Opinie o Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2 w Przyszowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2 w Przyszowice

Czy w Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2 występują paczki/bony świąteczne?

Sebastian

Opinię piszę po przeszło roku, bedzie więc łagodniejsza po zeszło ze mnie zdenerwowanie. Z polecenia kumpla, którem zbudował dom wybraliśmy usługi Pana Paleczka, to był nasz wielki błąd, wahaliśmy się miedzy Nim i inna firma, wybraliśmy Jego ze wzgledu na bliższą lokalizację jego firmy w stosunku do naszej działki ( JEGO WYCENA NIE BYŁA TAŃSZA !!! ). Bardzo szybko i z pełnym zaangażowaniem budowa ruszyła, sam Pan Marcin pracował na równi z innymi, po każdym zrealizowanym etapie przelew, slowem super, prace realizowane w terminie. Pierwsze problemy zaczely się chwili gdy miał być wylewany strop, Pan Marcin przestał odbierac telefony, zamilkł na 2-3 tygodnie, po tym czasie zadzwonił i oznajmił, że mamy mu dopłacić prawie 7% wartości umowy, bo wzrosły ceny materiałow ( wycena z dnia 3 maja, a budowa ruszyła 15.03 ). Pan Marcin nie odbierał telefonów pisał smski jak dzieciak, nie dało sie też z nim spotkać, w końcu po długiej wymianie smsow i udowodnieniu mu, że ceny wcale nie wzrosły od momentu wyceny, zgodził się wrócić na budowe. Po 2 dniach zadzwonił, że jednak nie, bo z "tym Inspektorem On nie bedzie robić", znowu brak kontaktu werbalnego, smski, Whatsappik,po zmianie Inspektora zgodził się wrócić, ale po chwili napisał, że jednak nie, bo nowy Inspektor zna się ze starym. Po kilkudniowym milczeniu napisał, że jednak wróci ( jeśli Inspektor nie bedzie Go zbytnio pilnował ), ale pojawiło się znowu żądanie finansowe wychodzące znacznie ponad wartość umowy. Po długiej rozmowie z żoną zgodziliśmy się dopłacić żądaną sumę ( byłą chyba połowa lipca, trudno znaleźć ekipe na dokończenie budowy w środku sezonu ), niestety Pan Marcin znowu zamilkł. Po upływie wymienionego w umowie terminu zakonczenia budowy i w zwiazku z brakiem jakiegokolwiek kontaktu z Panem Marcinem, wypowiedzieliśmy umowę zgodnie z prawem i zażądaliśmy wypłaty kary umownej. Część Pan Marcin wypłacił sam, drugą część po wygranej sprawie w sądzie i blokadzie jego kont przez komornika sądowego ( wtedy zadzwonił, że zły komornik zablokował mu konta ). Kosztowało to nas wiele nerwów, pieniędzy i czasu, prawie pół roku poslizgu w sezonie przesunęło nam budowe na kolejną wiosnę. Pan Marcin wykonał dla nas płytę fundamentową, postawił mury parteru i rdzenie żelbetowe, mimo tak niewielkiego zakresu prac popełnik kilka dużych błędów, swobodnie interpretując plany budowlane, tak jak mu wygodniej, łatwiej. kolejne firmy poprawiały jego błędu. Jednym słowem gorąco NIE POLECAM współpracy z Panem Marcinem i jego firmą, jest na rynku wiele firm nie ma absolutnie żadnego powodu, żeby z tym Panem współpracować, warto też dokładnie przyjrzeć się budowanym przez niego budynkom.

Marcin Paleczek
@Sebastian

Dobry wieczór Panie Sebastianie bardzo dziękuję za wystawiona laurkę przez Pana na mój temat , gdyby tak Pan jeszcze miał trochę uczciwości w sobie i napisał cała prawdę jak naprawdę było u Pana w czasie budowy to bylo by EXTRA . Pozdrawiam

Sebastian Nowy wpis
@Marcin Paleczek

Panie Marcinie, jak Pan chce napisze bardziej szcegolowo, ale niech się Pan dobrze zastanowi. My nadal myślimy nad pozwem cywilnym, opieszałość Pana firmy kosztowała nas pol roku poślizgu i straty finansowe. Jedno wiem odradzam wszystkim współpracę z Pana firma. Cena normalna, a jakość usług i kontakt pozostawia wiele do życzenia.

Kulo Nowy wpis
@Sebastian

Witam domy stawiamy jak do siebie więc proszę nie o takie komentarze bo to jest smieszne bo jak jestemy tacy źli to dlaczego jest nas 5 a wsumie z szefem to 6 więc te komentarze są bez sensu bo dużo klientów nas chwali

Patrycja i Mariusz

Rok temu wystawialiśmy tutaj pozytywną opinię. Opinia była wystawiona zaraz po zakończeniu etapów budowy przez Pana Marcina. Na kolejnych etapach budowy, kiedy zaczęły wchodzić kolejne firmy wyszło pełno błędów jakie popełniła firma Pana Marcina. Nawet okna dachowe zostały zamontowane niezgodnie z instrukcją i niektóre zaczęły cieknąć. Z Panem Marcinem kontakt zerowy. Odbiera tylko jak dzwonimy z innych numerów, klamie i uchyla się od odpowiedzialności za (usunięte przez administratora)pracę. Niestety po wielu próbach kontaktu,nie udało nam się "namówić" Pana Marcina na poprawki i sprawa zakończy się w sądzie. Zdecydowanie nie polecamy. Najgorszy wykonawca na naszej budowie. Ściany krzywe jakby ktoś pijany to stawiał, brak dachówki kominowej, okna źle zamontowane, brak otworu z pieca do komina.... Jedna wielka masakra. To taki fachowiec "gwarancja do bramy i się nie znamy"... Proszę się przestrzegać tej firmy, nie warto wydawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na zaufanie temu człowiekowi.

Marcin Paleczek
@Patrycja i Mariusz

Dobry wieczór Panie Mariuszu bardzo dziękuję za fajnie przedstawione zdanie na mój temat przez Pana. Proszę również napisać jak jest Pan taki szczegółowy że jednak wiele niby źle zrobionych rzeczy to tylko złośliwość z Pana strony a te przeciekające JEDNO okno zostało poorawione , natomiast na temat tego co jest w tej chwili zrobione u Pana na budowie to ciężko się wypowiadać w jakikolwiek sposób..... niestety

Patrycja i Mariusz Nowy wpis
@Marcin Paleczek

Proszę się nie wybielać. Nie wywiązał się Pan z umowy, i nie poprawił Pan wszystkiego co należy poprawić bo "za taką opinie z Państwa strony to nie będę już nic poprawiał". Przepisy gwarancyjne mówią jasno, że jest Pan zobligowany do poprawienia wszystkiego co Pan zrobił źle. Jeszcze jakby tego było mało przed samym rozpoczęciem budowy stwierdził Pan, że albo dopłacimy i to spore pieniądze albo musi Pan zrezygnować, ponieważ się to Panu nie opłaca... Naszym błędem było jedynie zaufanie Panu, a Pan to wykorzystał.

Stefan

Tak różne opinie, że zupełnie nie wiadomo kto pisze obiektywnie a kto oczernia!!

Gliwiczanin
@Stefan

Można polecić tą firmę, tylko płać bezwzględnie po zrobieniu PEŁNEGO etapu bo potem musisz przyzwyczaić się do ciągłego proszenia o dokończenie tego za co zapłaciłeś. Ale jeśli chodzi o budowe to ok tylko trzeba mieć osobę kontrolującą non stop na budowie.

Anonimowo ale szczerze
@Gliwiczanin

Nie ma znaczenia, płaciłem a i tak trzeba się prosić. Obraza jak coś trzeba poprawić, a niestety poprawiać trzeba. I na dodatek zero kontroli nad pracownikami. Puszki i butelki po piwie znajdowane jeszcze trzy miesiące po skończonej budowie. W miejscach typu ziemia z fundamentów, komin, itp. Nie polecam!

@bOJKÓW
@Stefan

Rozpocznij budowę a gdy coś będzie do poprawki, albo będziesz chciał dowiedzieć się kiedy rozpocznie się kolejny etat, spróbuj się dodzwonić do szefa, NIEREALNE!

Ktoś
@@bOJKÓW

Niestety potwierdzam :(

@Ktoś

Dzień dobry A dlaczego nick typu ktoś lub bojkow lub anonimowy jeżeli obrazacie i oczernianie kogoś po imieniu i nazwisku to również się przedstawcie

@Budmix2

Prawda to nie oczernianie. Pan dobrze wie jak jest. Przed podpisaniem umowy milusia owieczka, a później jest dokładnie tak jak w tych złych ( czyli prawdziwych) komentarzach. Jest tylko żal i złość że daliśmy się tak wrobić. Nikomu nie polecam.

Potwierdzam! Czyli nic się nie zmieniło w jego podejściu. Nie dajcie się zwieść

Czy po rozmowie w Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2 rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patrycja i Mariusz

Na usługi Pana Marcina zdecydowaliśmy się w sierpniu 2021. Przekonały nas dobre opinie wśród ludzi u których Pan Marcin budował domy. Co było dla nas bardzo pozytywne, że od pierwszej rozmowy Pan Marcin był bardzo rzetelny i pomocny. Dostaliśmy wycenę, każda pozycja była dokładnie opisana, dzięki czemu nie było niejasności za co będziemy płacić na danym etapie. Jeżeli chodzi o samą prace Pana Marcina na naszej budowie to naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni. Co jest ważne, Pan Marcin jest na budowie ze swoimi pracownikami, codziennie wysyłał nam zdjęcia, filmiki z postępu prac. Jeżeli mieliśmy jakieś wątpliwości to zawsze służył pomocą. Każdy etap przebiegł bez żadnych problemów. Na pewno będziemy polecać Pana Marcina! Pozdrawiamy

Magdalena
@Patrycja i Mariusz

Super, że współpraca była udana! A czy mogą Państwo powiedzieć coś więcej, np. jak wyglądała współpraca między pracownikami " z boku"?

@Magdalena

Na tyle ile mogliśmy zobaczyć to było naprawdę okej. Panowie pracowali na pełnych obrotach. Było ich naprawdę sporo i do tego Pan Marcin często pracował z nimi. Jeżeli chce Pani więcej informacji proszę dać znać, nam tez dużo pomogły opinie ludzi i dzięki temu wybraliśmy tą ekipę :)

Aleksandra
@Patrycja i Mariusz

To ja bym tylko chciała wiedzieć ile zapłaciliście za robotę - pozdrawiam. Mam nadzieję, że to nie problem.

Karolina Górczyńska

Wykonawca godny polecenia. Wszystkie odbiory zrealizowane bez problemu, kontakt z Panem Marcinie - świetny. Terminowo i sprawnie. Bywały podbramkowe sytuacje, jak na przykład trudność w wjeździe ciężkiego sprzętu, ale Pan Marcin to też świetny logistyk i jakoś wszystko się zawsze udawało - sprzęt wjechał. My z czystym sumieniem polecamy.

Wawrzyniak Tomasz Budowa Bargł

Firma jak najbardziej do polecenia.Realizacja prac w terminie a nawet szybciej, każdy etap prac odbierany bezproblemowo.Pan Marcin okazał się trafnym wyborem bardzo pozytywny kontakt z klientem,zdjęcia filmiki na bieżąco z danego dnia pracy.Człowiek bezproblemowy z każdej sytuacji znajduje wyjście.P.Marcinowi oddałem cala budowę do dyspozycji i nie zawiodłem się jestem bardzo zadowolony.Budowa oddana czysta i materiały podkładane tak jak chciałem.Oby więcej takich firm na rynku.

Wioleta

Witam czy w tym roku ma pan termin na budowę domu

@Wioleta

Dobry wieczór druga połowa roku . Mój numer 513042534 proszę o kontakt

Agnieszka i Karol z Radzionków

Naszą przygodę z BUDMIX2 Marcin Paleczek i jego nie ocenioną ekipą zaczęliśmy 2 listopada 2020r. Na początku naszej współpracy, podpisaliśmy umowę na budowę domu, białego małego 81 metrowego domku, wraz z materiałem. Prace miały zakończyć się z końcem marca, a zakończyły się 7 lutego. W trakcie budowy Pan Marcin służył nam cennymi radami i pomysłami. Zawsze obecny na budowie, pracując razem ze swoimi pracownikami, rzetelny i kompetentny. Cierpliwie czekał na opóźniające się przez bank transze. Na placu budowy, w trakcie jak i po zakończeniu ekipa pozostawiała po sobie porządek segregując śmieci. Ze względu na położenie działki i ścisłą zabudowę sąsiedzką, cała logistyka związana z transportem materiałów była perfekcyjna. Każdemu, kto chce zacząć budowę domu, a tym samym spełnić swoje marzenie, z całego SERDUCHA polecamy tą firmę. Pomimo zakończenia współpracy w dalszym ciągu jesteśmy z Panem Marcinem w kontakcie, dalej służąc radą ,pomocą co do dalszych wykonawców, kosztorysów itd. Panie Marcinie bardzo dziękujemy, że Budmix 2 znalazł się na naszej drodze do naszego domku. Z całą odpowiedzialnością POLECAMY!!

Filip

Szczerze polecamy firmę Pana Marcina. Budowa poszła sprawnie, wszystko zawsze na czas. Współpraca, kontakt oraz doradztwo w zakresie budowy na dobry poziomie. Fachowo i rzetelnie.

Dominika

Budowa domu piętrowego przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Kontakt z Panem Marcinem również bezproblemowy. Dodatkowo bardzo dobra współpraca Pana Marcina z kierownikiem budowy jak i inwestorami. Jeżeli wychodziły jakieś "projektowe" problemy Pan Marcin bez problemu służył radą i pomocą. Z mojej strony polecam.

Tymek

A ja żałuję, że jedynie klienci zostawiają tu swoje opinie. Miałem nadzieję, że dowiem się coś o pracy i zarobkach/

Dramat

Fahowiec przez samo(usunięte przez administratora) Właściciel sam interpretuje projekt budowlany, sam go wykonuje i praktycznie wszystko co zrobi jest niezgodne z sztuka budowlana po zwróceniu uwagi usłyszycie bo tak się robi.

@Dramat

Dzień dobry mógł bym prosić o informację gdzie taki dramat był?

Witam, osobiście mogę polecić firme Budmix 2 jakość, słowność, terminowość, rozliczenia wszystko na najwyższym poziomie bez jakichkolwiek problemów.

Dawid Orzesze

Witam. Na wstępie chciałem zaznaczyć, że zdziwiłem się czytając te negatywne opinie. Nie mam pojęcia z czego one wynikają, ale wątpię aby Ci klienci, którzy negatywnie się wypowiedzieli rzeczywiście przedstawili to wszystko tak jak było. Ja osobiście mogę polecić Pana Marcina. Podejście do klienta oraz sama budowa jak najbardziej rzetelnie prowadzona. Zawsze był kontakt, a gdy nie dałem rady się dodzwonić to w ten sam dzień Pan Marcin oddzwaniał- pamiętajmy, że to również pracownik i jego czas na sprawy formalne może być okrojony. Dodatkowo wszystkie namiary na fachowców- czy to okna, czy wylewki, tynki, instalatorzy itp. - ani razu nie byłem niezadowolony. Reasumując, jeżeli ktoś szuka dobrego fachowca od budowy domu oraz osoby, która dobrze doradzi to Pan Marcin jest odpowiednia osobą.

Paweł i Marcelina

Witam, inwestycja (budowa domu jednorodzinnego parterowego z pół użytkowym poddaszem w Knurowie) w całości przebiegała sprawnie i terminowo. Inwestycja rozpoczęta w lutym 2020 i zakończona w maju 2020 zgodnie z terminem. Już na etapie przeglądania projektu p.Marcin służył swym doradztwem i doświadczeniem co dla nas laików było na plus. Umowę zawarliśmy wraz z materiałem ze względów ilości czasu jakie musielibyśmy poświęcić na ich zamawianie i dogadywanie co do dostaw. Cena materiałów u Wykonawcy była przystępna na każdym z etapów (p. Marcin często przypominał, że jeżeli znajdziemy taniej możemy zamówić na własną rękę). Wszystkie zamówione etapy do stanu surowego otwartego przebiegły bez uwag. Wykonawca również na naszą prośbę w paru przypadkach wykonała dodatkowe prace. p. Marcin też często bywał na budowie i pracował wraz z swoimi pracownikami. Co do odbierania telefonów, gdy nie odbierał zawsze oddzwaniał. Budowie na obecną chwile do stanu użytkowania dużo jeszcze brakuje a i tak kontakt z p. Marcinem utrzymujemy i korzystamy z jego doświadczenia, pozdrawiamy ;)

Patrycja
@Paweł i Marcelina

Czy mogłabym prosić namiary na firmę numer telefonu?

Mieszkam obecnie za granicą, mimo to zdecydowałem się na budowę domu w Polsce. Przyznam, że byłem pełen obaw, że budowa na odległość będzie wiązała się z problemami i będzie wymagała ode mnie dużego zaangażowania. Tymczasem Pan Marcin zorganizował i poprowadził wszystko bardzo sprawnie i bezproblemowo. Cały proces przebiegł zaskakująco szybko, Pan Marcin był ze mną w ciągłym kontakcie (regularnie otrzymywałem zdjęcia oraz filmy pokazujące postęp prac), wykazywał się bardzo dużą cierpliwością i zrozumieniem, a wszystkie ewentualne wątpliwości wyjaśniał na bieżąco. Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii. Sam trafiłem do Pana Marcina z polecenia kilku zadowolonych sąsiadów i osobiście będę polecał Jego usługi dalej, bo jestem kolejnym szczęściarzem, którego budowa, mimo odległości, przebiegła bez najmniejszych problemów.

Damian Zabrze

Zleciłem ww firmie budowe domu jednorodzinnego do stanu surowego otwartego w zabrzu 150m2 pow. użytkowej. Pracę przebiegły sprawnie, bez żadnych problemów. Wynajęty przezemnie kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem nie miał żadnych zastrzeżeń ( a wrecz chwil ich za jakość wykonywanej pracy).. Do budowy nie włożyłem nawet złamanego gwożdzia, materiały takie jakie chciałem, termin wszystko zgodnie z planem. Pan Marcin zawsze odbierał telefony i służył pomocą. Czytając poniższe negatywne opinie mam wrażenie, że ktoś pisze złośliwie netatywne opinie albo pisze nie o tej firmie. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Marcina i jego ekipę do budowy domu.

Iza

Widzę tu same opinie klientów, a przecież pan Marcin na pewno zatrudnia w Budmix 2 niejednego budowlańca, który mógłby się wypowiedzieć co do warunków pracy. Liczę, że się tu pojawią i podzielą się na forum GoWork.pl swoją opinią.

Budmux2

Bardzo dziwne jest to że osoby piszace opinie pozytywne potrafią się przedstawić z imienia a czasem nawet nazwiska A te osoby które oczerniaja są bezimienny???? bardzo dziwne . Jeżeli coś komuś źle wybudowałem to niech ma tyle honoru i ambicji aby się przedstawiać A nie obrażać bezpodstawnie

Zostaw merytoryczną opinię o Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2 - Przyszowice

Paleczek Marcin P.P.U.H. Jm Budmix 2