actio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o actio Personaldienstleistungen GmbH

Ja tez polecam!!Firma w porzadku, pracowalam 2 lata i bardzo sobie chwale. Teraz jestem w ciazy i siedze w domku a pieniazki i tak dostaje. Jak uroodze chce wrocic dalej do pracy.

Kakiii kaaaaa
@Monika

Haha niezile pieniazki dostajesz haha to musi byc super firma haha,jak urodzisz zrob sobie 2 dziecko i siedz w domku a oni benda ci placic haha

Dami

Polecam!

Huhzhh
@Dami

Hahahah co polecasz

Dami
@Huhzhh

a jak myslisz madra glowo...... ? Strona dotyczy pracodawcy - wiec polecam pracodawce!

Dami 2
@Dami

Mysilalem ze siebie polecasz gruba dupooo,ja nie polecam wiesz czemu!

Angelika

To jest klamstwo co wypisuje Firma.Nie jest wam wstyd? UWAGA opinie z dnia 6.09.2018 sa wypisane przez sama firme Actio! Nie Polecam tej firmy bardzo sobie slodzicie w tych komentarzach,od razu widac ze znowu szukacie pracownikow,wasze dobre opinie nic tu dozo nie zmienia kto do was pujdzie przekona sie sam.

1000-e zadowolonych
@Angelika

Ty tez napewno swoją szanse życiowa dostałaś, to czemu innym tego nie życzysz! Kto chce ten pracuje i życie sobie może ustawić - kto nie chce to zostaje asozial! Nie wstyd ci takie bzdury opowiadać! Ja znam tysiące ludzi z hannoveru którzy w actio pracowali, pracują lub zostali przejęci do firm. I są szczęśliwi i zadowoleni. Ci którzy dobrze piszą buntują się i ne pozwolą negatywnie pisać o actio!

Angelika
@1000-e zadowolonych

Nie badz smieszna,od razu po negatywnej opini pojawia sie pozytywna,dziwne?siedzisz w biurze i wypisujesz z nudy zeby sie nikt nie nadzial na prawde.

polonista
@Angelika

,,pujdzie'' ... pujdz sama z tej str

Positiv

Ich habe mit actio nur gute Erfahrungen gesammelt. Als ich neu nach Deutschland gekommen bin, wurde mir sehr geholfen. Ich hatte immer einen Ansprechpartner zu all meinen Fragen und Nöten. Geld kam immer pünktlich. Wöchentliche Vorschüsse haben mir nicht nur ein Mal meine Haut gerettet ;-) Wenn es hier Leute gibt die behaupten, dass actio nicht fair ist - dann stimmt das nicht. Ganz im Gegenteil! Wenn man vernünftig mit den Damen und Herren dort spricht - wird IMMER eine beiderseitige GUTE Lösung für ALLES gefunden und keiner bleibt auf der Strecke. Danke actio - weiter so :-)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie actio Personaldienstleistungen GmbH? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Janek

Praca marzen, nie narobi sie czlowiek. Zakwaterowanie za darmo wyplaty jako wozkowy to ja mam 1400€ netto, teraz bede zmienial klase podatkowa na 3 to bedzie jeszcze z 300€ do tegon wiecej. Panie w biurze wlasnie bardzo mile. Wszytsko mi na dzien dobry powiedzieli wytlumaczyli co i jak mam zalatwic. Zadowolony jestem!

Jubibbbi
@Janek

Dziwne ze za darmo ja placilem 250 € i wszyscy co z man pracowali rowniez?1400netto chyba za 2 miesiace albo same nocki byly?och och Actio co wy jeszcze o sobie dobrego napiszecie?

Ja chcialam tylko bardzo actio podziekowac! Dzieki nim bez stresu moglam rozpoczac prace w Niemczech. Zapewnili mi zakwaterowanie i pomoc w wszelkich formalnosciach. Wyjazd z kraju nie byl dla mnie latwy, ale byl konieczny. Balam sie, bylam pewna obaw, a tu takie mile zaskoczenie. Praca jest przyjemna, przelozeni zyczliwi i pomocni dla osob co nie znaja jezyka - mozna sie dogadac, a jak nie to zawsze wolaja kogos do tlumaczenia. Nie spodziewalam sie, ze tak szybko sie odnajde na banicji :) teraz stawiam na nauke jezyka, abym z czasem mogla pracowac (mam nadzieje) w swoim zawodzie! jeszcz raz Dziękuje!

Agniszka

Az przykro czytac co wypisuja ludzie, ktorzy sa napuszczeni prze konkurencje chyba a sami nie maja pojecia o firmie. Bardzo przyjemna atmosfera tam panuje. Daja czas na zalatwienie formalnosci, nawet pomagaja dojechac na miejsce. Jak masz jakies pytania zawsze mozna sie zwrocic o pomoc.

Szczera
@Agniszka

Tak jest, zawsze mogę na actio polegać, od lat. I także setki innych pracowników. Tak dalej! A konkurencją się nie przejmować, jeśli na nic innego ich nie stać, to musza kłamstwa opowiadać!

Pracownicy

W Hannover jest ok. W arvato jest ok. W actio jest ok. Najlepsza firma w miescie dlatego tyle wrogow :) Polecamy! Cala zaloga z Hannoveru!

Dobra firma

NO CO TY GADASZ ?????

aroganckie zachowanie???Na pewno nie jak sie jest samemu milym, to tez inni tak z toba sie obchodza....:)

Krystian

Tem mialem kiepskie uczucie ida to tej firmy, bo naczytalem sie roznych opini, ale teraz nie zaluje. Pracuje juz okolo 3 lata i nie mialem zadnych problemow. Nawet jak sie jakies pojawili w miedzy czasie zawsze Panie znalazly dobre rozwiazanie zeby wszyscy byli zadowoleni. Mi osobiscie bardzo pomogli i z czystym sumieniem moge polecic

Sebastian

Czlowiek jest traktowany przede wszystkim ludzko i maja zrozumienie. Nie tak jak w innych takich firmach jak numerek, na ktorego zastepstwo jest juz kilka nastepnych.Wiem cos o tym bo juz w kilku pracowalem. Jakos trzeba utrzymac rodzine....

Laura

Ja tam pracowalam i nie narzekam. Za wyplata czekac nie musialam zawsze na czas byla. Praca jak kazda za leze sie nie placi jak ktos pracuje to i zarobi porzadnie. Ja osobiscie moge polecic

Ja polecam ta firme jak najbardziej!!! Mily personel, praca na magazynie super, nie trzeba znac jezyka. Pracuje i nie narzekam. Wyplata zawsze na czas. Za nocki dodatek... Moim zdaniem kto nie sprobowal, nie ma sie co wypowiadac...

Nie ma sluchac co opinii innych. Kazdy powinien sie sam przekonac. Ja tylko moge potwierdzic, ze firma rzetelna i pomaga stanac na nogi.

Jacek

Ja polecam!Actio to bardzo dobra firma. Wyplata na czas, urlop kiedy chcesz, praca lekka i przyjemna!!!Pracuje tam juz 2 lata i mam nadzieje, ze zostane tam jeszcze dlugo.

Tarzan

Firma dnoo unikaj.

Byly pracus Actio!

Wyplaty nie na czas, Bardzo marne, aroganckie zachowanie od strony firmy, Nie polecam

Karol

Podpowiedzcie jak dostać się do pracy w firmie?

hehe

najlepiej wgl.!

@Karol

Dzien dobry! Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu! Chetnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem telefonu: 0049 511 67 66 95 60 Zapraszamy rowniez osobiscie do naszego biura: Vahrenwalderstr. 156 30165 Hannover Jestesmy do Panstwa dyspozycji od poniedzialku do piatku w godzinach 09:00 – 16:00. CV moga Panstwo tez wyslac droga mailowa na adres: cv@actio-personal.de Pozdrawiamy!

Unikaj!Lepiej wcale!

JA zu actio

Hast DU QuatschKopf nichts besseres zu tun als solche lügen zu verbreiten. Der der actio kennt - weiß das actio gut ist und für alle gutes will und dafür kämpft. Deine falschen Kommentare klingen hilflos und sind lächerlich, aber Anschein stehst du auf so ein Niveau. Wer lügen verbreitet steckt selber ganz tief drin - schau Dir mal in Spiegel der lügt dich nicht an.

Prawda o Actio
@JA zu actio

Isz nieee fertejen hihiActio Actio napisz prosze opinie po polsku ogloszenia jak szukacie pracownikow sa po polsku.Nie zablysnelas hihi Nie polecam raz jest praca nieraz zwalniaja po dwoch miechach znowu przyjmuja i tak nawet 2 lata Masakra

Adas Ja Nie Polecam Actio
@JA zu actio

Nie polecam marne wyplaty 800 do 900 eu nie stabilne miejsca pracy, bardzo zile traktuja ludzi,

Zostaw merytoryczną opinię o actio Personaldienstleistungen GmbH - Hannover

• Jak się pracuje w actio Personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy actio Personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w actio Personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

actio Personaldienstleistungen GmbH