Farbacol Zamość

Zamość

Opinie o Farbacol Zamość

Ascada

Przedmowca ma w pelni racje. Mnostwa nieczystych wygraczajacych poza granice prawa sytuacji ktore stwarza pracodawca. Poza tym u niego nie liczy sie zaangazowanie kompetencja czy pracowitosc a licza sie "walory" zawisc tworzenie dziwnych relacji i powiazan miedzy pracownikiem a pracodawca. Najlepszym przykladem jest pewien pracownik krazacy po roznych punktach handlowych slusznej wagi :) ale nie posiadajacy wiedzy o produktach ktore sprzedaje a jego watpliwe zaangazowanie w wykonywana prace sprawia ze padaja punkty handlowe a nadal pracuje w tej firmie. Czyzby kumoterstwo a moze slepota pracodawcy?

Toples

Firma , w której nie płaci się za nadgodziny miesięcznie spokojnie ponad 50 godz. robisz za darmo!!! [usunięte przez moderatora]totalny gbur nie potrafi dogadać się z pracownikami , działa na zasadzie on pan władca a ty jego sługa.To nie jest firma, w której można normalnie pracować zarobki żałosne.Bardzo duża rotacja pracowników a właściciel od czasu do czasu jest podawany do sądu przez byłych pracowników za niezapłacone nadgodziny .Za każdym razem przegrywa sprawę albo się dogaduje.Nie polecam

Zostaw opinię o Farbacol Zamość - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farbacol Zamość