Opinie o Media Markt w Nowy Sącz Tarnowska 33

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Media Markt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Nowy Sącz Tarnowska 33

Agata Nowy wpis

@????haha Takie uwagi żeby odniosły skutek trzeba kierować do firmy a to jest forum pracownicze.

inga

Bardzo serdecznie pozdrawiam obsługę z Media Markt w Nowym Sączu, która kompletnie nie orientuje się w aktualnościach wciskając ludziom kit i wprowadzając ich w błąd o rzekomych mega promocjach (jakoby wtedy miała obowiązywać) już po zrobieniu zakupów, dokonaniu formalności nagle okazuję się ku "zdziwieniu" pani tam także pracującej, że, oni czegoś takiego nie mają w tej chwili... i na silę wciskająca produkt bo "a może się jej jednak uda" byleby sprzedać.

????haha Nowy wpis
Klient
@inga

W media exprt na lwowskie to samo nie miła obsługa i wciskają badziewie

Krzysztof Nowy wpis

Najlepszy sklep w Nowym Sączu że sprzętem TV ,miła obsługa przez Pana Łukasza i innych pracowników z działu TV, doradztwo, profesjonalizm,POLECAM!!!

Kamila Nowy wpis
@Krzysztof

@Krzysztof, a co ostatnio kupiłeś? Ja szukałam tu info, czy na Tarnowskiej potrzebują doradców klienta i ile można zarobić. W sieci nie idzie znaleźć ogłoszeń, może wiesz, czy jest praca?

Zly

Nigdy więcej Media Markt Kupując telefon zostałem poinformowany przez pracownika o promocji która miała obowiązywać na zwrot 250zl niestety ta promocja skończyła się tydzień wcześniej ale pracownik się zaklinal że jest A nie miałem jak tego sprawdzić więc przez kompetencje ludzi tam pracujących jestem w plecy 250zl. Pisałem reklamację i otrzymałem odpowiedź że moja sprawa została przekierowania do osób decyzyjnych w tym sklepie mija już trzeci tydzień i 0 odpowiedzi. Fakt jest jeden sklep naprawdę nie dla idiotow bo trzeba być idiota żeby tam coś kupić. Osobiście widziałem jak ludzia wciskają kit żeby tylko sprzedać jakiś towar co nie schodzi

Ryszard
@Zly

Zdziwiło mnie, że tak mało opinii znalazłem w wątku dotyczącym tak znanej firmy, jaką jest firma Media Markt. Mimo wszystko zadam pytanie, na które poszukuję odpowiedzi. Czy ktoś z Was wie może, czy w firmie tej można zatrudnić się tylko na część etatu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gość

Jestem bardzo zawiedziony obsługą załoga, totalnie nie odpowiedzialna nie spełnia swoich obowiązków klient czeka a pracownik chodzi nie wiadomo za czym jak by nie znał się na swojej pracy. Druga kwestia to karty kredytowe Santander niby udugodnienie a tak na prawdę tylko komplikują sprzedaż w formie ratalnej kiedyś nie było problemu z takową a teraz sam problemy. Bardzo irytujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Media Markt