Sklep netto

Opinie o Sklep netto

tre

A jak to zrobiliście ze jej U was nie ma

polo

.Początek MOBBINGU w Złowowie.Tydzień temu nastała w sklepie netto w Złotowie nowa kierownik Patrycja ze sklepu w Pile tzw.sklep muzeum. Wystarczył tylko tydzień aby prawie cała załoga myślała już o innej pracy albo o l-4.Wg. nowej kierowniczki cała załoga nadaje się do wymiany a jej zachowanie i kultura mają wiele do życzenia. Brawo dla jej przełożonych,jak tak dalej będzie popularność sieci Netto wzrośnie nie tylko w powiecie złotowskim

Zostaw opinię o Sklep netto - Złotów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep netto