Opinie o Cervo Dienstverlening w Didam

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cervo Dienstverlening. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Cervo Dienstverlening o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cervo Dienstverlening w Didam

niegłupi

Czy ktoś mieszkał lub mieszka w Hotelu w Zevenaar? Jakie są tam warunki mieszkaniowe? czy jest spokojnie czy to jak na hotelach imprezy itd. i przede wszystkim czy jest tam bezpiecznie, czy nie ma bójek i pijaństwa?

Ciutciut moerdijk

Pomijając komentarze ludzi, którzy nigdy chyba nie pracowali przez cervo, napisze jak jest. Mieszkam od 1.5roku na hotelu agencyjnym Moerdijk. Warunki są ok, minus że do sklepu 5km lub 7 do miasteczka, w środę i sobotę jest transport ale można także jechać po pracy, nikt za to głowy nie urwie. Pieniądze są na czas albo tygodniówki albo miesięczne w zależności od firmy dla której się pracuje. Dojazd jest zorganizowany albo autami służbowymi albo busami gtv, które mają tendencje do spozniania się i to nie jest wina agencji lecz planisty który łączy transporty. Jak ktoś chce pracować to i zarobi i odłoży, a jak ktoś przyjeżdża się bawić to po 2,3dniach wylatuje bo nie potrafi dostosować się do regulaminu na naszym hotelu, najczęściej jest to za palenie w pokoju lub schody ewakuacyjne. Chlanie na umor i dragi od razu jest out!! Ingram i bolcom nie gwarantuje stałych godzin inne firmy a i owszem. Polecam, nie narzekam a i praca i ekipa wporzo.

wariatka
@Ciutciut moerdijk

Pozdrawiam ekipę z salonu :) dzięki Wam udało mi się przetrwać nockę, czekając na Ciecia :)

Ciutciut moerdijk
@Ciutciut moerdijk

Od 2 tygodni mamy sklep w Hotelu z Polskimi produktami, także standard lokacji się polepszył. Kasa dalej na czas, nie narzekam, nie jestem rekruterem, zapraszamy do Nas na salon :)

Auuu
@Ciutciut moerdijk

Od miesiąca na hotelu jest sklep z polskimi produktami, warunki się polepszyly

Adeika
@Ciutciut moerdijk

Cześć. Pracujesz tam nadal?

BEATKA

Bardzo dobra agencja, pomagają ogarnąć wyjazd za granicę od a do z. Warunki proponują uczciwe. Praca dobrze płatna.

Dawid
@BEATKA

Witam szykuje się do wyjazdu tylko trochę sie waham :) mozesz na maila napisac jak to wszystko dokladnie wyglada ? Zakwaterowanie liczba godzin itp . ddawid67@gmail.com

O rety
@Dawid

Hej, te komentarze to (usunięte przez administratora) zobacz poprzednią stronę. Ludzie w tej agencji mieszkają w uwłaczających warunkach, nie mają godzin. Komentarze pisane są przez firmy pośredniczące, które dostają prowizje za werbowanie ludzi. Poczytaj poprzednie strony i zwróć uwagę, że pozytywne komentarze są pisane w godzinach pracy biura oraz mają zawsze 2 zdania. Widać też że nikt takich komentarzy nie pisze i są to pisane bez namysłu postu. Nie ma za co.

Tomasz
@BEATKA

No tak 200 euro tygodniowo to serio dobra w jakich ty czasach żyjesz

karbit
@Tomasz

Tomasz, 200eur to zarabiasz pracując na bol, ingram i mając 3dni w tygodniu, jak sie chce to sie ma planing na 5 a czasami i 6 dni, tylko trzeba chcieć. są inne firmy, a koordynatorzy nie gryzą, można dzwonic pytać. sam zmienilem z bola na sodę po 3 miesiacach i dalej sobie chwalę mają 500 tygodniowo.

MAŁGORZATA
@karbit

WITAJ Dostałam przed chwilą ofertę pracy na magazynie w Tilburgu Holandia przez tą agencję pracy. Czytam teraz opinię i ręce mi opadły bo nie wiem co mam zrobić a potrzebuję pilnie pracy . MOŻESZ NAPISAĆ ZGDZIE MOŻNA DOSTAĆ PRACĘ OD ZARAZ I GODNĄ POLECENIA?

Gal anomim
@MAŁGORZATA

Ja rowniez nie polecam tej agencji zwasza koordynatora daniela unikaj jak ognia cyniczy bardzo ,a jezeli chodzi o dobre biuro moge polecic flex seris group tam startuj smialo jak chcesz pracowac to bedziesz trzeci raz do nich wrocilem przyjeli mnie z oteartymi ramionami wlasnie ucieklem z cerwo do nich

Pawel
@Gal anomim

Hej odezwij się do mnie mam kilka pytań na temat tej agencji

Beata
@Gal anomim

a to w firmie nie ma szans trafic na innego,lepszego koordynatora skoro tego nie polecasz?

Madzia z Bunschogen

Nadaje się do bzzzzzz bzzzzz bzzzzzzz ale nie do zarządzania. Unikajcie tej firmy jeśli tylko możecie!!!!!

@Madzia z Bunschogen

A może napiszesz coś więcej? Jak praca w tej firmie wygląda od strony pracownika?

Order picker

Sprawnie , kwestia 20-30 minut. Na początku wysłałam maila do nich z zapytaniem o oferty pracy , zapytali gdzie mieszkam i zorganizowali pracę w pobliżu ( około 40-45km ode mnie ). Płacą mi za koszt dojazdu. W sumie zajęło mi wszystko ok. 20-30 minut (ok.10 minut rozmowa telefoniczna po angielsku a reszta czasu to w sumie moje męczące pytania :D ) .

Do niektórych prac nie wymagają wcale. Ja do BOLa miałam w sumie tylko rozmowę telefoniczną na początku po polsku a potem po angielsku. Jak ktoś zna chociaż komunikatywnie angielski to raczej wystarczy.

Hollarts

Pracowałam przez cervo i było super biuro godne polecenia pieniądze na czas i zawsze wrazie co można sie dogadać.Koordynatorzy spoko.Wszystko zależy od miejsca pracy nie polecam Hollarts wyzysk straszny po 7-9 maszyn atmosfera straszna ludzie przestraszeni boją sie odezwać a holender chodzi i sie śmieje szybk szybko.Oliwier i Sanders udają miłych ale liczy sie tylko to żebyś (usunięte przez administratora) tam za 2-3osoby wtedy jesteś super.

Furiat

Jak praca w amazonie przez Cervo?

Patryk M. Były pracownik Vos42

Moja opinia jest za długa o ~4 tysiące znaków pełna opinie dodałem w goglach w skrócie powiem tyle że to złodziejska agencja pracowałem jako operator wózka widłowego płacili mi stawkę order pokera do dzisiaj się nie mogę tych (usunięte przez administratora)doprosić o korektę tego co mi ukradli ale dostaje już 3 raz jakiś solaris gdzie są same minuty i na koniec wszystko wyzerowane nie polecam tej agencji w moerdajk w hotelu są pluskwy i grzyby na ścianach z biurem nie ma żadnego kontaktu jeśli łaskawie odbierze telefon koordynatorka to za 7x i w słuchawce usłyszałem " czy to jest aż tak pilne ze dzwonisz do mnie 7 raz?" Nie (usunięte przez administratora) szuko dzwonie bo chce cie usłyszeć (usunięte przez administratora) wrrrr

Jakie narzędzia pracy zapewnia Cervo Dienstverlening? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

klakierr

startujesz na koordynatora?? dostajesz auto, tablet i fona :) jest ok, hajs na czas

ExOff

ch*j cwe*em pogania

ADRIAN85

Robilem dla Cervo 3razy 1-zwolnili mnie bo padal deszcz i niechcialo mi sie jechac na rowerze 7km do pracy 2-odszedlem bo bol,com dawal za malo godzin 3-zarobilem co chcialem i tyle Kazda agencja ma plusy i minusy, czesto widze jak ludzie krzycza ze mala wyplate dostali a sami podpisali slaba stawke na poczatku i pozniej sie dziwia ze za 100godzin nie dostali nln euro.mnie nigdy na kase nie (usunięte przez administratora) 5

Klaudia sh

Lokacja w Moerdijk jest ok, dominują polacy, wypłaty są na czas, dzisiaj otwierają nam sklep polski w hotelu więc będzie w miarę okk, jak ktoś chce pracować to zarobi a jak ktoś tylko chla to niestety papa

DH
@Klaudia sh

A praca jak tam?

klaudia sh
@DH

Zależy gdzie masz ofertę pracy, bol ingram to średnio 3-6dni pracy, są inne oferty gdzie masz w sumie staly plan 5 dni tygodniowo ale to zależy gdzie cie skieruje zapewno pośrednik z polski. Hajs miesięczny, nie narzekam, ci co maja te niby tygodniówki śmiech na sali.

Xxxx

1. Nie polecam pracy w bol.com masakryczny czas dojazdu do pracy i z pracy. Spanie po 3-4h dziennie. 2. Koordynatora Panią Anne Kaczałe radzę omijać szerokim łukiem, a kto ma z nią styczność radzę trzymać buzię na kłódkę jedno niewłaściwe słowo i lecisz na zbity pysk z hotelu w Zevenaar. Na dodatek obiecuję zarobki 1400-1500€ netto przy pełnych godzinach pracy, lecz prawda jest zupełnie inna na moim przykładzie podam że pracując na nocną zmianę 4 tygodnie pod rząd otrzymałem 1000€. Gdzie pracując na 2 zmianę otrzymałem 1200€. Koordynatorka po rozmowie ze mną powiedziała mi że wszystko się zgadza. Po powiedzeniu zdania "proszę zmienić księgowo" zostałem zwolniony teoretycznie przez mój zakład pracy. Następnego dnia pojechałem wyjaśnić sytuację z głównym dyrektorem zakładu który powiedział mi że zostałem zwolniony nie przez nich, a przez moją agencję pracy. Najlepsze jest jeszcze to że po tej całej sytuacji powiedziałem koordynatorce o rozmowie z dyrektorem, to odłożyła słuchawkę w telefonie rozłączając się. Około 2 tygodni temu dostałem telefon właśnie od niej że ma dla mnie pracę za 9.80brutto (hahahah). Mówiąc Jej że w Niemczech pracuje na umowie za 2000€ miesięcznie również się rozłączyła. JEDNYM SLOWEM CERWO SCIERWO. CHCIAŁA WYDY*AĆ FREDA, A FRED WYDY*AŁ JĄ. XD

Natalia
@Xxxx

Praca w bol.com jest super tylko niestety oszuka zostałam zostałam przez komentarze. Nie wiedziałem że to pisane przez pośrednika pracy i się nabrałam że ktoś poleca te agencje. Niestety nikt jej nie poleca. Masz rację że dojazd to masakra ale dwie agencje oferują hotel naprzeciw zakładu pracy, standard 3-4 gwiazdki w Polsce, pokoje wyłącznie jednoosobowe. Nie ukrywam że zdarzało mi się płakać do poduszki po tym co tutaj spotkałam. (usunięte przez administratora) i naiwna byłam. Chciałam bardzo się przenieść i zostać w bol ale w bol powiedzielii że nie mogą nic zrobić i muszę czekać pół roku ;( załamałam się, jest mi bardzo przykro że pracowałam. Jeżeli ktoś to czyta, nie nabieraj się jak ja, zobacz że te i komentarze są pisane w tym samym stylu, tutaj chodzi tylko abyś wszystko podpisać. Dalej wyżła Ciebie na koniec świata abyś nie mógł nic załatwić i się przeniesc.

Najgorsza agencja z możliwych

(usunięte przez administratora)Żeby było czytelniej (usunięte przez administratora) - jak już było wspominane - transport to porażka. Jak mieliśmy zamieszkanie w Belgii i wynajętych kierowców, to mogłeś mieć pracę od 8:30 do 17, a w domu cię nie było od 6 do 20. Żeby to chociaż sam dojazd tyle trwał. W większości musiałeś czekać od 7 do 8:30 w kantynie, by zacząć pracę. Tak samo po jej zakończeniu. - 3 razy po wieczornej zmianie, gdy kończyłam w środku nocy zdarzyło się, że transport po mnie nie przyjechał. A mieszaliśmy >70km od miejsca pracy. I z tego co mi znajomi opowiadali oni też mieli często ten problem. Koordynatorzy wówczas nie odbierali telefonów. Nikt nie poczuwał się do odpowiedzialności. - (usunięte przez administratora) - jest to chyba jedyna agencja (przynajmniej spośród agencji, które pracują dla Bol.com), która pobiera pieniądze za zakwaterowanie niezależnie od tego ile godzin przepracowałeś w tygodniu. A zdarzało się, że godziny pracy w tygodniu nie przekraczały tych 20h. Ogólnie w bol.com często zdarza się, że pracujesz maksymalnie 30h tygodniowo - głównie na starym magazynie. - za nieumyty talerz pozostawiony na stole dostawało się karę 25 euro. - słyszałam, że od stycznia bodajże wprowadzili również opłatę 10 euro za wypłacenie TWOICH PIENIĘDZY na zaliczkę. - nie próbuj być nawet chory czy się źle poczuć, bo będziesz oskarżony o "małą motywację do pracy" i grożony wyrzuceniem. Jak bardzo jest źle w tej agencji może zobrazować mail, który od nich otrzymaliśmy: zachęcają nas, byśmy zapraszali znajomych do pracy w tej agencji, za co byśmy otrzymali kwotę pienięzną albo pisali o nich recenzje w internecie, a co miesiąc "najbardziej oryginalna, o największym zasięgu" zostanie wyłoniona i nagrodzona kwotą pieniężną. Znając ich i tak by wykombinowali, by pracownikom tej kwoty nie wydać, więc ciekawe ilu naiwnych i/lub zdesperowanych się na to nabierze. Jeżeli jest coś, co można źle zrobić to Cervo na pewno to zrobi. Nawet się nie spodziewacie jak wiele prostych spraw może zawalić. Sama praca dla bol.com całkiem fajna - mogę polecić, ale tylko dla innej agencji. (usunięte przez administratora) Jak masz jednak szacunek do siebie i nie chcesz, by ktoś robił z ciebie idiotę to jednak poszukaj innej agencji. Na pocieszenie dodam, że ciężko znaleźć gorszą od tej - ludzie z innych agencji twierdzili, że ich jest słaba, dopóki nie usłyszeli o Cervo.

Artur Salamaga
@Najgorsza agencja z możliwych

Hah , zawsze mnie śmieszy jak czytam takie komentarze. Przyjeżdża do Holandii , dostaje chatę na gotowe od firmy , dostaje pracę , dostaje transport i narzeka :D Weź jak jesteś taki mądry to ogarnij sobie prywatną chatę. Na 10000% nie próbowałeś nawet bo ja próbowałem i wiem jakie to ciężkie. Teraz mieszkam na prywatnym i pracuję dalej dla Cervo. Kolego , podpisująć kontrakt wyraziłeś zgodę na 99% tego na co narzekasz. Nie podoba się lokacja / mieszkanie / dystans do pracy ? - To czemu nie zmotywujesz się i nie pójdziesz poszukać sam DLA SIEBIE mieszkania? Najwygodniej jest usiąść i ponarzekać ... otóż nie. Ja dam Cervo 4/5 i będę ich bronił bo koordynatorzy są prawie zawsze dostępni i nigdy nie uciekają od odpowiedzi na moje pytania. Nie dałem 5/5 bo według mnie mogą dopracować jeszcze co nieco.

Paulina Kapustka
@Najgorsza agencja z możliwych

Mogłabyś pokazać ten mail ? Ciężko jest ufać komukolwiek tutaj na słowo a ile ludzi tyle opinii.

Bogumil Ad.
@Najgorsza agencja z możliwych

Ja się im nie dziwię , że chcą opłaty za to... Oni nie są bankiem , żeby dawać pożyczki/zaliczki. Ludzie podpisują umowę gdzie mają jak wół napisane , że wypłaty są miesięczne a nie tygodniowe. Wiadomo , że jak taki Nowak będzie prosił o zaliczkę co tydzień to kosztuje to dodatkowy czas pracy , pomnóż to razy 3000 ( zakładam że tyle mają ludzi ) i nagle z jednej prośby robi się 3000 zaliczek... Przelicz to na czas pracy i nagle się okazuje , że jakby nie brali pieniędzy za to , to jakaś księgowa/księgowy musiałby siedzieć dodatkowy czas w pracy ZA DARMO. Czy ty byś pracowała za darmo? Sama to sobie wydedukuj i zerknij w swój kontrakt. To tak jakbyś narzekała , że PODPISAŁAŚ taki a nie inny kontrakt ( bo tak w sumie jest ) a potem narzekasz , że podpisałaś takie warunki a oczekujesz innych. Śmieszą mnie tacy ludzie. Mieszkam niestety z takimi na domku co przyjechali posiedzieć na tyłku ale do pracy to już problem. Po co tacy ludzie w ogóle przyjeżdżają ?

Bartek z BFC
@Artur Salamaga

Sama prawda - Artur

Brainiaq

Pisze to ktoś bez jednej kropki. Brawo za interpunkcję. Ja jestem z Cervo zadowolony. Pracuję w BOL ( Ingram ) , są godziny, koordynatorzy szanują ludzi... Według mnie ludzie sami powinni decydować czy posłuchają kogoś bez umiejętności interpunkcji ( edukacji ) czy kogoś z faktami.

Zgadzam się z tobą
@Najgorsza agencja z możliwych

Zgadzam się z tobą w 100% cervo to porażka sam tu pracowałem i wiem jak jest tyle że jak 2 lata temu pisałem jak jest źle to naiwni pracownicy którzy liczyli na zyski za pisanie pozytywnych opinii (usunięte przez administratora)

@Najgorsza agencja z możliwych

Fajnie, że administrator uciął w komentarzu to, że w KAŻDYM MIESIĄCU w salarisie były błędy. Oczywiście w taką stronę, że pieniędzy brakowało. Gdy zgłaszałeś to do Cervo, to oni wielce zdziwieni i mówią, że porozmawiają z księgową, po czym jest cisza - nic ci nie odpowiedzą. Możesz dopytać i naciskać, ale zazwyczaj cię zbwayją mówiąc "sprawdzę w poniedziałek" i tak się kręci. Kasę dostajesz dopiero jak pójdziesz do osób wyżej postawionych w swojej firmie (nie agencji). Wtedy nagle się okazuje, że masz rację i pieniądze Cervo ci przelewa Więc w każdym miesiącu była korekta - korekt było więcej niż salarisów. A to chyba o czymś świadczy. Mój brat nie odzyskał pieniędzy za dodatkowy dzień pracy. Pół roku się upominał, ale jako że już go w Holandii nie było to "szanowna pani koordynatorka" go zlewała. Mówiła, że "jasne, sprawdzę. pieniądze będą, zobaczę co da się zrobić" - pisałą tak KAŻDEGO miesiąca. Pieniędzy nie dostał. Co do "Artur Salaris", który tak się mądrzy, że samemu trzeba było załatwić - podpisujesz umowę z agencją, że gwarantują ci transport do i z pracy oraz zakwaterowanie. Więc kto to nie trzyma się umowy, gdy w styczniu o 2 w nocy kończysz pracę i się okazuje, że nie ma transportu i nikt przyjedzie, a żaden koordynator nie odpowiada?

@Zgadzam się z tobą

A ile obecnie płacą za pisanie pozytywnych komentarzy? Ile netto wychodzi? Są jakieś wytyczne co do długości postów? Gdzie się zgłosić?

Cervo scierwo

ZGADAM SIĘ W 100%

Bartosz Majak

Sa lepsza i gorsze agencje, ta plasuje sie mniej wiecej po srodku. 2 razy zdarzylo sie, ze wyplata nie do konca sie zgadzala, ale sprawa zostala zalatwiona w rozsadnym dla mnie terminie. Koordynatorzy sie staraja, jedni mniej drudzy bardziej, ale jak to w zyciu, jak sam/a nie zadbasz to nie oczekuj, ze ktos to zrobi za ciebie. Prace maja fajne - Bol.com, Soda, VOS (z tymi mialem stycznosc). Koordynatorka(usunięte przez administratora) wiecznie zabiegana, ale wszystko da sie z nia zalatwic. Do tego ladna :)

Trek tak

Fakt, ladna :)

Przem returek

Uwielbiam ja... :*

Domin Piwko
@Bartosz Majak

Mam tylko pytanie czy w tych magazynach używają do zbierania zamówień systemu słuchawkowego ponieważ stanowi to dla mnie problem, czy może mi ktoś na to pytanie odpowiedzieć?

Marcinos
@Bartosz Majak

Ja w swojej karierze związanej z firmą, nie miałem nigdy problemu. Pieniązki zawsze na czas, można było liczyć na pomoc w różnych sprawach, kontakt sie nie urywał. Dla mnie jedna z najlepszych

Daniel
@Bartosz Majak

Mieszkanie w samym mordaijk w Hotelu to wysoki standard zakwaterowania TO KPINA Z LUDZI tak mówią nam rekruteży którzy zarabiają na każdym zrekrutowanych człowieku 500 EUR powiem wam więcej każdemu mądremu Polakowi odradzam tej agencji w tym hotelu są pluskwy dla nie wiedzących są to pasożyty które podczas gdy ty śpisz po ciężkiej pracy one wypijają z ciebie krew raniąc twoje ciało wychodzą bąble z ropą i mega to swędzi moją kobietę tak pogryzły że się załamała ta załamanie psychiczne to powodują te pasożyty i jest to skutek uboczny ugryzienia tak że porażka nie polecam tej agencji i ludzie czytajcie opinie ponieważ dużo można się dowiedzieć .

nick sinclar
@Daniel

Daniel owszem coś ją pogryzło fakt, ale dalej siedzicie na hotelu i pijecie browarki :)

wariatka
@Daniel

Twoja kobieta była po przejsciach, o czym mowiliscie na całym hotelu chlając piwsko. Depresja itd.

Simon

Sporo im zawdzięczam bo pomogli mi wyjść z dołka. Dali robote i umowe dzieki ktorej stanąłem na nogi.

Sorry musialem
@Simon

Musisz byc jakims rekruterem bo juz nie pierwszy raz widze doslownie ta sama opinie. Kopiuj/wklej

Oddi

Pracy w PL nie ma wcale dobrej aż tak dużo, z Cervo z kolei jest pewność dobrej kasy i bezpiecznie

Łukasz
@Oddi

Porządna firma, dobrze płacą, pewna umowa i dobra stabilna praca.

Halisto

Stabilność obecnie to bardzo ważny element pracy, tutaj mam to zagwarantowane i jestem bardzo zadowolony

Patryk

Zasady rekrutacji z góry określone więc wiadomo czego można się spodziewać - i dobrze, bo nie ma jakichś niespodzianek, że coś przesunięte, coś się zmieniło lub tego typu akcje

Filoo

Cieszę się że na nich trafiłem. Świetna współpraca od ponad roku.

ebi

troche sie martwilem jak to bedzie przez te covidy, ale na szczescie spoko, kasa pewna, nie zwalniaja, a to najważniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o Cervo Dienstverlening - Didam

• Jak się pracuje w Cervo Dienstverlening?

Zobacz opinie na temat firmy Cervo Dienstverlening tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 272.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cervo Dienstverlening?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 198 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cervo Dienstverlening?

Kandydaci do pracy w Cervo Dienstverlening napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cervo Dienstverlening