ETC Group

Sosnowiec

Opinie o ETC Group

wri

hej! jeśli chodzi o nowe oferty, to faktycznie dopiero teraz zaczeło się coś pojawiać.. chodzi o prace jako Specjalista ds. sprzedaży usług outsourcingowych (centra logistyczne) i na pewno bedzie można tu dobrze zarobić.

dobry duszek

Drodzy zainteresowani firmą ETC Group-Sosnowiec. Zatem byłem na kontrakcie z tej firmy we Francji i mogę powiedzieć że to kolejna złodziejska firma z polski.Zatem na amortyzacje samochodu 50 euro na miesiąc do wypłaty niema zaliczek jedziecie za swoje we francji jezdzicie za swoje niema diet i tym podobnych .Czyli połowę zarobionych we francji pieniędzy zostawicie na dojazd do pracy ,jedzenie i powrót do Polski a połowa to to co faktycznie zarobicie. NIE POLECAM..

Nowy

Hej czy ktos pracuje we Francji przez ETC ?są wyplacalni? Jest tak jak obiecują?

Zostaw opinię o ETC Group - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETC Group