Opinie o PolFach w Reutlingen

Agencja Pracy PolFach

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PolFach w Reutlingen

Czy jest możliwość pracy w PolFach na część etatu?

Agencja

Dzień Dobry! NIE, nie ma ofert na pół etetu. Agencja Pracy PolFach pośredniczy w pracy TYLKO na pełny etat. Wszystkie informacje zawarte są na: www.PolFach.de. Zapraszamy!

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie PolFach? Na GoWork.pl widziałem 23 lutego kilka ogłoszeń.

Agencja

Jak wygląda proces rekrutacji, czyli droga do zatrudnienia w Niemczech: 1. Wybierz ofertę pracy pasującą do wykształcenia i doświadczeń zawodowych, co do której spełniasz możliwie najdokładniej wymagania oraz akceptujesz wynagrodzenie. 2. Wyślij aplikację CV na adres e-mail: info@polfach.de lub zadzwoń: 0049 151 459 680 52. 3. Weryfikacja CV kandydatów. Po otrzymaniu zgłoszeń od kandydatów następuje selekcja, czyli odrzucenie tych kandydatów, którzy nie spełniają wymagań. 4. Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami, którzy przeszli pozytywnie proces selekcji. 5. Weryfikacja zgodności informacji, czyli ocena spełniania kwalifikacji kandydata pod względem wymogów oferty pracy 6. Sprawdzenie stopnia znajomości języka niemieckiego 7. Prezentacja kandydata pracodawcy. Po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej, kandydatura jest przekazana pracodawcy z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii, który podejmie ostateczną decyzję o przyjęciu do pracy. Często pracodawca przeprowadza telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną z kandydatem. Rozmowa jest po niemiecku (chyba że w ofercie pracy nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego). 8. Decyzja pracodawcy, czyli przejście do procesu zatrudniania. Przekazanie niezbędnych informacji do zawarcia umowy o pracę. Agencja Pracy PolFach asystuje w zawarciu umowy o pracę pomiędzy kandydatem i pracodawcą, czyli weryfikuje posiadanie niezbędnych dokumentów, jak: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne, numer identyfikacji podatkowej, konto bankowe itd. oraz koordynuje przyjazd kandydata do pracy za granicę. 9. Wyjazd do pracy za granicą odbywa się na koszt kandydata. 10. Podpisanie umowy o pracę przed wyjazdem do pracy lub w firmie pracodawcy. 11. Realizacja formalności urzędowych. Wsparcie przez Agencję Pracy PolFach i pracodawcę. 12. Rozpoczęcie pracy w Niemczech, Austrii lub w Szwajcarii. 13. Również podczas pracy za granicą, Agencja Pracy PolFach służy poradą i pomocą.

Andzia

Tragedia od tygodnia próbuje dodzwonić się do pani z biura w ważnej sprawie. Oba numery milczą, na @ też nie odpowiadają. Jednak to niestety prawda, że wysyłają pracownika za granicę, a później zero kontaktu. Bardzo słabo. Nie polecam

Damian
@Andzia

W jakiej sprawie potrzebujesz pilnie skontaktować się z firmą PolFach? Mam nadzieję, że jest to sprawa, która może poczekać i przez ten czas uda Ci się dodzwonić do firmy i uzyskać pomoc.

@Andzia

Niestety to prawda . Kontakt zerowy.Ostatnio 3 osoby przyjechały do pracy i na bramie ochroniarz ich nie wpuścił bo nic nie wiedział.Stały i czekały , dzwoniły i nic. Po trzech dniach pierwszy kontakt z łaską jak chcą to mogą przyjechać ale nie muszą. Nie polecam tej firmy.

@Andzia

Witam Państwa, przykro mi, ale z powodu urlopu do dnia 16 września nie jestem osiągalna telefonicznie, natomiast na maile odpisuję. Proszę o przesłanie mi wiadomości na adres: info@polfach.de. Pozdrawiam Magdalena Reinhardt, Agencja Pracy PolFach

@Ewa

Witam, mimo przebywania na urlopie, wyjaśniłam Państwa problem. Ze względu na urlop pracodawcy, rozpoczęcie pracy zostało przesunięte o 4 dni. Państwo mieszkacie 30 km od zakładu pracy, dlatego mimo niedogodności dla Państwa, moglście rozpocząc pracę od 2 września. Z przykrością nie zdecydowaliście się na ponowne podjęcię pracy w nowym terminie. Jeszcze raz przepraszam za problemy podczas mojej nieobecności, gdyż bardzo staram się, żeby kandydaci byli w pełni zadowoleni z pracu u moich klientów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Pozdrawiam Magdalena Reinhardt, Agencja Pracy PolFach

mark

W zawodzie dekarz-mogę pomóc.

Zdziwiona
@Agencja

Co to za pracodawca, który pozwala, aby na urlopie nadal Pani pracowała (odpisywała na maile)?

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do PolFach? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Blacharz?

Agencja

Witam, najważniejsze jest żeby spełniać wymagania z oferty. Czyli oprócz doświadczenia zawodowego, należy mówić swobodnie po niemiecku i posiadać auto na wyjazd. Poza tym do ofert pracy w Szwajcarii i w Austrii, CV musi być w wersji niemieckiej ze zdjęciem. Mam nadzieję, że odpowiedziałam na pytanie. Pozdrawiam serdecznie!

prac ownik
@Agencja

No nie mogę tego zrozumieć. Co z wami ludzie? Czego wy tutaj szukacie? Skoro firma ma wymóg swobodnego posługiwania się niemieckim, to sami załatwcie sobie robotę! Kto o zdrowych zmysłach mając fach w ręku i dobry język pracuje za 10 Euro brutto???

@prac ownik

Witam odpowiadając na pytanie, poniżej przedstawiam ofertę dla blacharza budowlanego. Jak widać, zarobki są adekwatne do stanowiska oraz aktualnych płac niemieckich. Wraz z dietami można zarobić między 15 - 18 € netto / godz. Poza tym każdy może poszukiwać pracy na własną rękę i nie musi korzystać z pomocy pośredników pracy, ale może. Dezycja należy do Państwa. Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne + 30 dni płatnego urlopu + 25% do stawki godz. za nadgodziny + Firmowy samochód i telefon Stawka brutto: 13 euro / godz. (w zależności od umiejętności i stażu pracy) Dieta netto 8 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1400 do 1600 euro netto miesięcznie) Zarobek miesięczny netto ok. 2850 do 3200 euro + nadgodziny (Zeitkonto) Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 500 do 750 euro / mies.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PolFach spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy SENIOR 81 LAT POSZUKUJE OPIEKUNKI OD 23.05
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Pomocnik elektryka praca
THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG
logo firmy Monter instalacji elektrycznych- Elektryk
smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Czy w PolFach panuje luźna atmosfera?

Agencja

TAK ????????????. Pośrednictwo pracy PolFach gwarantuje posiadanie pracy według zainteresowań i umiejętności, z ludźmi którzy z chęcią i zapałem tworzą zgrany zespół gotowy na każde wyzwania. PolFach umożliwia rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji oraz dla zainteresowanych przeprowadzenie na stałe do Niemiec.

hahahahahah

Ukończony zawód brukarz, technika drogownictwa, technika budowy ogrodów i krajobrazów, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz). zawód brukarz ? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Jakie narzędzia pracy zapewnia PolFach? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Agencja

Witam, Agencja Pracy PolFach nie jest pracodawcą, tylko POŚREDNIKIEM pracy, dlatego narzędzia pracy oraz służbowe auto zapewnia PolFach niemiecki pracodawca. Wszystkie oferty pracy Agencji Pracy PolFach znajdują się na stronie PolFach: www.polfach.de/oferty.html. Jeśl kandydaci mają motywację do pracy i spełniają wymagania oferty pracy, to warto zdecydować się na podjęcie pracy za pośrednictwem Agencji Pracy PolFach.

Czy w obrębie jednego działu w PolFach są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Agencja

Nie, nie ma wewnętrznych rekrutacje na liderów.

Andzia

Firma wysyła pracowników bez umowy, na miejscu wychodzą cuda, nie polecam pracy w Wolfach (pomoc kuchenna), właściciel nie chce dać umowy, wypłacił śmieszne pieniądze nawet nie wyszło (usunięte przez administratora)euro na rękę. Agencja wysyła pracowników za granicę, później jedzie sobie na urlop i zero kontaktu z ich strony. Porażka nie polecam

Czy PolFach organizuje staże dla studentów?

Agencja

Witam, nie PolFach nie umożliwia stażów dla studentów. PolFach jest agencję pośrednictwa pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Oferty PolFach: http://www.polfach.de/oferty.html. Pozdrawiam

Wypłacają dodatkowe nagrody w PolFach?

Agencja

Nie wiem o jakie nagrody sie rozchodzi? Nie, PolFach jest pośrednikiem personalnym i nie wypłaca nagród. Pozdrawiam Agencja Pracy PolFach

Karol

@Mami synus Warto czytać daty przy opiniach. To co było trzy lata temu ma się nijak do dzisiejszej pracy!!

Zenon

Polfach tylko sprzedaje pracownika,nie interesując się warunkami w jakie zastaje pracownik na miejscu,co oferuje niemiecki pracodawca na jakie warunki musi się zgodzić pracownik aby po przyjechaniu do Niemiec nie wracac z pustymi rękami.Naprawde nie polecam-przejechałem sie na ofercie dla dekarza w okolicach Wurzburgo(Holzbau-Christof Abel)mimo 20 letniego doświadczenia dla Abla podstawą do zwolnienia było brak kwalifikacjii(śmiechu warte)po prostu wyzysk.Pani z Polfachu stwierdziła,że nie ma podstaw nie wierzyć Ablowi gdyż wspólpracuje już z nim kilka lat i jest wszystko ok.Dobra jest tylko kasa dla niej i dla niego.Do dzisiaj się ze mną nie rozliczył-zgłaszam sprawę do ZOOL-u.WYZYSK I OSZUSTWO.

Mami synus
@Zenon

Właśnie miałem jechać do abla także dzięki Ci przyjacielu za ostrzeżenie!

@Zenon

Komentarz od PolFach: (usunięte przez administratora) po przepracowaniu 1 miesiąca przesłał niemieckiemu pracodawcy zwolnienie lekarskie z Polski. Pracodawca poszukuje pracowników zdrowych oraz harmonizujących z ekipą, czego brakuje Pan Mariuszowi. Agencja Pracy PolFach z powodu zbyt krótkiego okresu w pracy Pana Mariusza nie miała podstawy do otrzymania prowizji za pośrednictwo.

Mlody 1998

Pracownik trzody chlewnej okolice Poczdamu. Pracodawca pan Erick bardzo w porządku bardzo pomaga stara się aby wszystko było dobrze,oferuje wyposazone mieszkanie na terenie firmy,raz w tygodniu zawozi na zakupy za darmo jezeki ktos chce wiecej 0,20 eur cent od km duzo nie wychodzi.Praca dla osob dobrze znających ang lub niemiecki ja umialem angielski i sie umialem dogadać, choć w niemieckim oczywiście ze lepiej sie dogadać z wspolpracownikami,zeby wiedziec co robić.Mala firma 6 osob ,w porządku atmosfera , dwie pauzy w ciagu dnia na kawe i spozycie jedzenia. Praca ciezka fizycznie ,ale ubezpieczenie wszystko jest ,płaca w terminie na konto,zarobki 9 eur brutto na poczatek lecz po dłuższym czasie podwyzka,duza ilosc godzin sprawia ze mimo ze land wschodni dobra placa i ok.150 km od granicy wiec duzy plus.mozna tez dogadac sie z pracodawcą aby np 2 razy w miesiacu zjedzac na week czy raz. Choc podkreślam prava ciezka i trzeba to lubić.Pani Magda w porządku pomaga,tłumaczy,ja bylem zadowolony choc musialem zrezygnować z powodow rodzinnych.wiec jezeli ktos tam chce jechac to zapewniam ze sie nie zawiedzie, tylko siłę trzeba miec.

ktoś
@Mlody 1998

za 9euro brutto?? chyba jaja jakieś za taką kas Turek nie pójdzie pracować szok

@ktoś

Dzięki Twojemu wpisowi ten wątek ma szansę na "ożywienie". Bardzo zatem dziękuję, że zdecydowałeś się coś tu napisać. Z powyższej wypowiedzi nie wynika jednak, czy jesteś pracownikiem firmy PolFach, ale może zdradzisz Nam to w swoim kolejnym poście. Czy wiesz coś na temat prowadzonej tam rekrutacji?

ktoś
@Dominika

nie nie jestem ale pracuje w tym regionie voralrberg i mam 16 euro na godzine brutto plu dodatki za 2 zmina i inne razem to 18 euro i pracuje terz przez pośrednictwo pracy więc dziwi mnie że takie niskie płace dajecie ja przy 160 godz plus 10 nadgodzin zarabima ponad 3 tyś euro netto.Jeśli macie coś lepiej płatnego mogę zmienić pośrednictwo pracy zawód ślusarz.Pozdrawiam

@ktoś

A więc szkoda, że nie jesteś pracownikiem firmy PolFach. Trzeba przyznać, że przydałyby się tu opinie osób, które są zatrudnione w tej firmie. Niestety, nie wiem, na jakie zarobki można tam liczyć, ale wchodząc na ich stronę zauważyłam, że szukają nowych pracowników, w tym ślusarzy na teren Austrii: http://www.polfach.de/oferty.html Zdecydujesz się na zmianę miejsca pracy?

Dominika

@Gościu To super, że dostałeś ofertę pracy w PolFach. Gratulacje! Może już zdecydowałeś się ją przyjąć? @Nick Proponuję, żebyś jednak napisał coś więcej na temat warunków pracy w tej firmie. Skoro ją odradzasz, to na pewno jest o czym pisać. Serdecznie Cię do tego zachęcam. @Nieznany Aplikowałaś już?

Gościu

Dostałem ofertę pracy w Austrii jako tynkarz. Czy ktoś wyjechał i może napisać coś więcej o tej ofercie.

Nieznany

Witam chcialabym sie dowiedziec jak wyglada Praca przy pakowaniu plyt cd dvd dla kobiet w Niemczech

@Nieznany

Warunki są okropne ! Odradzam !

Dominika

@Ano To dobrze, że jesteś zainteresowany pracą w firmie PolFach. Już zatem zdecydowałeś się aplikować? Jeśli nie uda Ci się uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się z pracodawcą bezpośrednio i dopytać http://www.polfach.de/kontaktpl.html @Niki Jakie stanowisko Cię interesuje?

Witam. Dostałem ofertę pracy do Austrii. Proszę mi powiedzieć o warunkach

Ano

Czy wie ktoś jak wygląda praca i mieszkanie w niemieckiej firmie na pakowaniu płyt CD i DVD przez agencję polfach?

Zostaw merytoryczną opinię o PolFach - Reutlingen

• Jak się pracuje w PolFach?

Zobacz opinie na temat firmy PolFach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PolFach?

PolFach