Opinie o PolFach w Pfullingen

Agencja Pracy PolFach Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PolFach, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PolFach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PolFach w Pfullingen

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Eryk

Brak wystarczających informacji. W rozmowię z polskim rekruterem a niemieckim pracownikiem wyszły rozbieżności. O kilku sprawach człowiek dowiaduję się na miejscu. Niemiecki pracodawca negocjuje warunki kontraktu studenckiego... Ogólnie nie polecam

Adrian

Pracuje ktoś poprzez tę firmę w Niemczech lub ma takie doświadczenie? Czy z Waszej perspektywy warto zdecydować się na wyjazd? Rozumiem, że firma opłaca transport, a jak warunki mieszkalne i pomoc już na miejscu? Dzięki za odpowiedź.

Niki

Szkoda, że tak rzadko piszecie na tym forum. Chciałbym popracować z firmą za granicą i szukam o nich informacji.

Agnieszka
@Eryk

Jakie te rozbieżności wyszły? Napiszesz?

@Eryk

Wszystkie oferty są zgodne z ustaleniami pracodawcy. O jaką ofertę się konkretnie rozchdzi i co się nie zgadza? Ważne jest, żeby ze wszystkimi pytaniami kierować się otwarcie do pośrednika albo przyszłego pracodawcy. W przypadku dalszych pytań Agencja Pracy PolFach chętnie odpowie. Pozdrawiam

@Agnieszka

Osoba z agencji nie poinformował mnie o kaucji za mieszkanie. O tym dowiedziałem się podpisując umowę na miejscu. Przedstawiciel ze strony pracodawcy co chwilę zmieniał zdanie o umowę, którą miałem podpisać. Chodziło o umowę studencką

@Eryk

Dysponentka nie zna takich szczegółów, dotyczących wewnętrzych uwarunkowań pracodawcy. Kaucja jest do zwrotu, przy opuszczeniu mieszkania, czyli nic nie przepadnie, dlatego nie rozumiem, dlaczego jest to problem. Większość doświadczonych pracodawców i wynajamców pobiera dla bezpieczeństwa kaucję za pokój. Nie usprawiedliwia to ucieknięcia z pracy bez powiadomienia. Są Państwo dorośli i w ten sposób nie rozwiązuje się niedomówień, tylko rozmawia się z pracodawcą albo z agencją. Na pewno byśmy pomogli / wytłumaczyli i rozwiązali wszystkie sprawy. Zachęcam na przyszłość do otwartej komunikacji.

Adam
@PolFach Magdalena

Ale bzdury, 7 lat wyjeżdżam do Niemiec do pracy i nigdy nawet nie słyszałem by podejmować pracę przez pośrednika i jakąś kasę na kaucję za zakwaterowanie wykładać. Bzdurą jest że kaucja jest do zwrotu, co w przypadku gdy "pracodawca" z czymś "nawala" i jesteśmy zmuszeni złożyć mu wypowiedzenie z jego winy w trybie natychmiastowym (miałem taki przypadek) ? Kaucja przepada ! "Dysponentka nie zna takich szczegółów, dotyczących wewnętrzych uwarunkowań pracodawcy" - jeśli tego nie zna to znaczy że nie nadaje się na dysponentkę i lepiej omijać takiego pośrednika, ja już bym się wyleczył z takiego pośrednictwa.

krytyk
@PolFach Magdalena

pierwsze słyszę żeby większość pobierała kaucje a troch za granica jestem , po za tym większość jedzie do pracy ze skromnym budżetem jesteście po prostu dziwni radze każdemu omijać taka firmę

Ktoś
@PolFach Magdalena

Nie rozumie Pani czemu kaucja była problemem, chętnie wytłumaczę. Już nieraz trafiłem na agencje, gdzie obiecywali zwrot kosztów za dojazd, bezpłatny transport do pracy itd itd. A na miejscu nikt o niczym nie wiedział i pierwszy miesiąc musiałem opłacać wszystko z własnej kieszeni (musiałem narobić sobie długów u rodziny) Osoby jadące za granicę nie są tak bogate żeby zapłacić kaucję za mieszkanie i to jeszcze w Euro, bo po coś chyba wyjeżdżają. Nie jadą tam z tysiącami :) nieważne czy kaucja jest zwrotna czy nie, skoro pewnie nie było pieniędzy żeby ją opłacić. Więc skoro agencja nie podała takiej informacji przyszłym pracownikom to niestety jest to wina agencji. Myślałem, że znalazłem agencje z którą teraz wyjadę,ale jednak nie zaryzykuje.

@Adam

Kaucja jest pobierana przez wynajmującego na zabezpieczenie zaspokojenia roszczeń – taka jest definicja ustawowa. Przywoływane roszczenia to przede wszystkim drobne naprawy i wymiany elementów w wynajmowanym mieszkaniu, które na koniec okresu najmu należą do obowiązku najemcy. Kaucja nie ma nic wspólnego z umową o pracę, tylko z pozostawieniem kwatery w stanie jakim się ją zastało. Lokatorzy dbający o mieszkanie, otrzymają zwrot kaucji przy opuszczeniu kwatery.

Edyta
@Eryk

I koniec końców podpisałeś te umowę? Czy dopuściłeś?

Bronisław Nowy wpis
@PolFach Magdalena

W jakiej wysokości jest ta kaucja? I czy warunki są naprawdę tak dobre że kaucja jest potrzebna? Bo często w takich kwaterach pracowniczych standard jest słaby. Pytam bo akurat zainteresowało mnie ogłoszenie na spawacza mag i w ogłoszeniu jest napisane że zakwaterowanie jest zapewnione i płatne przez pracodawcę. W takim wypadku tez płace kaucje?

PolFach Magdalena Nowy wpis
@Bronisław

Kaucja była 300 € i potrącona z pierwszej wypłaty. Przy zakończeniu pracy i opuszczeniu kwatery w stanie nieuszkodzonym, kaucja jest zwracana. Rekrutacja do oferty pracy w ogrodnictwie jest już zakończona. W ofercie dla spawaczy nie ma kaucji za kwaterę, ponieważ pracodawcą jest agencja pracy tymczasowej. Mam oczywiście wiele ofert dla spawaczy w 3 krajach, dlatego mogę przkazać tylko ogłoną odpowiedź odnośnie kaucji za wynajem.

Były pracownik Nowy wpis
@Bronisław

Zawsze jest kaucja.

Andy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat

Witam serdecznie wszystkich ;) Jestem zainteresowany ofertą pracy "Monter paneli fotowoltaicznych". Chciałbym zapytać szanowne grono forumowiczów, czy pracuje ktoś przy PV, Czy ma ktoś już jakieś doświadczenia i może się nimi podzielić ? Proszę o kontakt, Za wszystkie informacje, wielkie dzięki :) Pozdrawiam

Tygrys

Witam. Bardzo proszę o info o Firmie. POLFACH Buziaczki

Bronisław
@Tygrys

O jakie info ci chodzi? Szukasz pracy i interesują cię warunki? Weź doprecyzuj pytanie :)

martakurdziel@interia.pl
Kandydat

Hej, chce nawiązać współpracę jako komisioner przez tą agencje może ktoś się też wybiera w okolice Augsburga? Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PolFach spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ktos
Kandydat

Witam czy praca kierowca c w piekarni ma ktoś opinie

Marta
@Ktos

No właśnie czy ktoś się tam dostał i opowie jak wyglądają warunki godzinowe i finansowe? Bo była niedawno rekrutacja

Jakie warunki pracy są w PolFach? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Kelner - Barman?

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 4 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy PolFach. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierowca Samochodów Ciężarowych. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Ktos
@Pytanie

Ma ktoś opinie też bym chciał wiedzieć

Niki

Xxx
@Niki

Nie polecam! Agencja nie sprawdza warunków mieszkalnych do których mają przyjeżdżać ludzie. Nie interesuje się niczym po przyjeździe. Mieszkanie w którym byłam porażka! Lodówki zapchane robakami, hotel bez Polaków sami obcokrajowcy,wszedzie (usunięte przez administratora) A dzwoniąc do Pani M i mówiąc jej jakie są warunki stwierdza, że ona swoje zrobiła i teraz trzeba Sobie radzić samemu. Uważajcie!

JAN
@Xxx

@JAN

Potwierdzam, że praca przy szlifowaniu w mieście Mengen jest wyczerpująca fizycznie, ale żeby ją wykonywać nie trzeba posiadać żadnych kwalifikacji. Pracodawcą nie jest Agencja Pracy PolFach, tylko niemiecka agencja pracy tymczasowej z miasta Mengen, która też udostępnia kwaterę. Jest mi bardzo przykro, że w Niemczech i też w Mengen pracują obcokrajowcy, z którymi Pan Jan musiał mieć styczność. Też mi bardzo przykro, że Pan Jan nie miał talerza i z tego powodu zrezygnował z pracy. Jestem pewna, że pracodawca zakupiłby naczynia itp., jeśli samemu szkoda wydać 5 euro. Sądzę, że pracując w Niemczech, bądź w innych krajach zachodniej Europy, przede wszystkim na etacie jako pomocnik (pracownik niefachowy), jest to oczywiste, że pracuje się i często mieszka w środowisku tzw. "multi-kulti" i dodatkowo zalecana jest zaradność, tolerancja oraz komunikatywność. W przeciwnym razie można przeżyć rozczarowanie, jak w przypadku Pana Jana.

Alina
@Agencja

Ta odpowiedź to szczyt bezczelności! Jak można napisać, że jak komuś szkoda 5 euro na talerz?! Pracowałam kilka razy w środowisku multi-kulti,również jako pracownik niewykwalifikowany, ale pracodawcy dbali o to, żeby nie brakowało pracownikom podstawowych rzeczy.

Adrian

@Adrian

Witam, wszystkie oferty pracy Agencji Pracy PolFach znajdują się na stronie PolFach: www.polfach.de/oferty.html. W żadnej ofercie pracy firma NIE opłaca transportu, którego koszty ponosi pracownik. W ofertach pracy do Austrii, koszt transportu jest zwracany po przepracowaniu pierwszego miesiąca. Kwaterę zapewnia pracodawca, natomiast PolFach informuje kandydata o standardzie kwatery przed wyjazdem do pracy. Na miejscu podczas pracy pomocą służy pracodawca, natomiast PolFach jest zawsze osiągalny na maila lub telefonicznie. Jeśl kandydaci mają motywację do pracy i spełniają wymagania oferty pracy, to warto zdecydować się na podjęcie pracy za pośrednictwem Agencji Pracy PolFach.

Agencja

Witam, para która wyjechała do pracy w gastronomii w mieście Wolfach, została przyjęta i potraktowana w pełni zgodnie z prawem niemieckim oraz ofertą pracy pośrednika, Agencji Pracy PolFach. Przy stawce 10€ brutto / godz., netto czyli na rękę wynosi ok. 7,3€. Z tego został odjęty czynsz za mieszkanie, czyli po odjęciu kosztów może wyjść ok. 6€ netto / godz. Jeśli chodzi o umowę o pracę, to w Niemczech nie ma prawa, że pracodawca musi wystawić umowę o pracę. Przykro mi, przebywałam w tym czasie na urlopie, ale po powrocie zleciłabym pracodawcy, żeby wręczył pracownikom umowy o pracę. Pragnę poinformować, że podczas 2-tygodniowej pracy tej pary (która jest nie zadowolona z mojego pośrednictwa), nie otrzymałam ani jednego maila z prośbą o interwencję. Dodatkowo para zamiast przedstawić uczciwie pracodawcy swoje wątpliwości, okłamała pracodawcę i podała jako powód zrezygnowania z pracy śmierć krewnego. Szkoda, że kandydaci nie mają odwagi do bezpośredniej konfrontacji, czy wyjaśnienienia nieścisłości na miejscu pracy, tylko decydują się na oczernianie pośredników pracy.

@Adrian

Witam, Agencja Pracy PolFach nie jest pracodawcą, tylko POŚREDNIKIEM pracy. Dlatego nie są zwracane koszty transportu z Polski do Niemiec! Transport jest na koszt pracownika. Kwaterę na miejscu pracy oferuje niemiecki zakład pracy. Informacje co do warunków mieszkaniowych są udzielane przed wyjazdem do pracy w Niemczech. Każda oferta pracy jest legalna i pracodawca opłaca wszystkie świadczenia. W Niemczech nie ma prawnego obowiązku wystawiania umowy o pracę, ale z reguły wszyscy pracownicy otrzynują umowy. Agencja Pracy PolFach jest w stałym kontakcie z niemieckimi pracowadcami i dba o dotrzymanie warunków ofert pracy oraz pozostaje zawsze (telefonicznie lub e-mailem) do dyspozycji pracowników. Pozdrawiam, Agencja Pracy PolFach

Bibi
@Agencja

Szanowna Pani w prawie niemieckim nie ma czegoś takiego że niemiecki pracodawca nie ma obowiązku zawierania umowy na piśmie wręcz przeciwnie proszę poczytać niemieckie przepisy pracy i zatrudnieni nie wprowadzać ludzi w błąd,nie gdzie nikt na piękne oczy nie pracuje. (usunięte przez administratora)

@Bibi

Witam, jak pracownik jest zarejestrowany w Niemczech (maldunek, ubezpieczenie i numer podatkowy), to jest w pełni lagalnie zatrudniony. Dodatkowo, potwierdzają to miesięczne rozliczenia zarobków. Prawie wszyscy pracodawcy w dzisiejszych czasach podpisują z pracownikiem umowę o pracę, ale zdarza się, że o umowę trzeba się upomnieć jako pracownik o umowę albo będzie dopiero ona sporządzona podczas pierwszego tygodnia / miesiąca pracy. Nie jest takie postępowanie nielegalne. Mam nadzieję, że odpowedziałam ma pytnie (zarzuty). Pozdrawiam Magdalena Reinhardt | Agencja Pracy PolFach

jan
@Adrian

Mengen to kilkutysięczne miasteczko i tam jest tylko jeden zakład, i niestety w jednym mieszkaniu mieszka się z obcokrajowcami, w domu kilka talerzy, jeden garnek i nawet czajnika nie ma. Porażka to miasto i firma, to raz a dwa że ciężkie warunki pracy, taki akord i normy, że ludzie sami uciekają...nie wpissuja godzin do rejestru jesli chodzi o firme ALUSPAN W MENGEN.

Czy jest możliwość pracy w PolFach na część etatu?

@Pytanie

Dzień Dobry! NIE, nie ma ofert na pół etetu. Agencja Pracy PolFach pośredniczy w pracy TYLKO na pełny etat. Wszystkie informacje zawarte są na: www.PolFach.de. Zapraszamy!

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie PolFach? Na GoWork.pl widziałem 23 lutego kilka ogłoszeń.

@Pytanie

Jak wygląda proces rekrutacji, czyli droga do zatrudnienia w Niemczech: 1. Wybierz ofertę pracy pasującą do wykształcenia i doświadczeń zawodowych, co do której spełniasz możliwie najdokładniej wymagania oraz akceptujesz wynagrodzenie. 2. Wyślij aplikację CV na adres e-mail: info@polfach.de lub zadzwoń: 0049 151 459 680 52. 3. Weryfikacja CV kandydatów. Po otrzymaniu zgłoszeń od kandydatów następuje selekcja, czyli odrzucenie tych kandydatów, którzy nie spełniają wymagań. 4. Telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami, którzy przeszli pozytywnie proces selekcji. 5. Weryfikacja zgodności informacji, czyli ocena spełniania kwalifikacji kandydata pod względem wymogów oferty pracy 6. Sprawdzenie stopnia znajomości języka niemieckiego 7. Prezentacja kandydata pracodawcy. Po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej, kandydatura jest przekazana pracodawcy z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii, który podejmie ostateczną decyzję o przyjęciu do pracy. Często pracodawca przeprowadza telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną z kandydatem. Rozmowa jest po niemiecku (chyba że w ofercie pracy nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego). 8. Decyzja pracodawcy, czyli przejście do procesu zatrudniania. Przekazanie niezbędnych informacji do zawarcia umowy o pracę. Agencja Pracy PolFach asystuje w zawarciu umowy o pracę pomiędzy kandydatem i pracodawcą, czyli weryfikuje posiadanie niezbędnych dokumentów, jak: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne, numer identyfikacji podatkowej, konto bankowe itd. oraz koordynuje przyjazd kandydata do pracy za granicę. 9. Wyjazd do pracy za granicą odbywa się na koszt kandydata. 10. Podpisanie umowy o pracę przed wyjazdem do pracy lub w firmie pracodawcy. 11. Realizacja formalności urzędowych. Wsparcie przez Agencję Pracy PolFach i pracodawcę. 12. Rozpoczęcie pracy w Niemczech, Austrii lub w Szwajcarii. 13. Również podczas pracy za granicą, Agencja Pracy PolFach służy poradą i pomocą.

Andzia

Tragedia od tygodnia próbuje dodzwonić się do pani z biura w ważnej sprawie. Oba numery milczą, na @ też nie odpowiadają. Jednak to niestety prawda, że wysyłają pracownika za granicę, a później zero kontaktu. Bardzo słabo. Nie polecam

Damian
@Andzia

W jakiej sprawie potrzebujesz pilnie skontaktować się z firmą PolFach? Mam nadzieję, że jest to sprawa, która może poczekać i przez ten czas uda Ci się dodzwonić do firmy i uzyskać pomoc.

Ewa
@Andzia

Niestety to prawda . Kontakt zerowy.Ostatnio 3 osoby przyjechały do pracy i na bramie ochroniarz ich nie wpuścił bo nic nie wiedział.Stały i czekały , dzwoniły i nic. Po trzech dniach pierwszy kontakt z łaską jak chcą to mogą przyjechać ale nie muszą. Nie polecam tej firmy.

@Andzia

Witam Państwa, przykro mi, ale z powodu urlopu do dnia 16 września nie jestem osiągalna telefonicznie, natomiast na maile odpisuję. Proszę o przesłanie mi wiadomości na adres: info@polfach.de. Pozdrawiam Magdalena Reinhardt, Agencja Pracy PolFach

@Ewa

Witam, mimo przebywania na urlopie, wyjaśniłam Państwa problem. Ze względu na urlop pracodawcy, rozpoczęcie pracy zostało przesunięte o 4 dni. Państwo mieszkacie 30 km od zakładu pracy, dlatego mimo niedogodności dla Państwa, moglście rozpocząc pracę od 2 września. Z przykrością nie zdecydowaliście się na ponowne podjęcię pracy w nowym terminie. Jeszcze raz przepraszam za problemy podczas mojej nieobecności, gdyż bardzo staram się, żeby kandydaci byli w pełni zadowoleni z pracu u moich klientów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Pozdrawiam Magdalena Reinhardt, Agencja Pracy PolFach

mark

W zawodzie dekarz-mogę pomóc.

Zdziwiona
@Agencja

Co to za pracodawca, który pozwala, aby na urlopie nadal Pani pracowała (odpisywała na maile)?

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do PolFach? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Blacharz?

Rekomendacja
@Pytanie

Witam, najważniejsze jest żeby spełniać wymagania z oferty. Czyli oprócz doświadczenia zawodowego, należy mówić swobodnie po niemiecku i posiadać auto na wyjazd. Poza tym do ofert pracy w Szwajcarii i w Austrii, CV musi być w wersji niemieckiej ze zdjęciem. Mam nadzieję, że odpowiedziałam na pytanie. Pozdrawiam serdecznie!

prac ownik
@Agencja

No nie mogę tego zrozumieć. Co z wami ludzie? Czego wy tutaj szukacie? Skoro firma ma wymóg swobodnego posługiwania się niemieckim, to sami załatwcie sobie robotę! Kto o zdrowych zmysłach mając fach w ręku i dobry język pracuje za 10 Euro brutto???

@prac ownik

Witam odpowiadając na pytanie, poniżej przedstawiam ofertę dla blacharza budowlanego. Jak widać, zarobki są adekwatne do stanowiska oraz aktualnych płac niemieckich. Wraz z dietami można zarobić między 15 - 18 € netto / godz. Poza tym każdy może poszukiwać pracy na własną rękę i nie musi korzystać z pomocy pośredników pracy, ale może. Dezycja należy do Państwa. Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne + 30 dni płatnego urlopu + 25% do stawki godz. za nadgodziny + Firmowy samochód i telefon Stawka brutto: 13 euro / godz. (w zależności od umiejętności i stażu pracy) Dieta netto 8 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1400 do 1600 euro netto miesięcznie) Zarobek miesięczny netto ok. 2850 do 3200 euro + nadgodziny (Zeitkonto) Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 500 do 750 euro / mies.

Czy w PolFach panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

TAK ????????????. Pośrednictwo pracy PolFach gwarantuje posiadanie pracy według zainteresowań i umiejętności, z ludźmi którzy z chęcią i zapałem tworzą zgrany zespół gotowy na każde wyzwania. PolFach umożliwia rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji oraz dla zainteresowanych przeprowadzenie na stałe do Niemiec.

hahahahahah

Ukończony zawód brukarz, technika drogownictwa, technika budowy ogrodów i krajobrazów, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz). zawód brukarz ? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Jakie narzędzia pracy zapewnia PolFach? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Witam, Agencja Pracy PolFach nie jest pracodawcą, tylko POŚREDNIKIEM pracy, dlatego narzędzia pracy oraz służbowe auto zapewnia PolFach niemiecki pracodawca. Wszystkie oferty pracy Agencji Pracy PolFach znajdują się na stronie PolFach: www.polfach.de/oferty.html. Jeśl kandydaci mają motywację do pracy i spełniają wymagania oferty pracy, to warto zdecydować się na podjęcie pracy za pośrednictwem Agencji Pracy PolFach.

Czy w obrębie jednego działu w PolFach są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@Pytanie

Nie, nie ma wewnętrznych rekrutacje na liderów.

Andzia

Firma wysyła pracowników bez umowy, na miejscu wychodzą cuda, nie polecam pracy w Wolfach (pomoc kuchenna), właściciel nie chce dać umowy, wypłacił śmieszne pieniądze nawet nie wyszło (usunięte przez administratora)euro na rękę. Agencja wysyła pracowników za granicę, później jedzie sobie na urlop i zero kontaktu z ich strony. Porażka nie polecam

Czy PolFach organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Witam, nie PolFach nie umożliwia stażów dla studentów. PolFach jest agencję pośrednictwa pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Oferty PolFach: http://www.polfach.de/oferty.html. Pozdrawiam

Wypłacają dodatkowe nagrody w PolFach?

@Pytanie

Nie wiem o jakie nagrody sie rozchodzi? Nie, PolFach jest pośrednikiem personalnym i nie wypłaca nagród. Pozdrawiam Agencja Pracy PolFach

Zostaw merytoryczną opinię o PolFach - Pfullingen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PolFach?

Zobacz opinie na temat firmy PolFach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.