w tej firmie, a sama praca jest dość przyjemna i satysfakcjonująca. To by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy i czas przejść do konkretów, czyli dlaczego na testerce jest karuzela kadrowa na tym stanowisku. - Pierwsze 3 miesiące pensja jest przy granicy minimalnej krajowej, ale że to pierwsza styczność z tym rynkiem trzeba złapać pierwsze doświadczenie i nie można wybrzydzać. Po 3 miesiącach można, ale nie trzeba przejść na UoP i zaproponują skromną podwyżkę, którą lekko można negocjować. Przełożonym nie jest manager testerów, a chłop "z góry", który jest strasznym dusigroszem i albo nie wie co mówi, albo powie wszystko żeby przypadkiem nie dać adekwatnej podwyżki. - Jeśli chodzi o pracę zdalną jako tester to zapomnij, hybryda to jest maks jeżeli masz ku temu bardzo dobre powody, a i tak może być różnie. - Na każdą godzinę pracy przypada 5 min przerwy, którą trzeba odklikać w systemie. Jest to bardzo restrykcyjne, bo nawet zrobić kawy na spokojnie nie można, bo czas goni. Co ciekawe tylko testerzy byli gonieni za robienie kawy i nie odklikanie przerwy, a upomnienie przyszło "z góry". Pozostali pracownicy (spod innym managerów) to wręcz się podśmiewali jak to usłyszeli. Podsumowując praca i atmosfera są w porządku, ale jeśli chodzi o warunki finansowe trzeba około rok zbierać doświadczenie do CV i zmieniać firmę, która zaproponuje adekwatne wynagrodzenie.

Firma w rzeczywistości jest faktycznie biedna, że tak mało płacą?

były tester Nowy wpis
@Tester

Z tym timerem to prawda. W systemie trzeba oznaczać przerwy zmieniać taski nad którymi się pracuje oraz wylogować czas pracy po 8godzinach. Nie wiem czy wszystkie zespoły ale niektóre jeszcze codziennie piszą plany i raporty ze swojej pracy do przełożonych. Tak jak wyżej ktoś napisał problemy pojawiają się jeśli coś się w systemie nie zgadza. Nawet jeśli jednego dnia przepracowało się 8:01h a kolejnego 7:59h to trzeba spodziewać się upomnienia od managera. Każdy w biurze jest obserwowany i wychodząc do kuchni czy z biura na fajkę manager od razu sprawdza czy jest włączona przerwa w systemie. Może niekoniecznie za każdym razem zwraca o to uwagę, ale kilka takich sytuacji i można spodziewać się wiązanki z grubej rury. Niby każdemu przysługuje 5 minut przerwy na godzinę co daje 40 minut w ciągu dnia, tylko że managerowie rano piją w kuchni kawę przez 30 minut kolejne 30 minut jedzą obiad a w międzyczasie jeszcze pójdą na krótkie pogawędki przy kawie do kuchni czy na fajkę, także zasada 40 minut obowiązuje tylko plebs tej firmy czyli testerów. Moją uwagę zwrócił fakt, że jest osoba na stanowisku managera, która w ogóle nie używa systemu pomiaru czasu pracy mimo umowy o pracę a wymaga używania od członka swojego zespołu i niezbyt potrafi wyjaśnić jak się nim posługiwać. W tej firmie nie ma miejsca na bezstresową poranną kawę w kuchni, zdrowe powolne spożywanie posiłku czy integrację z innymi pracownikami o ile nie jest się managerem, bo wszystko jest z zegarkiem w ręku. Cały ten proces logowania i mierzenia czasu pracy traktuję jako brak zaufania do swojego pracownika i przyznaję, że tylko w tej firmie było mi dane spotkać się z tak dokładnym mierzeniem czasu. Przypuszczam, że ta hybryda czy praca zdalna nie zależy od "dobrego powodu" a od zatrzymania w firmie niektórych pracowników, bo testerka bez doświadczonych minimum dwóch osób po prostu leży. Zatrudniani programiści bez doświadczenia popełniają sporo błędów a z kolei testerzy juniorzy bez doświadczenia nie wyłapią za dużo nieprawidłowości. Tak jak piszesz w tej firmie praca nieważne na jakim stanowisku jest tylko na chwilę, zawsze była i będzie rotacja jeśli szefostwo nie wprowadzi zmian w wynagrodzeniu i swobodzie wykonywanej pracy.

Rocco Nowy wpis
@były tester

Kilka lat tu pracuję i totalnie nie mam pojęcia co ci takiego zrobili, że wypisujesz te brednie.

Areczek

Była to moja pierwsza praca w IT. Nie miałem dużych oczekiwań więc zostałem mile zaskoczony. Jak na pierwszą pracę bardzo polecam, miła atmosfera, nie było super presji czasu ani praca w sobie nie stresowała. Wiele rzeczy się tam nauczyłem jak na początek. Z czystego serca mogę polecić to miejsce pracy na rozpoczęcie przygody z IT, na taki start. Pozdrawiam ;)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Kandytat

Dzien dobry, czy nadal praca w firmie jest zdalna? Jesli tak to czy pracodawca dostarcza sprzet. Interesuje mnie stnowisko testera. Z góry dziekuję za odpowiedz, pozdrawiam

Anonymous

Dobra firma żeby postawić swoje pierwsze kroki w IT jeżeli brak jakiejkolwiek alternatywy (brak doświadczenia). Po zdobyciu przynajmniej roku doświadczenia polecam szukać innego pracodawcy, który będzie w stanie wypłacić wynagrodzenie adekwatne do wykonywanego zakresu obowiązków. Współpracownicy poza kilkoma wyjątkami są mało pomocni, dokumentacja do tworzonych modułów nie istnieje (wiki dla klientów to nie jest dokumentacja). Pracownicy są inwigilowani

Takanobu Okabe
@Anonymous

Jak was inwigilują?

Harley
@Anonymous

Robię tu już parę lat i nikt mnie nigdy nie inwigilował, ani nawet najmniejszej uwagi nie zwracał na to, co robię aktualnie na kompie. Nawet przy chwilowej pracy zdalnej nie trzeba było instalować żadnego oprogramowania śledzącego, co jest już w sumie dziwne. Wolna amerykanka jest :D Dużo rzeczy można napisać o pracy tutaj, ale na pewno nie to, że jesteśmy inwigilowani.

Nick nie może być pusty
@Harley

@Harley jemu chyba chodziło o dokładne logowanie czasu i przerw co do minuty w systemie. Jeśli coś się nie zgadza z prawdą, menedżerowie będą krzyczeć i się denerwować. A jak np. zobaczą was wychodzących z kuchni to sobie sprawdzą czy była włączona przerwa;) Na zdalnym można lecieć trochę w kulki, póki wam kamerek nie każą ustawić :)

Anon

Firma dobra na start, dla osób bez doświadczenia, szukających pierwszej pracy w IT. Po roku czasu polecam znaleźć lepszą pracę, jeśli ktoś chce się rozwijać oczywiście. Ogólnie płace średnie (nieadekwatne do umiejętności), atmosfera spoko ale na niektórych pracowników należy uważać, bardzo słabe wsparcie ze strony przełożonych (jeśli sam czegoś się nie nauczysz oni Ci na pewno nie pomogą), brak jakiejkolwiek technicznej dokumentacji w projektach.

Krystyna
@Anon

Nie za bardzo się orientuję ile mogą wynosić według Ciebie średnie płace więc może napisałbyś dokładniej na jakie zarobki można liczyć w ModulesGardenie? Czyli umiejętności nie są brane pod uwagę przy ustalaniu początkowej stawki, tak? Czy każdy w takim razie dostaje tyle samo?

@Krystyna

Nieadekwatne = za niskie a nie że umiejętności nie mają znaczenia. Rozstrzał jest duży, nie wiem czy jest sens tu mówić o konkretnych liczbach. W MG są zarówno totalnie zieloni juniorzy jak i garstka ludzi z dużym doświadczeniem więc i rozstrzał płacowy jest spory. Do tego zależy czy będziesz klepać małe moduliki dla klientów czy wewnętrzne produkty czy duże customowe projekty. Jak będziesz testerem to też zależy czy będziesz tylko klikał po małych modułach czy ogarniał duże projekty. Więc tak, mogę Ci podać widełki 2000 - 8000 zł.

Programista
@Piotr Fijas

Wynagrodzenie jak na branże IT jest bardzo niskie niekoniecznie adekwatne do umiejętności ale to już kwestia kto pod kim podlega. Jeden manager potrafi decenic starszych solidnych pracowników programistów i wynagrodzić, natomiast u innego osoby pracujące rok czy dwa (niekoniecznie ogarniające firmowe oprogramowanie coraz lepiej wraz z zwiększym doświadczeniem) dostają cykliczne podwyżki, bo taki system przyjął sobie ich przełożony. Nie wiem kto ile zarabia na jakim stanowisku ale jak na branże IT moja uwagę zwróciło, że w firmie są stanowiska np marketingowe czy supportowe opłacane lepiej niż praca programistow czy testerów z doświadczeniem. Tak jak już ludzie pisali tutaj praca w tej firmie dobra na start aby było coś w CV, bo nie wiem czy z pracy tutaj da radę utrzymać dom rodzinę i żyć na poziomie nie pracując na stanowisku managerskim.

@Programista

Da się dobrze zarabiać ale trzeba trafić we właściwe miejsce. No i robić coś więcej niż klepanie prostych modułów. Generalnie jaka praca, taka płaca. Jeśli robisz proste moduły albo dodajesz mało znaczące ficzery do produktów no to nie ma co się spodziewać kokosów, bo i za co. Praca tu nie wymaga większej wiedzy, więc i płaca temu odpowiada. Problemem jest fatalne zarządzanie projektami i fatalne rozpisywanie projektów, co może powodować wrażenie że praca jest wymagająca. Gdyby to ogarnąć to wszystkim żyłoby się lepiej.

Programista
@Piotr Fijas

Zgadzam się w 100%, firma też jest nastawiona na szukanie osób bez doświadczenia aby wyszkolić a wiadomo młodzik bez doświadczenia wiele nie kosztuje a później może być już trudniej postarać się o podwyżkę ale to jak pisałem wcześniej zależy na jakie szefostwo się trafi. Tak jak piszesz jest fatalne zarządzanie projektami i fatalne rozpisywanie projektów o ile takie coś w ogóle istnieje w MG, w firmie nie ma pracy w jakiejś konkretnej metodyce np. Scrum, nie ma żadnego stanowiska project managera przez co dochodzi do sytuacji, że z dnia na dzień ma być coś zrobione i przez to tak jak piszesz praca może sprawiać wrażenie wymagającej.

Programista x2
@Programista

Też się zgadam. Moduły same w sobie są łatwe, jednak technologia w tym nie pomaga a bardziej przeszadza. Problemem jest opis projektu, który zawiera bardzo ogólne informacje. Często trzeba się domyślać jak coś ma wyglądać. Zdarzają się sytuacje gdzie nawet PM nie wie jak niektóre ficzery mają wyglądać. Często moduły są zwracane przez klientów ze względu na rozbieżność oczekiwań i tego co jest w opisie.

Ciekawy

Czy polecacie pracę w tej firmie na stanowisku testera oprogramowania? Czy na to stanowisko trzeba mieć spore doświadczenie?

Takanobu Okabe
@Ciekawy

Jeśli nie masz w ogóle doświadczenia to polecam, ponieważ tutaj się niczego nie nauczysz ale zyskasz jakieś tam doświadczenie zawodowe i wpis do CV. Nie musisz mieć doświadczenia prawie wcale, wystarczy odrobina ogarniętości. Jeśli już byłeś testerem gdzieś indziej to zdecydowanie szukaj czegoś innego.

Karol

Macie dobre stawki dla młodych osob?

@Karol

Zależy co umiesz i na jakie stanowisko, jak niewiele to raczej niskie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odpowiedź

Nie, początkowo zatrudniają na umowę zlecenie, po okresie próbnym (3 msc) dopiero umowa o pracę.

Sławomir
@Odpowiedź

Czy po pewnym czasie można się tu starać o podwyżkę? Jaka jest początkowa stawka proponowana przez firmę? Ciekawią mnie te kwestie, liczę że wiesz coś na ten temat.

Florian Liegl
@Sławomir

Na start też dostaje się umowę o prace, sam taką dostałem na początek. Podwyżki wiadomo, że są ale to już zależy od działu do jakiego się trafi. W jednym jest o to łatwiej, w innym trudniej. Na start 2500-4000 na czysto w zależności od tego co potrafisz, testerzy raczej koło 2100-2300 na start.

Jak wygląda ścieżka awansu w ModulesGarden?

Andreas Goldberger

Tam nie ma żadej ścieżki. Ewentualnie jeśli startujesz od testera to możesz w jakimś momencie przeskoczyć na deva, nie ma tam innych możliwości, to za mała firma. Stanowiska managerów są zabetonowane od lat więc tu też nie możesz na nic liczyć.

Józek

Czy pandemia spowodowało dużo zmian, jakichś obostrzeń dla pracowników?

Developer
@Józek

Pandemia nie wprowadziła negatywnych skutków dla pracowników. Jedyna zmiana to praca zdalna.

Czy ModulesGarden ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dev

godziny pracy nie są ściśle ustalone. Zazwyczaj prace zaczyna się od 7 do 9 ale mozna sie dogadać z szefostwem w razie problemów.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma normalnie działa? Trudno jest znaleźć w internecie bieżące informacje.

BMX
@Dawid

To pytanie to chyba jakiś automat? Przecież jest dostępna stronka, blog, forum, fejsbuczek, twitter, insta. Codziennie coś tam dodają, więc raczej funkcjonują.

Dev
@Dawid

firma działa caly czas, bez przestojów.

@Wiedzący - czy możesz powiedzieć, jak wygląda atmosfera pracy w firmie ModulesGarden? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? @razdwaja, @Wszędobylski, czy podjęliście pracę w tym miejscu? Jaka jest Wasza opinia na temat tego pracodawcy?

Wiedzący
@Karolina

Nie ma benefitów, jest jakieś dofinansowania do karty MultiSport, chyba 50%. Atmosfera dobra, nie ma co narzekać. Zależy oczywiście gdzie trafisz, po tym co widziałem w innych firmach to jest ponadprzeciętnie pod tym względem.

nn
@Karolina

Atmosfera wśród pracowników jest ok, z szefostwem to już różnie bywa. Z benefitów tylko multisport, którego większą część trzeba opłacić samemu.

Wiedzący
@Karolina

Żadnych benefitów poza dopłatą do multisporta. Amtosfera zależy od dnia i humoru przełożonego, ale generalnie jest spoko. Są lepsze i gorsze oddziały, są lepsze i gorsze projekty. Nie widzę opcji zostać tutaj na kilka lat ale rok, max dwa można popracować.

@Karolina

Atmosfera jest w porządku, całkiem luźna i przyjazna. Na pewno lepsza niż w większości firm, gdzie pracowałem. Sporo młodych ludzi. Raz na jakiś czas imprezki integracyjne na koszt firmy. Co do benefitów, jest dopłata do multisporta i rozdają każdemu po parę stówek premii dwa razy w roku na święta :) Czasem też zdarzy się jakiś upominek pod firmową choinką.

Rekrutacja

Czy firma potrzebuję pracowników? Ile trzeba czekać na odpowiedź po wysłaniu CV?

Dawid

Mam nadzieję, że dobra praca w firmie jest powodem tej ciszy na forum?

Martin Hoellwarth
@Dawid

Jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będzie już kto miał tu pisać

@yy, czy możesz opisać, jaka atmosfera panuje w zespole ModulesGarden - można liczyć na wzajemną pomoc? Jeżeli wiesz też, jak wygląda ścieżka kariery zawodowej w tej firmie, to opisz to nam na forum. Warto podzielić się informacjami istotnymi dla nowych kandydatów do pracy.

Ivo
@Karolina

Karolina a może Ty wiesz czy szukają nowych osób do firmy? Jak jest z rekrutacjami?

Znalazłem ogłoszenie że "szkolą" na młodszego programistę PHP czy może ktoś napisać na czym to polega? Wysyłam CV, idę na rozmowę kwal. i nie znam się na tym, jakie są szanse że zostanę "wyszkolony"?

yy
@Zainteresowany

Pracujesz jako tester a w tym samym czasie dostajesz zadania z programowania, które musisz rozwiązać. Jak rozwiążesz cay zestaw to zostajesz programistą.

życzliwy

najbardziej odstraszają oferowane zarobki :( 1700zł na łapkę to jednak nie są kokosy, pomijając fakt że człowiek dopiero zaczyna. przykładowo w innych miejscowościach proponują 3000 tys a czasami nawet i więcej.

Wikary
@życzliwy

Z tego co się orientuję oferują tyle tylko dla osób bez większego doświadczenia oraz na okresie próbnym. Nikt raczej tyle nie zarabia po próbnym.

Zostaw merytoryczną opinię o ModulesGarden - Rzeszów

• Jak się pracuje w ModulesGarden?

Zobacz opinie na temat firmy ModulesGarden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ModulesGarden?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ModulesGarden?

Kandydaci do pracy w ModulesGarden napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ModulesGarden
4.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • al. Tadeusza Rejtana 36
    35-310 Rzeszów