Kik

Opinie o Kik

owocek

Kik to wielka porażka,mieliśmy cudowną kierowniczke w Opolu o takiej można tylko pomarzyc,harowała razem z nami jak wół,starała sie a mimo to jak wpadała kontrola to dostawała ochrzan ze to nie tak ze tamto nie tak,mysmy pracowały ponad siły,przerwy najwczesniejsze o godz 16,bo chcialysmy zeby bylo wszystko pieknie pouukladane,ale co jak wszedl taki Pan W...lub inny Pan i wiecznie byl nie zadowolony?naprawde nikomu nie polecam pracować w tej firmie,chyba ze chce stracic tam zdrowie i nerwy....bo jak fajna zgrana ekipa i cudna kierowniczka to jeszcze cie za to zdepczą

Zostaw opinię o Kik - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kik