Infine Sp. z o.o.

Infine Sp. z o.o.

Opinie o Infine Sp. z o.o.

Remik

Idealnych firm nie ma i każdej może cos nie udać się ale z pracownikami jest wcale nie lepiej!!

Kati

Firma budowlana. Zglosilam sie na stanowisko asyst biura. Ogloszenie ladnie pieknie. Na rozmowie ze typowe zajecia na recepcji. Kasa kiepska ale wtedy nie mialam nic inego wiec sie zgodzilam.Okazalo sie ze mam im dzwonic i klientow szukac no masakra...oszusci. szef holeryk...wrzeszczal o wiecznie byl naburmuszony. Nie polecam. Nie mila atmosfera.

Truskawka
@Kati 08.12.2017 19:25

Poproszę o wìecej informacji.Jaki typ umowy proponowali?Czy były nadgodziny?Czy wypłata była regularnie?

Iza

Idealnych firm nie ale z pracownikami też jest problem!!

;)

W ogłoszeniu praca Warszawa, na rozmowie od razu pytaja czy pojade w delegacje - 3 miesace do roku. Paranoja. po to sie zgłaszam bo praca na miejscu a oni ze w delgacje

Uczciwy

Złodzieje i tyle

Zostaw opinię o Infine Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infine Sp. z o.o.