Gold-Trans Buczniewski Artur

Łomianki

Gold-Trans Buczniewski Artur

Opinie o Gold-Trans Buczniewski Artur

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@anonymous, z Twojego komentarza wynika, iż jesteś pracownikiem firmy Gold-Trans, proszę napisz coś o obecnych postępach tej firmy, kwestie związane z warunkami pracy oraz dodatkami pracowniczymi również będą tu bardzo interesujące. Zapraszam również inne osoby związane z firmą Gold-Trans do dodawania tu nowych opinii, chętnie dowiemy się najnowszych informacji dotyczących pracy w tej firmie!

anonymous

Firma solidna właściciel trochę ma za dużo na głowie ale Palci pensje co tydzień regularnie wypaca

Tur wawa
@anonymous 28.04.2018 15:07

No bez jaj !!!!!! Gość nie płaci wogole !!! Trollowanie i jeszcze raz trollowanie !! Firma ma długi wszędzie !

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Gold-Trans Buczniewski Artur?

gfx

Uwaga na faktury wystawiane przez Gold Trans!!! Od paru lat NIE SĄ VATOWCAMI!!!

transport

Prosze uważac na tego gosciaArtur Buczniewski), oszust , kłamca i do tego (usunięte przez administratora) unika kontaktu, Gość jest nie powazny, chciał kupic naczepe ale najpierw wynają na miesiac i tak została sporzadzona umowa , po miesiacy zadzwonil poprosil o 2 tyg jeszcze aby naczepe potem zakupic i od tamtej pory nie ma z nim ani kontaktu, ani pieniedzy za naczepe, ani naczepy, obiecywal ze wpłaty wyjda , potem ze wyszły i 3 tygodnie nie ma ani potwierdzenia , ani wpłaty nawet za dalsza dzierzawe. Przetrzymuje cudze mienie bez pozwolenia, nielegalnie czyli ukradł, Zgłoszenie poszło na Policje i do Prokuratury.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Gold Trans Artur Buczniewski? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

UA

Maskra

LIDER GROUP

Firma niepoważna, zamawia pod wynajem naczepę po czym w dniu odbioru rezygnuje, nie uprzedzając wcześniej i do końca twierdząc że wynajem aktualny, po telefonie ma oddzwonić po czym nie odbiera tel.

Tipp

Firma niezorganizowana, wypuszczają pracownika w trasę bez karty paliwowej, o gotówkę na paliwo trzeba prosić będąc za granicą i czekać na przekaz. Szef ignoruje telefony, bardzo utrudniony kontakt, zarówno w trasie jak i po powrocie, ostatecznie nie chce zapłacić za wyjazd, a nawet zwrócić kosztów, jakie inwestuje się samemu w paliwo i autostrady czekając na przekaz. Totalna porażka, brak logicznego myślenia, że przeładowane auto pali więcej. Szef ma jakiś własny przelicznik ile powinien wynieść wyjazd, bo do obecnych cen paliw ma się to nijak. Najprawdopodobniej dokładnie sobie to planuje i robi ludzi w balona.

Zostaw opinię o Gold-Trans Buczniewski Artur - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold-Trans Buczniewski Artur