Gold Trans Artur Buczniewski

Opinie o Gold Trans Artur Buczniewski

UA

Maskra

LIDER GROUP

Firma niepoważna, zamawia pod wynajem naczepę po czym w dniu odbioru rezygnuje, nie uprzedzając wcześniej i do końca twierdząc że wynajem aktualny, po telefonie ma oddzwonić po czym nie odbiera tel.

Tipp

Firma niezorganizowana, wypuszczają pracownika w trasę bez karty paliwowej, o gotówkę na paliwo trzeba prosić będąc za granicą i czekać na przekaz. Szef ignoruje telefony, bardzo utrudniony kontakt, zarówno w trasie jak i po powrocie, ostatecznie nie chce zapłacić za wyjazd, a nawet zwrócić kosztów, jakie inwestuje się samemu w paliwo i autostrady czekając na przekaz. Totalna porażka, brak logicznego myślenia, że przeładowane auto pali więcej. Szef ma jakiś własny przelicznik ile powinien wynieść wyjazd, bo do obecnych cen paliw ma się to nijak. Najprawdopodobniej dokładnie sobie to planuje i robi ludzi w balona.

Zostaw opinię o Gold Trans Artur Buczniewski - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Trans Artur Buczniewski