Gold-Trans Buczniewski Artur

Łomianki

Gold-Trans Buczniewski Artur

Opinie o Gold-Trans Buczniewski Artur

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Michal M.

Hmmm no nic pani M i pan A to nic innego jak oszusci Prosze uważać

Andrzej o.
@Michal m. 17.08.2018 14:40

Potwierdzam dłużnik, nowobogacki Nie placi wynagrodzeń. Gdzie sie nie pojawilem i mowilem ze od Buczniewskiego to z góry mi dziekowali. Nie polecam dluznik i zlodziej

Olek

Idealnie nie jest w żadnej firmie. Zawsze jest wyjście i można zmienić firmę!!

Lomiankowiec
@Olek 05.07.2018 22:37

Ale pieniędzy odzyskać nie można

P9

Czy za kazdym razem jak ktos poprosi firma i portal gowork.pl usuwa komentarze ktore przedstawiaja realia firmy???powinniście nie nazywac sie serwis pracy tylko serwis dla wyzyskiwaczy. Mam screenshoty i zaden z komentarzy nie zlamal regulaminu tego pseudo portalu. Zwykla patologia ktora szerzy patologie a firmagl gold trans a. Buczniewski nadal nie placi i zyje.

Iza

Zachęcam Was do nowych komentarzy w temacie firmy Gold-Trans! Z wielką ochotą poznamy najświeższe wieści związane z rozwojem tego prawodawcy, nowe informacje będą w tym wątku bardzo przydatne dla wielu osób!

Iza

Wiadomo coś w temacie nowych przyjęć do pracy w firmie Gold-Trans? A może któryś z obecnych pracowników tej firmy wypowiedziałby się w temacie warunków pracy u tego pracodawcy? Świeże informacje będą tu bardzo przydatne dla wielu użytkowników forum! @Ojro, jeśli wiesz coś w temacie nowych rekrutacji w firmie Gold-Trans to zapraszam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami!

Ojro

zmienił bazę dla swoich samochodów w Łomiankach przy trasie czy ktoś wie może gdzie teraz stacjonuje?bądź przebywa?

Iza

@anonymous, z Twojego komentarza wynika, iż jesteś pracownikiem firmy Gold-Trans, proszę napisz coś o obecnych postępach tej firmy, kwestie związane z warunkami pracy oraz dodatkami pracowniczymi również będą tu bardzo interesujące. Zapraszam również inne osoby związane z firmą Gold-Trans do dodawania tu nowych opinii, chętnie dowiemy się najnowszych informacji dotyczących pracy w tej firmie!

anonymous

Firma solidna właściciel trochę ma za dużo na głowie ale Palci pensje co tydzień regularnie wypaca

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Gold-Trans Buczniewski Artur?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Gold Trans Artur Buczniewski? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

UA

Maskra

Zostaw opinię o Gold-Trans Buczniewski Artur - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold-Trans Buczniewski Artur