DUDA Architektura Budownictwo
counter
3 14 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jaka umowa obowiązuje w DUDA Architektura Budownictwo podczas okresu próbnego?

Ania Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Nie rozumiem, to nie macie umów w firmie?

filozof Nowy wpis

Firma wypracowała sobie dobrą opinię jako pracodawca i zupełnie nie rozumiem tych złośliwych wpisów.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.

Czy DUDA Architektura Budownictwo oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Cyprian
 Rekomendacja

Ja skończyłem teraz instalacje na budowie domku w Katowicach u Pana Dudy i jest OK.

Krystian
 Rekomendacja

W listopadzie 2019 r. miałem przyjemność współpracy z p. Dudą jako podwykonawca przy budowie domu jednorodzinnego według jego projektu. Porządnie przygotowana dokumentacja techniczna, merytoryczny nadzór i odbiór inwestycji. Płatność za wykonane prace w tym samym dniu. POLECAM

Piotr
 Rekomendacja

Proszę wkleić postanowienie urzędu. Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Nie dość ze pracownicy załatwili za nas wszystko w urzędzie (postanowienie było w wielu punktach niezgodne z przepisami) to dodatkowo pomogli w uzyskaniu dokumentów z zdim, kanalizacji deszczowej i kwestii ustalenia własności drogi dojazdowej. Projekt indywidualny, bez zastrzeżeń, a pomoc w sprawach formalnych nieoceniona. Do dziś byśmy nie mieli pozwolenia gdyby nie pomoc Pana Dudy

Władek

Mam wrażenie, że konkurencja nie może pogodzić się z dobrymi opiniami firmy i dlatego tak inspiruje?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 431 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie DUDA Architektura Budownictwo?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Co jaki okres czasu w DUDA Architektura Budownictwo można ubiegać się o podwyżkę?

Witold

Podpowiedzcie czy firma zatrudni pracowników i czy potrzebują teraz kogoś?

A

Pan Krzysztof Duda nie jest architektem (nie ma uprawnień ani wykształcenia) :) I fakt, jakość projektów jest zatrważająco niska.

Maciej

Typowy komentarz z (usunięte przez administratora) który nic nie wnosi. Jakieś przykłady wypada podać a nie listę zarzutów bez poparcia. Generalnie ten portal to (usunięte przez administratora) i miejsce dla złamanych pajaców na wylewanie swoich żali albo odgrywaniu się na pracodawcy. Sam pracuje w firmie o której piszą tutaj nasi byli pracownicy przeważnie którzy zostali odsiani za zwykle lenistwo !!!!!

Koralgot

Jeśli ktoś nie ma wystarczającej wiedzy to może nie trzeba pisać niesprawdzonych a krzywdzących informacji?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w DUDA Architektura Budownictwo? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Lidia

@Nick :) sugerujesz, że praca w tej firmie odbywa się na "czarno" bez żadnych umów? Rynek pracy w dzisiejszych czasach ulega gwałtownym przemianom, może od tego czasu coś się zmieniło w tej sprawie. Są to istotne kwestie, które powinny być poruszane na tym forum.

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat DUDA Architektura Budownictwo. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Paweł

Czy możecie napisać kilka informacji o firmie, jak się pracuje czy macie jakieś dodatki do pensji? Tak dawno nikt nie pisał a interesuje mnie firma.

Lidia

Czy w firmie istnieje szansa odbycia stażu? Dla architektów po studiach to najważniejszy i najtrudniejszy element - dużo praktycznej nauki, ale i pierwsze doświadczenie zawodowe.

karmel

a sugerujesz że niby kto nie zna takich przepisów i jak się to objawia?

Zybi

Nie zna się na niczym nie polecam i ostrzegam przed tą osobą

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA Architektura Budownictwo - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

DUDA Architektura Budownictwo